Tequesta

15 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Tequesta

Kolejna atrakcyjna lokalizacja na wschodnim wybrzeżu Florydy w pobliżu Jupiter w północnej części Palm Beach County. Nieruchomości na sprzedaż w ofercie Floryda.eu, nieruchomości na świecie, typu wille, apartamenty i domy na sprzedaż. Przejrzyj nasza selekcję nieruchomości z Tequesta na Florydzie. Informacje o cenach nieruchomości z tej części Florydy południowo wschodniej.

Jeśli szukacie ustronnego miejsca do sprowadzenia się na Florydę, jednak jednocześnie niedaleko od znanych, wielkich miast Florydy, być może spodoba Wam się miasteczko Tequesta. Znajduje się ono na północy hrabstwa Palm Beach County, niecałe 3 mile na północ od Jupiter i około 20 mil na północ od sławnego West Palm Beach.

Tequesta leży na wschodnim wybrzeżu Florydy przy Indian River, drugim, dużym zbiornikiem wodnym otaczającym Tequesta jest Loxathatchee River, od południa i wschodu miasteczka. Znaczna część miasta leży na kontynencie, ale mała część znajduje się też na wyspie Jupiter Island, z dostępem do Oceanu Atlantyckiego, tutaj znajduje się Coral Cove Park.

Oferty biur nieruchomości z Florydy

Katalogi biur nieruchomości z miasta Tequesta są pełne różnych ciekawych ofert, których wachlarz cenowy potrafi wprowadzić w stan osłupienia. Najdroższe rezydencje kosztują nieco ponad 6 milionów dolarów, natomiast najtańsze domki i apartamenty mogą kosztować nawet 110 tysięcy dolarów. Te najtańsze są czasem w trochę gorszej lokalizacji, często do remontu i bardzo często po prostu mniejsze, najdroższe, to po prostu opływające w luksus ogromne rezydencje.

Nieruchomości za granicą
Nieruchomości za granicą w Tequesta

Te najdroższe najlepiej po prostu opisać na podstawie przykładu. Dobrym przykładem jest jedna z najdroższych nieruchomości w tym mieście – rezydencja Tequesta Eastwinds Landing przy rzece Loxahatchee. To sześć ogromnych sypialni, aż osiem łazienek, jedna toaleta, w pełni wyposażona kuchnia, garaż na dwa samochody.

Jeśli tego mało, rezydencja ma własną przystań na dokowanie swojego prywatnego jachtu. „Kropką nad i” tego luksusu są ogromne powierzchnie i wysokie sufity. To wszystko znajdziecie na 14910 sq ft powierzchni. Cena też zwala z nóg, potrzeba Wam 7 milionów 100 tysięcy dolarów i ten luksus będzie tylko Wasz.

Budżet na inwestycję na Florydzie

Schodząc nieco na ziemię warto przeszukać katalogi biur nieruchomości  na Florydzie w poszukiwaniu trochę tańszych, ale równie pięknych willi w Tequesta. Jedną z takich willi jest dom w Jupiter Hills. W domu wybudowanym w 1997 roku są cztery sypialnie, pięć łazienek. Dom był wykończony przez profesjonalnego dekoratora wnętrz, co widać na każdym kroku.

Duże powierzchnie, wysokie sufity, widok na piękny ogród, garaż i basen, to coś co przyciąga uwagę do tej nieruchomości. Jednak to nie wszystko, oprócz właściwego domu, na działce wybudowany jest domek dla gości, a więc nigdy więcej skrępowania gospodarza we własnym domu, żeby nie obudzić miłych gości i nigdy więcej skrępowania gości, co robić, kiedy już nie mogą rano spać, a gospodarz przekręca się na drugi bok. Tą nieruchomość o powierzchni 3400 sq ft możecie już mieć za 999 tysięcy 995 dolarów.

Jednak jeśli będziecie szukać nieruchomości wśród tych najtańszych, też znajdziecie perełki. Nie wszystkie apartamenty czy domy poniżej 100 tysięcy potrzebują remontu. Dobrym przykładem jest dom w zabudowie szeregowej, z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i toaletą. Blisko pola golfowego, basenu, klubu tenisowego i biblioteki. Nieruchomość na 1251 sq ft powierzchni możecie już mieć za 99 tysięcy dolarów.

Infrastruktura i okolica w Tequesta w Palm Beach County

Tequesta to jednak miejsce, w którym jest trochę gorsza infrastruktura szkolna w porównaniu do innych miasteczek. Znajdują się tutaj szkoły prywatne, Good Shepherd Epischopal School, a także prywatne chrześcijańskie przedszkola. Publiczne szkoły dla okręgu Tequesta znajdują się nieopodal w miasteczku Jupiter, których tutaj znajdziecie znacznie więcej, a są to między innymi Limestone Creek Elementary, Jupiter Elementary, Jupiter Middle School, Jupiter Community High School.

Tequesta to małe miasteczko, w którym można spokojnie wyjść na spacer, przejść się plażami i delektować ciszą jakiej nie doznalibyście sprowadzając się w bardziej zatłoczone miejsca. Jeśli nie przeszkadza Wam, że niektóre rzeczy moglibyście załatwić w położonym nieopodal Jupiter, to jest to miejsce godne rozważenia.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?