NAJWIĘKSZE BIURA NIERUCHOMOŚCI W USA

Rynek nieruchomości w Stanach Zjednoczonych jest olbrzymi, niewyobrażalnie wielki w porównaniu do rynku nieruchomości w Europie, Ameryce Południowej czy w Azji. Co ważne, to amerykański rynek nieruchomości ma ogromny wpływ na inne rynki nieruchomości na świecie i ma wpływ na każdy zagraniczny rynek nieruchomości i na każdy kraj na świecie. Co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego ważna jest wiedza, chociaż podstawowa, o amerykańskim rynku nieruchomości. Dziś przedstawimy Wam największe biura nieruchomości w USA.

Niektóre z „brandów” i marek na pewno znasz także i z Polski i z innych rynków nieruchomości na świecie, ponieważ to niezwykle znane i poważane firmy z kilkudziesięcioletnią tradycją w sprzedaży nieruchomości. Znane na rynku nieruchomości zagranicznych. Część z nich to systemy franczyzowe biur nieruchomości, spotykane tak często podczas naszych podróży do najprzeróżniejszych zakątków świata. Jeżeli interesujesz się nieruchomościami zagranicznymi to powinieneś poznać informacje poniżej.

Największe agencje nieruchomości w USA

NAjwiększe biura nieruchomości w USA

CBRE Group, Inc.

CBRE Group, Inc. to jedno z największych i najbardziej uznanych biur nieruchomości na świecie, z siedzibą w Los Angeles, w Kalifornii. Firma została założona w 1906 roku i obecnie zatrudnia ponad 100 000 pracowników na całym świecie. CBRE oferuje szeroki zakres usług nieruchomości, w tym usługi doradcze, zarządzanie nieruchomościami, usługi inwestycyjne i usługi projektowe.

Jones Lang LaSalle

Jones Lang LaSalle (JLL) JLL to globalne biuro nieruchomości z siedzibą w Chicago, w stanie Illinois. Firma została założona w 1783 roku i działa w ponad 80 krajach. JLL oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Newmark Grubb Knight Frank

Newmark Grubb Knight Frank to międzynarodowe biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 1929 roku i działa w ponad 400 biurach na całym świecie. Newmark Grubb Knight Frank oferuje szeroki zakres usług nieruchomości, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Colliers International

Colliers International to międzynarodowe biuro nieruchomości z siedzibą w Seattle, w stanie Waszyngton. Firma została założona w 1976 roku i działa w ponad 60 krajach. Colliers International oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield to globalne biuro nieruchomości z siedzibą w Chicago, w stanie Illinois. Firma została założona w 1917 roku i działa w ponad 60 krajach. Cushman & Wakefield oferuje szeroki zakres usług nieruchomości, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Agencje nieruchomości USA

Coldwell Banker

Coldwell Banker Real Estate to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Madison, w stanie New Jersey. Firma została założona w 1906 roku i działa w ponad 50 krajach. Coldwell Banker Real Estate oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Agencja Coldwell Banker to typowe amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w mieście Madison, w stanie New Jersey w USA. Firma została założona już w 1906 roku i jest jednym z najstarszych biur nieruchomości w całym USA. Coldwell Banker oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe. Dowiedz się więcej o tym znanym biurze nieruchomości.

Keller Williams Realty

Keller Williams Realty to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Austin, w stanie Teksas. Firma została założona w 1983 roku i jest jednym z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w USA. Keller Williams Realty oferuje usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Berkshire Hathaway HomeServices

Berkshire Hathaway HomeServices to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Irvine, w stanie Kalifornia. Firma została założona w 2012 roku i jest częścią konglomeratu Berkshire Hathaway. Berkshire Hathaway HomeServices oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

RE/MAX

RE/MAX to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Denver, w stanie Kolorado. Firma została założona w 1973 roku i jest jednym z największych biur nieruchomości na świecie, z ponad 120 000 agentów w ponad 100 krajach. RE/MAX oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Historia RE/MAX sięga roku 1973, kiedy to Dave Liniger i jego żona Gail założyli firmę w Denver w stanie Kolorado. Linigerowie postanowili stworzyć nowe podejście do handlu nieruchomościami, opierające się na wolności i elastyczności dla agentów, którzy mieliby niezależność i swobodę działania. W ciągu pierwszych dziesięciu lat działalności firma RE/MAX stała się jednym z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w USA.

Dziś RE/MAX jest jednym z największych biur nieruchomości na świecie, z ponad 120 000 agentów w ponad 100 krajach. Firma oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe. RE/MAX zyskał reputację jako firma oferująca niezależność i swobodę dla agentów, a jednocześnie zapewniająca im wsparcie i narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie sukcesu w branży nieruchomości.

Sotheby's International Realty

Sotheby’s International Realty to międzynarodowe biuro nieruchomości z siedzibą w Madison, w stanie New Jersey. Firma została założona w 1976 roku i jest częścią Sotheby’s, jednego z największych domów aukcyjnych na świecie. Sotheby’s International Realty oferuje luksusowe nieruchomości oraz usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Najlepsze biura USA

Douglas Elliman Real Estate

Douglas Elliman Real Estate to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 1911 roku i działa w ponad 20 stanach. Douglas Elliman Real Estate oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Compass

Compass to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 2012 roku i jest jednym z najnowszych graczy na rynku nieruchomości. Compass oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

The Corcoran Group

The Corcoran Group to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Nowym Jorku. Firma została założona w 1973 roku przez Barbarę Corcoran i działa w Nowym Jorku, na Florydzie i w Hamptons. The Corcoran Group oferuje usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Redfin

Redfin to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Seattle, w stanie Waszyngton. Firma została założona w 2004 roku i jest jednym z pierwszych biur nieruchomości działających online. Redfin oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Realty ONE Group

Realty ONE Group to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Irvine, w stanie Kalifornia. Firma została założona w 2005 roku i szybko stała się jednym z największych i najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w USA. Realty ONE Group oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Domy USA

Zillow to amerykańska platforma nieruchomości z siedzibą w Seattle, w stanie Waszyngton. Firma została założona w 2006 roku i oferuje szereg narzędzi i usług dla kupujących i sprzedających nieruchomości, w tym wirtualne spacery, raporty o rynku nieruchomości i usługi doradcze.

Century 21

Century 21 to amerykańskie biuro nieruchomości z siedzibą w Madison, w stanie New Jersey. Firma została założona w 1971 roku i jest obecna w ponad 80 krajach. Century 21 oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami i usługi projektowe.

Realogy Holdings Corp.

Realogy Holdings Corp. to amerykańska firma holdingowa, która zarządza kilkoma biurami nieruchomości, w tym Coldwell Banker, Century 21 i ERA. Firma została założona w 2006 roku i ma siedzibę w Madison, w stanie New Jersey. Realogy Holdings Corp. oferuje szereg usług, w tym usługi doradcze, usługi inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami w USA.Szukaj nieruchomości na naszej nowej stronie (English)

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z
Nieruchomości w USA

Przejdź na naszą nową stronę internetową (English)

Firma współpracującaMieszkać w USA przewodnik

Szukaj nieruchomości

Reklama
Florida property listings

Compare listings

Porównać