Oglądanie luksusowych nieruchomości

Miami nieruchomości

Dziś garść istotnych informacji związanych z oglądaniem nieruchomości na południowej Florydzie z naszym biurem. Zapoznaj się z nimi, zanim umówisz się z nami na oglądanie nieruchomości.
Pisaliśmy już wielokrotnie na ten temat, ale dziś przypominamy te informacje dla naszych klientów z Polski i Europy, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z florydzkim i amerykańskim systemem sprzedaży nieruchomości.
To są tutejsze zasady, które obowiązują wszystkie biura nieruchomości i wszystkich agentów.

“Proof of founds”

Najważniejsza informacja to ta, iż jeszcze przed umówieniem oglądania nieruchomości zapytamy Cię o “proof of founds” czyli o potwierdzenie z Twojego konta bankowego iż posiadasz pieniądze/środki na zakup nieruchomości którą chcesz obejrzeć. Wystarczy prosty wyciąg z konta lub “screenshot” z aplikacji bankowej.
Żadna “filozofia”, to zwykle wystarcza jako “proof of founds”.

Miami nieruchomości

Dotyczy to szczególnie nieruchomości w wyższym budżecie, czyli od około 2.000.000 USD – wzwyż.
Czyli jeżeli myślisz sobie, że przyjedziesz do Miami i pooglądasz sobie nieruchomości za 2, 4 lub 5 mln dolarów i będziesz tracił nasz czas i innych agentów, tak się nie stanie. To nie nasze zasady, to tutejsze zasady.

Nie otworzą nam drzwi

Nikt nas nie potraktuje poważnie, jako klienta zainteresowanego zakupem i będziesz najzwyczajniej w świecie, ignorowany/ignorowana.
Po prostu nikt nam nie “otworzy drzwi” i nie zobaczysz żadnych nieruchomości bez potwierdzenia, iż posiadasz środki na jego zakup.
Tak po prostu działa tutejszy system i żaden agent nie będzie tracił na Ciebie czasu, jeżeli nie przedstawisz, iż posiadasz pieniądze na zakup nieruchomości którą chcesz obejrzeć.

W Ameryce szanujemy czas innych i nie robi się tak jak w innych krajach, iż oglądasz nieruchomości na które i tak Cię nie stać.

Zainteresuje Cię także: luksusowe nieruchomości na świecie – jak ich szukać | zwroty z inwestycji na Florydzie są najwyższe | przykładowy koszt utrzymania luksusowej nieruchomości w Miami |

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?