NIERUCHOMOŚCI W NAPLES

Nieruchomości w Naples na Florydzie. Informacje dla zainteresowanych zakupem domu, działki lub mieszkania w tej cześci zachodniej Florydy. Naples to dość ważne miejsce na poszukiwanie nieruchomości w Sunshine State. Jeżeli koncentrujesz swoje poszukiwania nieruchomości tylko na zachodniej Florydzie to bez wątpienia bierzesz Naples pod uwagę na zakup posesji.

Naples to ładne miejsce na zachodniej Florydzie i sporo Polaków wybiera Naples na zakup domu na Florydzie lub mieszkania na Florydzie. Szczególnie Polacy z Chicago oraz mniej Polacy z Nowego Jorku wybierają nieruchomości w Naples. Lokalizacja Naples jest droższa lokalizacją niż np. nieruchomości w Clearwater na Florydzie lub nieruchomości w Sarasota na Florydzie.

Naples nieruchomości

Naples nieruchomości
Naples na Florydzie nieruchomości

Zakup mieszkania lub domu w okolicy Naples

Poniżej znajdziesz szereg istotnych informacji dlaczego warto kupić nieruchomość w Naples na Florydzie, jakie są ceny nieruchomości w Naples i ogólnie – opinie o Naples wsród Polaków już tutaj mieszkających i użytkujących swoje nieruchomości w tym mieście lub w okolicach Naples. Bo nie tylko downtown Naples jest dobry do zakupu nieruchomości. Swoje poszukiwania florydzkiej nieruchomości także warto rozszerzyć o pobliskie lokalizacje, takie jak nieruchomości w Marco Island, nieruchomości w North Naples, nieruchomości w Bonita Springs i domy na sprzedaż w Golden Gate.

Przejdź do ofert nieruchomości z Naples

Naples

Naples Floryda

Co zwiedzić i zobaczyć w mieście. Atrakcje, zwiedzanie i informacje dla odwiedzających to miasto na zachodniej Florydzie

Najlepsze lokalizacje do zakupu nieruchomości w Naples

Naples na Florydzie jest pięknym miastem w południowo-zachodniej Florydzie, a wybór najlepszej lokalizacji do zakupu nieruchomości zależy od preferencji i potrzeb kupującego. Oto kilka popularnych obszarów, które warto rozważyć. To dobre i ważne miejsca na nieruchomościowej mapie miasta i lokalizacje, gdzie najczęściej kupują nieruchomości osoby które przyjeżdżają z północy USA, z Kanady i z innych zakątków świata. Także spora ilość Niemców którzy mieszkają od lat w Naples.

To niezwykle urokliwa dzielnica Naples z uroczymi uliczkami, wspaniałymi restauracjami, butikami i galeriami sztuki. Old Naples oferuje również łatwy dostęp do plaży i przystani jachtowej, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników wodnych sportów i działań na świeżym powietrzu. Tutaj warto kupić nieruchomość jeżeli nie chcesz korzystać z samochodu na Florydzie.

Ta lokalizacja znajduje się w pobliżu Old Naples i oferuje luksusowe apartamenty z pięknymi widokami na Zatokę Meksykańską. Park Shore oferuje także  łatwy dostęp do plaży i parków, a także do eleganckich sklepów i restauracji. To również centralna lokalizacja w mieście gdzie wszystkie udogodnienia takie jak kina, restauracje, apteki, puby, bary i restauracje są w miarę blisko.

To miejsce to idealna lokalizacja dla miłośników plażowania i sportów wodnych na Florydzie. Ta dzielnica oferuje piękne apartamenty i domy wakacyjne z wspaniałymi widokami na ocean oraz wiele udogodnień, takich jak parki, sklepy i restauracje. Wysokie ceny nieruchomości na sprzedaż, oraz nieruchomości na wynajem w Naples.

Pelican Bay w Naples to bardzo ekskluzywna dzielnica, która oferuje wysokiej klasy domy i apartamenty z pięknymi widokami na ocean i piękne krajobrazy. Pelican Bay jest również znaną destynacją golfową i oferuje wiele udogodnień, takich jak baseny, korty tenisowe i kluby społeczne. Doskonałe miejsce na zakup nieruchomości i zamieszkanie tutaj na stałe.

Ta lokalizacja znajduje się na północ od Naples i oferuje piękne domy wakacyjne i apartamenty z pięknymi widokami na ocean i piękne krajobrazy. Bonita Springs oferuje również łatwy dostęp do plaży, parków i szlaków turystycznych. Tutaj warto przejrzeć oferty apartamentów na sprzedaż w Naples z lokalnych biur nieruchomości w tej części Florydy w USA.

Moorings – to dzielnica położona między Park Shore a Old Naples, z pięknymi domami i willami z widokiem na zatokę i kanały. Bliskość do plaż i atrakcji turystycznych w tej lokalizacji.

Powyższe lokalizacje to tylko kilka z wielu wspaniałych lokalizacji do zakupu nieruchomości w Naples, Floryda. Ważne jest, aby dokładnie przejrzeć oferty sprzedaży nieruchomości w różnych dzielnicach i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i Twojemu stylowi życia jaki zamierzasz prowadzić na Florydzie. Czy to będzie aktywne spędzanie czasu i np. granie w golfa czy też lubisz spędzać czas na plaży lub na zakupach na Florydzie.

Zainteresuje Cię także: nieruchomości w Orlando

Agent nieruchomości Naples

Największe biura nieruchomości w Naples

Jeżeli szukasz biura nieruchomości w Naples i chcesz kupić tutaj dom lub mieszkanie to koniecznie skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości FLORYDA.EU. Także jeżeli szukasz polskojęzycznego agenta nieruchomości w Naples, napisz lub zadzwoń do nas. 

Poniżej znajduje się lista największych agencji nieruchomości w Naples na Florydzie i lokalnych biur nieruchomości z których oferty również można skorzystać jeżeli szukasz inwestycji na Florydzie i chcesz kupić dom wakacyjny, dom na stały pobyt lub inwestycję pod wynajem do generowania dochodu z inwestycji. Nieruchomości w Naples to bardzo dochodowy biznes na Florydzie i niezwykle prężna gałąź tutejszej gospodarki.

Lokalne agencje nieruchomości

 1. John R. Wood Properties
 2. Premier Sotheby’s International Realty
 3. Gulf Coast International Properties
 4. Waterfront Realty Group
 5. Naples Trust Real Estate Services
 6. Coldwell Banker Realty
 7. Downing Frye Realty
 8. Engel and Volkers Naples

Wszystkie te biura nieruchomości mają swoje strony internetowe, na których można znaleźć więcej informacji na temat ofert i usług, jakie oferują. Ale powtarzamy nasz apel. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego polskiego biura nieruchomości w Naples – skontaktuj się z nami tutaj

Rynek nieruchomości w Naples

Sytuacja na rynku nieruchomości zależy od wielu czynników, takich jak lokalna gospodarka, podaż i popyt, stopy procentowe, oraz wiele innych czynników. Warto skontaktować się z lokalnymi agentami nieruchomości lub przeglądnąć aktualne dane na portalach internetowych poświęconych rynkowi nieruchomości w USA, aby uzyskać aktualne informacje na temat rynku nieruchomości w Naples na Florydzie.

Naples nie należy do tanich lokalizacji na zakup na Florydzie. Ceny nieruchomości są tutaj wysokie, a najlepsze lokalizacje w Naples to ekskluzywne enklawy zarezerwowane dla najbogatszych właścicieli, którzy nie tylko są w stanie kupić dom lub condo za kilka lub kilkanaście milionów dolarów, ale także są w stanie płacić koszty utrzymania takiej luksusowej nieruchomości, oraz płacić podatki od takiej nieruchomości. Które niejednokrotnie kształtują się na poziomie kilkuset tysięcy dolarów na rok.

Domy w Naples na sprzedaż
Domy w Naples na sprzedaż na zachodniej Florydzie

Wynajmy nieruchomości w Naples

W zasadzie jak wszędzie na Florydzie rynekj wynajmu nieruchomości w NASples jest niezwykle dynamiczny i jeżelki kupisz dom lub mieszkanie z myślą o jego późniejszym wynajmie błyskawicznie wynajmiesz swoją inwestycję. Bez względu na aktualną sytuację społeczno gospodarcza czy panoramę ekonomiczną wynajem nieruchomości na Florydzie to doskonała forma zarabiania pasywnego na nieruchomościach i budowania swojej wolności finansowej poprzez inwestycje w nieruchomości.

Nasze biuro nieruchomości znajdzie dla Ciebie idealną nieruchomość do takiego rodzaju inwestycji, pomoże Ci ją wynająć i do tego zajmiemy się obsługą Twojego mieszkania na wynajem czy domu na wynajem w Naples. Dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów którzy kupili za naszym pośrednictwem nieruchomość na zachodniej Florydzie w okolicach Naples.

Agenci nieruchomości w Naples którzy mówią po polsku

Szukasz polskojęzycznego agenta lub agentki nieruchomości w Naples na Florydzie? Właśnie nas znalazłeś! Skontaktuj się z naszym biurem i zapytaj o obsługę klienta na zachodnim wybrzeżu Florydy i pokazywanie nieruchomości w Naples. Znajdziemy dla Was idealną inwestycję w dom lub mieszkanie w Naples.

A może szukasz działki pod budowę domu w Naples. Takie oferty również oferujemy naszym klientom z Polski, Polakom z Chicago, którzy szukają mieszkania w Naples, oraz Polakom z Nowego Jorku którzy marzą o przeprowadzce z północy USA na Florydę do Naples.

Polonia w NAples

Polonia w Naples

Naples na zachodniej Florydzie to bardzo popularne miejsce dla Polaków, którzy tam już mieszkają lub tam często wypoczywają. A do Naples przyjeżdża mnóstwo Polaków z Chicago, oraz Polaków z Nowego Jorku i Polaków z Kanady. W mieście działa wiele organizacji i grup społecznych zrzeszających Polaków, które organizują różne imprezy kulturalne i społeczne.
W Naples znajduje się polska parafia rzymskokatolicka pw. św. Jana Ewangelisty, która oferuje msze w języku polskim, oraz organizuje różne wydarzenia kulturalne i religijne.

Zainteresuje Cię także: polskie kościoły na Florydzie

W Naples istnieje również kilka polskich sklepów, gdzie można kupić polskie produkty spożywcze, a także restauracje, które serwują tradycyjne polskie dania i przysmaki z Polski.

Co więcej, w Naples działa polsko-amerykańska izba handlowa, która wspiera polskie firmy i przedsiębiorców w nawiązywaniu kontaktów handlowych z lokalnymi firmami i instytucjami. Może to dobre miejsce na rozpoczęcie nowego biznesu w Stanach Zjednoczonych. Koniecznie zobacz rozdział na naszej stronie internetowej Polskie biznesy na Florydzie.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?