NAJWIĘKSZE BIURA NIERUCHOMOŚCI W USA

Rynek nieruchomości w Stanach Zjednoczonych jest olbrzymi, niewyobrażalnie wielki w porównaniu do rynku nieruchomości w Europie, Ameryce Południowej czy w Azji. Co ważne, to amerykański rynek nieruchomości ma ogromny wpływ na inne rynki nieruchomości na świecie i ma wpływ na każdy zagraniczny rynek nieruchomości i na każdy kraj na świecie. Co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego ważna jest wiedza, chociaż podstawowa, o amerykańskim rynku nieruchomości. Dziś przedstawimy Wam największe biura nieruchomości w USA.

Niektóre z “brandów” i marek na pewno znasz także i z Polski i z innych rynków nieruchomości na świecie, ponieważ to niezwykle znane i poważane firmy z kilkudziesięcioletnią tradycją w sprzedaży nieruchomości. Znane na rynku nieruchomości zagranicznych. Część z nich to systemy franczyzowe biur nieruchomości, spotykane tak często podczas naszych podróży do najprzeróżniejszych zakątków świata. Jeżeli interesujesz się nieruchomościami zagranicznymi to powinieneś poznać informacje poniżej.

Największe agencje nieruchomości w USA

NAjwiększe biura nieruchomości w USA

CBRE Group, Inc.

CBRE Group, Inc. to jedno z największych i najbardziej uznanych biur nieruchomości na świecie, z siedzibą w Los Angeles, w Kalifornii. Firma została założona w 1906 roku i obecnie zatrudnia ponad 100 000 pracowników na całym świecie. CBRE oferuje szeroki zakres usług nieruchomości, w tym usługi doradcze, zarządzanie nieruchomościami, usługi inwestycyjne i usługi projektowe.

Jones Lang LaSalle

Jones Lang LaSalle (JLL) JLL to globalne biuro nieruchomości z siedzibą w Chicago, w stanie Illinois. Firma została założona w 1783 roku i działa w ponad 80 krajach. JLL oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Newmark Grubb Knight Frank

Newmark Grubb Knight Frank to międzynarodowe biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 1929 roku i działa w ponad 400 biurach na całym świecie. Newmark Grubb Knight Frank oferuje szeroki zakres usług nieruchomości, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Colliers International

Colliers International to międzynarodowe biuro nieruchomości z siedzibą w Seattle, w stanie Waszyngton. Firma została założona w 1976 roku i działa w ponad 60 krajach. Colliers International oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield to globalne biuro nieruchomości z siedzibą w Chicago, w stanie Illinois. Firma została założona w 1917 roku i działa w ponad 60 krajach. Cushman & Wakefield oferuje szeroki zakres usług nieruchomości, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Agencje nieruchomości USA

Coldwell Banker

Coldwell Banker Real Estate to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Madison, w stanie New Jersey. Firma została założona w 1906 roku i działa w ponad 50 krajach. Coldwell Banker Real Estate oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Agencja Coldwell Banker to typowe amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w mieście Madison, w stanie New Jersey w USA. Firma została założona już w 1906 roku i jest jednym z najstarszych biur nieruchomości w całym USA. Coldwell Banker oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe. Dowiedz się więcej o tym znanym biurze nieruchomości.

Keller Williams Realty

Keller Williams Realty to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Austin, w stanie Teksas. Firma została założona w 1983 roku i jest jednym z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w USA. Keller Williams Realty oferuje usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Berkshire Hathaway HomeServices

Berkshire Hathaway HomeServices to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Irvine, w stanie Kalifornia. Firma została założona w 2012 roku i jest częścią konglomeratu Berkshire Hathaway. Berkshire Hathaway HomeServices oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

RE/MAX

RE/MAX to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Denver, w stanie Kolorado. Firma została założona w 1973 roku i jest jednym z największych biur nieruchomości na świecie, z ponad 120 000 agentów w ponad 100 krajach. RE/MAX oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Historia RE/MAX sięga roku 1973, kiedy to Dave Liniger i jego żona Gail założyli firmę w Denver w stanie Kolorado. Linigerowie postanowili stworzyć nowe podejście do handlu nieruchomościami, opierające się na wolności i elastyczności dla agentów, którzy mieliby niezależność i swobodę działania. W ciągu pierwszych dziesięciu lat działalności firma RE/MAX stała się jednym z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w USA.

Dziś RE/MAX jest jednym z największych biur nieruchomości na świecie, z ponad 120 000 agentów w ponad 100 krajach. Firma oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe. RE/MAX zyskał reputację jako firma oferująca niezależność i swobodę dla agentów, a jednocześnie zapewniająca im wsparcie i narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie sukcesu w branży nieruchomości.

Sotheby's International Realty

Sotheby’s International Realty to międzynarodowe biuro nieruchomości z siedzibą w Madison, w stanie New Jersey. Firma została założona w 1976 roku i jest częścią Sotheby’s, jednego z największych domów aukcyjnych na świecie. Sotheby’s International Realty oferuje luksusowe nieruchomości oraz usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Najlepsze biura USA

Douglas Elliman Real Estate

Douglas Elliman Real Estate to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 1911 roku i działa w ponad 20 stanach. Douglas Elliman Real Estate oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Compass

Compass to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 2012 roku i jest jednym z najnowszych graczy na rynku nieruchomości. Compass oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

The Corcoran Group

The Corcoran Group to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 1973 roku przez Barbarę Corcoran i działa w Nowym Jorku, na Florydzie i w Hamptons. The Corcoran Group oferuje usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Redfin

Redfin to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Seattle, w stanie Waszyngton. Firma została założona w 2004 roku i jest jednym z pierwszych biur nieruchomości działających online. Redfin oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Realty ONE Group

Realty ONE Group to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Irvine, w stanie Kalifornia. Firma została założona w 2005 roku i szybko stała się jednym z największych i najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w USA. Realty ONE Group oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Domy USA

Zillow to amerykańska platforma nieruchomości z siedzibą w Seattle, w stanie Waszyngton. Firma została założona w 2006 roku i oferuje szereg narzędzi i usług dla kupujących i sprzedających nieruchomości, w tym wirtualne spacery, raporty o rynku nieruchomości i usługi doradcze.

Century 21

Century 21 to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Madison, w stanie New Jersey. Firma została założona w 1971 roku i jest obecna w ponad 80 krajach. Century 21 oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Realogy Holdings Corp.

Realogy Holdings Corp. to amerykańska firma holdingowa, która zarządza kilkoma biurami nieruchomości, w tym Coldwell Banker, Century 21 i ERA. Firma została założona w 2006 roku i ma siedzibę w Madison, w stanie New Jersey. Realogy Holdings Corp. oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami w USA.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
Szukaj
Inne elementy
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?