Na Florydzie miejsce parkingowe jest w cenie sprzedaży nieruchomości

Chevrolet Suburban auto

Miejsce parkingowe na Florydzie – praktyczne i ważne informacje dla kupujących mieszkania i apartamenty na Florydzie z naszym biurem nieruchomości. Dziś krótki post na temat miejsc parkingowych w nieruchomościach na Florydzie.

Inaczej niż w Europie i w Polsce

Sporo osób zainteresowanych zakupem nieruchomości na Florydzie, nie zdaje sobie z tego sprawy, iż miejsce parkingowe jest w cenie sprzedawanej nieruchomości. U nas na Florydzie nie istnieje nic takiego, jak w Polsce lub w innych krajach europejskich, iż dodatkowo trzeba kupować miejsce parkingowe podczas zakupu nieruchomości.

Na Florydzie nic takiego nie istnieje. Wiemy iż w Polsce dodatkowo trzeba zakupić miejsce parkingowe, miejsce garażowe czy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Często za wysoką cenę, którą trzeba uwzględnić w budżecie przeznaczonym na zakup danej nieruchomości.

U nas nie stosuje się takich “praktyk”. Tutaj istnieje inny system. Kiedy kupujesz condo na Florydzie w 99% miejsce postojowe jest w cenie sprzedaży danej nieruchomości. Często jest to miejsce “pod gołym niebem” Florydy na danym osiedlu, nieraz jest to miejsce “pod wiatą” (zadaszeniem), a czasami jest to miejsce w garażu podziemnym. W zależności od standardu budynku w którym chcemy zakupić nieruchomość.
Generalnie jest mnóstwo miejsca do parkowania i na samej posesji (na terenie osiedla) i dla właścicieli, i dla gości.

Powiązany temat: podróżowanie samochodem po USA

Wielkość miejsca parkingowego na Florydzie

I teraz “najpiękniejsza” informacja. Miejsca parkingowe w Stanach Zjednoczonych i na Florydzie są bardzo duże i szerokie. To w Ameryce jest fantastyczne. Nie ciasne i pościskane miejsca do parkowania, jak w Polsce czy na terenie Europy (np. w Hiszpanii), gdzie często trudno się wydostać z wehikułu po manewrze parkowania. U nas miejsca są szerokie, długie i “bezstresowe”. Nawet kiepski kierowca, błyskawicznie zaparkuje swoje auto, gdy posiada samochód typu Chevrolet Suburban, Tahoe lub GMC Denali.

Powiązany temat: przepisy drogowe w USA

Tu nie zobaczysz poobcieranych i uderzonych aut na parkingu. Tutaj szanujemy cudzą i swoją własność. Tutaj żyje się po prostu lepiej ….

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?