NOWY JORK WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW

Rezerwacje samochodów w Nowym Jorku w USA. Zarezerwuj samochód na lotnisku w Nowym Jorku lub w każdym innym zakątku miasta Nowy Jork. New York – rent a car – po polsku. Wyszukaj najkorzystniejsze oferty na sezon. Podróżujesz z Polski do Nowego Jorku w USA? Potrzebujesz wynająć samochód na 2 osoby, na 4 osoby lub dla twojej grupy która zamierza zwiedzać Nowy Jork i później dalej zwiedzać USA. To najlepsza wyszukiwarka samochodów na wynajem w Nowym Jorku. Porównaj ceny za wynajem i rezerwuj!

Nowy Jork wypożyczalnie samochodów

Koniecznie sprawdź ceny za wynajem aut w Nowym Jorku powyżej i zarezerwuj swój wehikuł do podróży po Nowym Jorku i po całych Stanach Zjednoczonych. Tutaj znajdują się wypożyczalnie w najważniejszych dzielnicach Nowego Jorku, takich jak wypożyczalnie samochodów na Manhattanie w Nowym Jorku, wypożyczalnie samochodów na Queens w Nowym Jorku i wypożyczalnie samochodów na Brooklynie w Nowym Jorku. Także w Bronx i na Staten Island.

Wynajem aut w Nowym Jorku w USA

Najpopularniejsze wypożyczalnie w Nowym Jorku to amerykańskie korporacje, wyspecjalizowane w wynajmie samochodów nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Na pewno wiele marek i wypożyczalni aut znacie z innych lotnisk i lokalizacji w Waszych podróżach po świecie.

W Nowym Jorku najpopularniejsze wypożyczalnie wynajmujące samochody to wypożyczalnia Europcar, Avis, Dollar Car Rental, Alamo, SIXT, Enterprise Rent a Car, oraz Thrifty. Istnieją także mniejsze wypożyczalnie i personalne wynajmy samochodów dla klientów VIP. Zobacz luksusowe limuzyny na wynajem w Nowym Jorku. VIP rent a car w Nowym Jorku.

Wypożyczalnie samochodów USA - Nowy Jork
Wypożyczalnie samochodów w Nowym Jorku

Rent a car New York

Mnóstwo Polaków wypożycza samochody odwiedzając USA i oczywiście Nowy York, to w szczególności, jeżeli zamierzać zwiedzać inne części i regiony Stanów Zjednoczonych. Większość firm wynajmujących auta w Nowym Jorku cieszy się dobrą opinią i warto u nich zarezerwować samochód w Nowym Jorku. Ale także mnóstwo osób ma pytania przed rezerwacją samochodu w Nowym Jorku w USA.

 • Zastanów się co chcesz zobaczyć podczas pobytu w Nowym Jorku. Może samochód w Nowym Jorku wcale Ci nie będzie potrzebny? Natomiast jeżeli zamierzasz wybrać się poza Nowy Jork, do innych stanów opcja wynajmu samochodu w Nowym Jorku może być dobra dla Ciebie i rezerwacja auta na lotnisku w Nowym Jorku.
 • Pamiętaj także o skrzyni biegów. Manualne skrzynie biegów praktycznie nie istnieją już w Stanach Zjednoczonych.
 • Czy wynająć duże auto w Nowym Jorku? A może małe auto 4 osobowe będzie wystarczające na Nowy Jork. Natomiast jeżeli zamierzasz przejechać całe Stany Zjednoczone ze wschodu na zachód, dobrą opcją będzie duży samochód typu SUV, jak np. Chevrolet Tahoe lub Chevrolet Suburban.
 • Przede wszystkim będziesz potrzebował aktualnego prawa jazdy z Twoim aktualnym zdjęciem. Gdy samochód będzie prowadziło więcej kierowców, także będzie potrzebne prawo jazdy dodatkowego kierowcy.
 • Paszport
 • Potwierdzenie rezerwacji – w postaci maila lub wydrukowane potwierdzenie rezerwacji. Także potwierdzenie rezerwacji samochodu w Nowym Jorku w Twojej aplikacji z której korzystasz do wynajmu samochodów na świecie
 • Karta kredytowa lub karta debetowa z nazwiskiem na osobę która będzie wynajmowała samochód na lotnisku w Nowym. Jorku lub w jakimkolwiek innym miejscu Nowego Jorku
 • Zwykle cena za wynajem samochodu widoczna na stronie internetowej danej wypożyczalni obejmuje samochód, także obowiązkowe ubezpieczenie (np. ubezpieczenie od kradzieży auta, oraz ubezpieczenie AC) oraz możliwe opłaty, które są zazwyczaj uiszczane przy odbiorze (np. opłata za zwrot samochodu w innej lokalizacji, opłaty lotniskowe, oraz podatki lokalne).
 • Cena za wypożyczenie auta w Nowym Jorku obejmuje także opłaty za wybrane przez Ciebie dodatki (np. nawigację GPS w samochodzie lub fotelik dziecięcy).
 • Cena wynajmu nie obejmuje natomiast dodatkowego ubezpieczenia, które możesz wykupić podczas odbioru samochodu. Warto dopytać∂ podczas odbioru samochodu w wypożyczalni w Nowym Jorku

Wypożyczalnie aut w dzielnicach Nowego Jorku

Powyższa wyszukiwarka samochodów na wynajem w Nowym Jorku obowiązuje także we wszystkich dzielnicach Nowego Jorku. Wynajem samochodów na Manhattanie, wypożyczalnie na Queens, na Brooklynie, wypożyczalnie samochodów w Bronx, oraz wypożyczalnie aut na Staten Island w Nowym Jorku. Zarezerwuj swój wehikuł w USA jeszcze dziś. Sprawdź ceny, porównaj i rezerwuj!

Nowy Jork wypożyczalnia samochodów
Nowy Jork wypożyczalnia samochodów
5/5

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?