West Palm Beach

32 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości West Palm Beach

Luksusowe nieruchomości na sprzedaż z West Palm Beach na Florydzie. Zobacz naszą selekcję apartamentów w West Palm Beach, penthousów w West Palm Beach i nieruchomości tuż przy plaży i z widokami na ocean w tym pięknym mieście, Florydy południowej. Sprawdź ceny nieruchomości w pierwszej linii brzegowej z widokiem na ocean. Najlepsze nieruchomości w USA. Prestiżowe osiedla i najlepsze lokalizacje.

West Palm Beach to biznesowe i komercyjne centrum hrabstwa Palm Beach. West Palm Beach to nie tylko nieruchomości. Miasto oferuje dla przyjezdnego szereg atrakcji, zarówno historycznych jak i turystycznych. Do największych atrakcji turystycznych w West Palm Beach należy Norton Museum of Art, jedno z najbardziej poważanych i najbogatszych w działa sztuki, muzeów w południowo wschodniej części Florydy.

Znajdziemy tu dzieła francuskich impresjonistów, jak również postimpresjonistów. W muzeum znajdują się także dzieła sztuki XX wiecznych amerykańskich artystów. Znajdziemy tu także szereg chińskich dzieł sztuki. Zwiedzenie muzeum może być miłą przerwą, podczas poszukiwania nieruchomości w West Palm Beach.

Centra kulturalne w West Palm Beach

Kolejnym ważnym centrum kulturalnym w West Palm Beach jest Kravis Center of Performing Arts, gdzie znajduje się teatr w West Palm Beach, odbywają się tutaj koncerty muzyczne, wystawy malarstwa i rzeźby, jest balet i opera.
Na zachód od West Palm Beach, leży Lion Country Safari. To ogromny, 500 acrowy ogród zoologiczny (park z dzikimi zwierzętami), gdzie możesz wjechać swoim własnym samochodem i podziwiać dzikie zwierzęta. W ogrodzie są lwy, nosorożce, strusie, bizony, antylopy, szympansy i wiele innych zwierząt udostępnionych dla zwiedzających. Ogród nie posiada klatek dla zwierząt, także podziwianie dzikich zwierząt jest naprawdę ekscytujące dla odwiedzającego ten park.

Kolejnym parkiem z dziką naturą w pobliżu West Palm Beach jest John D. Mc Arthur Beach State Park. 750 akrowy park roślinności mangrowej. Przepiękne plaże i dzika natura. Dla entuzjastów wędkarstwa i połowów sportowych ryb, jest jezioro Okeechobee. Jezioro Okeechobee to drugie, największe, słodkowodne jezioro w USA, największe na Florydzie, zajmujące powierzchnię 759 mil kwadratowych. Jest możliwość wykupienia wycieczki po jeziorze i wędkarstwa sportowego.

Dla osób pragnących zainwestować lub kupić nieruchomość w West Palm Beach, informacja, iż jest to jedno z najbardziej prestiżowych lokalizacji domów i apartamentów na Florydzie w części południowo wschodniej. Ale w chwili obecnej, można znaleźć wiele okazji i zaniżonych cen nieruchomości w West Palm Beach, a także nieruchomości z przejęć bankowych i foreclosure. Sprawdź aktualną selekcję Floryda.eu nieruchomości z West Palm Beach.

Dobra inwestycja w zagraniczne nieruchomości w West Palm Beach

Jednym z najbardziej wysuniętych na północ miast stanu Floryda jest West Palm Beach, znajdujące się na wschodnim wybrzeżu półwyspu. Miasto oddzielone jest od oceanu wąska wyspa barierową gdzie znajduje się słynne miasto Palm Beach. West Palm Beach zostało wybudowane w 1894 roku przez Henry’ego Fager’a jako baza noclegowa dla obsługi dwóch największych hoteli znajdujących się wówczas w Palm Beach. Z biegiem lat miasto rozwijało się, rozrastało, początkowo głównie wzdłuż wybrzeża ze względu na otaczające je bagna, następnie po osuszeniu okolicznych terenów miasto stało się bardziej symetryczne.

Polskie biuro nieruchomości West Palm Beach Floryda USA
Polskie biuro nieruchomości – West Palm Beach Floryda USA. Oferty.

Z uwagi na długą historię miasta jest tu wiele obiektów architektury wartych obejrzenia niezależnie czy będziecie w mieście przejazdem, czy kupicie tu wakacyjną nieruchomość, czy osiądziecie tu na stałe, inwestując we własną nieruchomość na Florydzie. Warto rozejrzeć się po zabytkowej dzielnicy Flamingo Park, gdzie większość domów zaprojektowana jest w stylu śródziemnomorskim. Jak również dzielnica Grandview Heights jest warta zobaczenia, ponieważ będąc jedną z najstarszych dzielnic miasta pozostaje w niemal niezmienionym stanie od roku 1910, przyciągając turystów i mieszkańców śródziemnomorskim stylem zabudowań. Miasto posiada również ekskluzywną dzielnicę – Central Park – pełną deptaków, licznych molo, kawiarni, restauracji i kafejek.

Atrakcyjność tego miasta, jako idealnego do zamieszkania i zakupu tutaj nieruchomości, podnoszą również liczne obiekty kulturalne i rozrywkowe. Można tu odwiedzić Muzeum Miejskie, pokazujące osoby i miejsca ważne dla miasta, oraz największe na Florydzie Muzeum Sztuki. Znajdziecie tu również wiele mniejszych i większych centrów kultury i sztuki, amfiteatr, w którym odbywają się koncerty i festiwale, oraz bajeczne muzeum nauki z interaktywnymi eksponatami, słodko i słonowodnym akwarium i cyfrowym planetarium. Więcej informacji o tym pięknym mieście Florydy znajdziesz w naszym przewodniku po Florydzie i West Palm Beach na Florydzie w innych rozdziałach na naszej stronie poświęconej zagranicznym nieruchomościom i życiu w Stanach Zjednoczonych.

Nie tylko apartament wakacyjny na Florydzie

Do zakupu nieruchomości na Florydzie skłania również bajeczny klimat tu panujący. Można powiedzieć że to region wiecznej wiosny, idealny do spędzania tu czasu o każdej porze roku. West Palm Beach znajduje się w regionie klimatu subtropikalnego, w związku z tym temperatura i wilgotność są tu wręcz wymarzone do mieszkania.

W mieście znajdują się również obiekty interesujące dla wszystkich miłośników sportu. W West Palm Beach znajdziecie zarówno profesjonalne kluby golfowe, zawodowe kluby baseballa, jak również hale i kluby sportowe z innych dziedzin. W mieście znajduje się również 12 pełnowymiarowych boisk do krokieta, oraz klub posiadający 7 pól do gry w polo na światowym poziomie.

Jeśli kupicie tu mieszkanie, dom lub apartament będziecie mogli korzystać z wszystkich atrakcji jakie oferuje West Palm Beach. Warto wówczas odwiedzić ZOO znajdujące się w Dreher Park, gdzie na 23 akrach bujnej tropikalnej zieleni, będącej domem dla ponad 1400 zwierząt, reprezentujących gatunki występujące na półwyspie, będziecie mogli miło spędzić czas z rodziną. W ZOO możecie zobaczyć między innymi panterę florydzką, amerykańskiego niedźwiedzia, wydrę rzeczną, oraz aligatory i wiele wiele innych endemicznych gatunków zwierząt. W ZOO jest również Interactive Play Fountian, czyli piękna instalacja gdzie woda tryska z fontann w rytm muzyki – warto obejrzeć tę atrakcję.

Nadal zastanawiacie się czy wybrać West Palm Beach i właśnie tu kupić nieruchomość? Jeśli tak, a jednocześnie macie dzieci, może przekona Was obecność w mieście parku wodnego. Mieści się on na 30 akrach terenu, a znajdują się tu dziesiątki wodnych atrakcji takich jak między innymi leniwa rzeka, wysokie i szybkie zjeżdżalnie, kurtyny wodne, czy akweny dla małych dzieci z cieplejsza niż gdzie indziej wodą.

Dobre szkoły w West Palm Beach

Jeśli o pociechach tu mowa, to nie sposób nie wspomnieć o dobrej infrastrukturze edukacyjnej w West Palm Beach. Są tu dziesiątki szkół podstawowych takich jak Belvedere Elementary School, Benoist Farms Elementary School, a także wiele Middle schools takich jak Bak Middle School Of The Arts, Conniston Middle School, oraz high schools, Forest Hill High School, High Ridge School, Indian Ridge School i wiele innych. Można śmiało powiedzieć, że z każdego miejsca w mieście, jest dość blisko do placówki edukacyjnej, co jest na prawdę wielkim plusem dla rodzin z dziećmi.

Jeśli mówimy o nieruchomościach, to czas spojrzeć na oferty nieruchomości z West Palm Beach. Jeśli weźmiecie pod uwagę wielkość miasta, nie zdziwicie się na pewno ilością ofert, a także ich rozrzutem cenowym. Znajdziecie tutaj nieruchomości nieco oddalone od oceanu i centrum miasta, mniejsze mieszkania nawet za 90 tysięcy dolarów, a także luksusowe rezydencje, bliżej centrum, z basenami i dużymi ogrodami nawet za milion dolarów.

Domy nie tylko dla bogatych

Taką przykładową tańszą nieruchomością może być apartament San Michele. Są tu trzy sypialnie i dwie łazienki na 1215 sq ft powierzchni. Dom pochodzi z 1999 roku i ma niskie koszty utrzymania, co w połączeniu z niską ceną nieruchomości może okazać się dla Was strzałem w dziesiątkę. Ten apartament może być Wasz za 104 tysiące 900 dolarów.

Trochę droższą, ale od razu bardziej luksusową nieruchomością będzie apartament w budynku La Fontana w West Palm Beach. Tutaj co prawda dostaniecie jedną sypialnię z łazienką, ale widok z okien i udogodnienia, które oferuje budynek z 1961 roku sprawia, że możecie tutaj poczuć się wspaniale. Niskie ceny utrzymania mieszkania, w połączeniu z dostępem do basenu na dachu La Fontana i innymi udogodnieniami to tylko preludium do tego co najważniejsze.

Apartament ten może być Wasz za 130 tysięcy i 900 dolarów.Innymi rodzajami nieruchomości, które możecie nabyć w West Palm Beach będą domy i rezydencje. Jeden z takich domów położony w Saratoga Pine na Antietam Lane może być Wasz już dziś. Są tu trzy sypialnie, dwie pełne łazienki i kuchnia, a wszystko to w najwyższym standardzie wykończenia. Na pewno spodoba Wam się też ogród, ale jeśli tego będzie mało, okoliczni mieszkańcy dostają do dyspozycji wspólny basen, plac zabaw dla dzieci, oraz kort tenisowy. Ten kompletnie umeblowany i wyposażony dom w okolicy Lake Mangonia, całkiem niedaleko od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego będzie Wasz już za 200 tysięcy dolarów.

Inwestycje w West Palm Beach

Trochę dalej, znajdziecie jeszcze inną rezydencję, większą, bo o powierzchni 2908 sq ft, która mieści cztery sypialnie, kuchnię, oraz oddzielną strefę jadalną. Ten piętrowy domek na parterze ma kuchnię i dwie sypialnie, dwie pozostałe sypialnie i duży loft znajdziecie na piętrze. Na górze znajdziecie też patio, z widokiem na piękny ogród i park znajdujący się za domem.

Jeśli interesuje Was naprawdę luksusowa nieruchomość, to może zainteresuje Was znakomicie wykończona rezydencja z czterema sypialniami, trzema łazienkami i dwiema toaletami. Podłogi w tej nieruchomości wykonane są z kamienia koralowego, a przed domem jest wspaniały piękny podjazd, który zapiera wręcz dech w piersiach. Z domu rozciąga się piękny widok na jezioro i pole golfowe.

Całkowita powierzchnia tej nieruchomości to 4321 sq ft. Cena tej nieruchomości nie przekracza magicznej kwoty miliona dolarów, ponieważ kosztuje 900 tysięcy dolarów. Jeśli już postanowicie przyjechać do West Palm Beach, aby się tu osiedlić, na pewno nie będziecie mieli problemu z brakiem ofert nieruchomości do kupienia lub ofert wynajmu nieruchomości na Florydzie. Może się okazać, że będzie wręcz odwrotnie, będziecie bardzo długo wybierać w ofertach biur nieruchomości, zanim wybierzecie tą konkretną perełkę dla siebie

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?