Weston

21 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Weston

Tutaj oferty sprzedaży nieruchomości w Weston na Florydzie. Z pewnością tego typu lokalizacja jest dla osób szukających spokoju i ciszy na Florydzie z dala od zgiełku plaż i wybrzeża oceanu lub Zatoki Meksykańskiej. Weston leży blisko Everglades na Florydzie i jest najbardziej wysuniętym na zachód, miastem w hrabstwie Broward. Weston uzyskało prawa miejskie i zaistniało jako miasto, dopiero w 1996 roku. Większość osiedli mieszkaniowych na tych terenach wybudował Arvida JMB Realty. Zachodnia cześć Weston przylega do mokradeł Everglades. W 2010 roku Weston liczyło blisko 66.000 mieszkańców.

Do największych atrakcji turystycznych w Weston należy zaliczyć paleo indiański grób. Jako ciekawostkę przytaczamy fakt iż w 2010 roku, czasopismo Money Magazine skategoryzowało na 19 miejscu Weston, jako miasto, gdzie ludzie zarabiają najwięcej w USA. Średni roczny dochód rodziny to 120.000 USD. Miasto z największą ilością rosnących miejsc pracy na Florydzie. Czasopismo Businnes Week nazwało Weston, jako najbardziej ekonomicznie dostępne miejsce na zakup nieruchomości na Florydzie poza dużymi miastami.

Lokalne biura nieruchomości

Jeśli przeglądaliście kiedyś oferty biur nieruchomości na Florydzie w poszukiwaniu domu lub mieszkania do sprowadzenia się tutaj, na pewno rzuciły się Wam w oczy oferty z dużych miast. Duże miasta mają oczywiście swoje zalety, wspaniałe zaplecze i infrastrukturę, często bardzo blisko Oceanu Atlantyckiego lub Zatoki Meksykańskiej, są miasta które nie śpią cały rok. Miasta te mają też i wady, korki, wszechobecny tłok i bardzo często wyższe ceny nieruchomości znajdujących się w tych kurortowych miastach.
Ale niechęć do dużych miast to nie problem. Zacznijmy przyglądać się mniejszym miasteczkom, na przedmieściach lub po prostu trochę dalej od dużych miast. Jednym z takich miast jest Weston w hrabstwie Broward County, 25 mil na zachód od Hollywood i trochę ponad 30 mil na północny zachód od wielkiego Miami. Bezapelacyjnie wielką zaletą tego miasteczka jest bliskość słynnego rezerwatu przyrody Everglades.

Nieruchomości w Weston na Florydzie w USA
Nieruchomości w Weston na Florydzie w USA

Oferty domów i mieszkań w Weston

Przekrój cen nieruchomości w Weston jest duży. Najtańszy domek lub condo, na obrzeżach miasteczka, często do remontu, może być Wasz za około 80 tysięcy dolarów. Najdroższe oferty, to piękne, przestronne wille za około pół miliona dolarów.

Oczywiście znajdziecie też fajne nieruchomości w okolicy połowy tej stawki, równie ciekawe co te najdroższe, jednocześnie ceną przypominające trochę bardziej te tańsze. Jednym z dobrych przykładów takiej nieruchomości jest piękna nieruchomość w Weston, dom na 2227 sq ft powierzchni. Znajdziecie w niej trzy sypialnie, chociaż należy zaznaczyć, że istnieje możliwość rozbudowy o czwartą sypialnię i trzy łazienki. Blisko nawet na piechotę do szkoły podstawowej oraz średniej, a także centrum Weston. Do nieruchomości należy duży prywatny basen. Ten dom może być Was za 465 tysięcy dolarów. Prawda, że to już lepsza cena?

Edukacja w Weston

Skoro jesteśmy przy bliskości szkół i centrum Weston, to trzeba przyznać, że w Weston znajdziecie dużo szkół, zarówno publicznych jak i prywatnych. Znajdziecie tutaj publiczne elementary school, Country Isles Elementary School, Eagle Point Elementary School, Everglades Elementary School, Gator Run Elementary School, Indian Trace Elementary School i Manatee Bay Elementary School. Prawda, że dużo? To nie wszystko znajdziecie tu także dwie middle schools, Falcon Cove Middle School, Tequesta Trace Middle School, oraz Cypres Bay High School. Poza tym znajdziecie tutaj kilka szkół prywatnych.

Zielone Weston

Wiadomo, że człowiek chętnie spędziłby czas nie tylko na nauce, ale również odpoczynku. W Weston znajdziecie wiele parków. Są to między innymi Weston Regional Park, w którym znajdziecie baseny, skate park, boiska do koszykówki, hokeja, piłki nożnej, a także place zabaw i ścianki wspinaczkowe. Innym parkiem w okolicy jest Broward County Public Library Park, w którym bardzo często odbywają się lekcje z okolicznej Cypress Bay High School, jeśli pogoda i temat lekcji pozwoli na naukę na dworze. Innymi znanymi w Weston parkami są Vista Park, Tequesta Trace Park i Gator Run Park.

Jeśli tego mało, całkiem niedaleko macie przecież Narodowy Park Everglades, w którym na co dzień można obcować z dziką przyrodą i właśnie w tym miejscu relaksować się do woli. Weston to dobre miejsce aby zamieszkać, jeśli lubicie trochę bardziej spokojne miasteczka, a jednocześnie chcecie być odpowiednio blisko tych większych miast, w których czasem można spędzić dzień bardziej aktywnie, wśród ludzi, na pięknych plażach przy odgłosach szumiącego Oceanu Atlantyckiego.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?