Okazje do inwestycji w Miami

Amerykanski rynek nieruchomosci

Prawdziwe okazje do inwestycji w Miami istnieją zawsze. Ale czasami trzeba mieć odrobinę szczęścia, aby znaleźć tę perłę wśród innych ofert nieruchomości z południowej Florydy. Miami zawsze miało ogromny potencjał jeżeli chodzi o nieruchomości.

Niech świadczy o tym ciągle ogromna ilość nowych inwestycji, nowych apartamentowców i nowych osiedli, które są bez przerwy budowane w Miami. Również nieruchomości w cenach powyżej 1 mln dolarów to standard w Miami i wcale niewysoka cena za apartament w dobrej lokalizacji w Miami na Florydzie.

Ale oprócz tego, na rynku już spotyka nie nieruchomości w cenach zaniżonych nawet do 30%. Oferty nieruchomości foreclosures i short sales w Miami. Czyli oferty pochodzące z przejęć bankowych i oferty z licytacji bankowych w Miami na Florydzie. Nasza agencja nieruchomości, również posiada tego typu oferty w swoim aktualnym portfolio nieruchomości na sprzedaż w Miami.

Przejdź do szukania ofert nieruchomości w Miami: nieruchomości Miami Beach | nieruchomości Miami Brickell | nieruchomości Miami Aventura | nieruchomości Miami Downtown

Ceny nieruchomości w USA i na Florydzie

Jest drogo w tej chwili. To trzeba sobie powiedzieć, iż ceny nieruchomości w tej chwili w Stanach biją rekordy. Open houses które często odwiedzamy z naszymi klientami pełne są ludzi i poszukiwaczy nieruchomości. Nie do uwierzenia jak dynamiczny jest rynek nieruchomości w USA i jak błyskawicznie sprzedają się tutaj domy i apartamenty. Mimo wysokich cen nieruchomości.

Wysokich, być może, tylko w naszych umysłach i postrzeganiu aktualnego rynku w USA. Bo nie wiemy co będzie dalej i czy będzie korekta na amerykańskim rynku nieruchomości czy ceny w dalszym ciągu będą szły w górę. Do tego dochodzi inflacja, którą tak szumnie nagłaśniają w amerykańskich mediach …

Ilość kupowanych nieruchomości w poszczególnych stanach w USA

Potencjał inwestycyjny Miami

Wzrosty ceny nieruchomości w Miami na poziomie 200% i więcej były odnotowywane na przełomie lat 2003 do 2007. Tylko w roku 2005 ceny nieruchomości wzrosły o 40 – 50% i nawet więcej w niektórych lokalizacjach na Florydzie.
Jak wiadomo, bańka nieruchomościowa została nadmuchana do niesamowitych rozmiarów i tylko parę osób sobie zdawało sprawę, iż tak gwałtownie i boleśnie pęknie. A czym się to skończyło, doskonale wszyscy wiemy. Miejmy nadzieję że sytuacja z 2008-2009 nie powtórzy się w najbliższej przyszłości.

Jak wiadomo Miami i jego światowa sława, tak prestiżowa lokalizacja jak Miami, zawsze będzie w cenie i ceny nieruchomości zawsze trzymają swoja wartość. Szczególnie te „topowe” lokalizacje.
Miami to najbardziej stylowe miasto Florydy, szczególnie South Beach Miami i okolice. Nie ma wątpliwości iż tego rodzaju lokalizacja, zawsze będzie w cenie i będzie doceniana przez międzynarodowych inwestorów w nieruchomości.

Powiązany temat: gdzie kupować w Miami

Potencjał z zakupu pod wynajem nieruchomości w Miami

Inwestując w apartament w dobrej lokalizacji w Miami przy South Beach lub Aventura, bądź pewien, iż zwrot z wynajmu będzie doskonały. To doskonałe miejsce na kupno nieruchomości w Miami pod wynajem. Zarówno wynajem wakacyjny w Miami, jak również wynajem na długi okres w Miami.

Mnóstwo ludzi o każdej porze roku szuka nieruchomości na wynajem w Miami, jako alternatywę dla bardzo drogich hoteli w dobrych lokalizacjach w Miami. Również wynajem długoterminowy w Miami, może przynieść spodziewane zyski i zwrot z inwestycji w postaci pasywnego przychodu z nieruchomości.

Nawet biorąc pod uwagę wysokie HOA, zysk z wynajmu może się okazać dobrą inwestycją i powiększenie swojego miesięcznego cash flow i stopniowego budowania portfolia lukratywnych inwestycji w nieruchomości w Miami i nieruchomości na Florydzie.

Powiązany temat: koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie

Podatek od wynajmu nieruchomości w Miami jest na poziomie 10 do 11%, który musi być uzyskany od lokatora i musi zostać zapłacony do kasy państwowej. Nieruchomości w dobrych lokalizacjach np. w Miami South Beach, np. dwie sypialnie, salon i dwie łazienki można wynająć już za 1100$ za tydzień. Wystarczy dobrze poszukać ofert wynajmów nieruchomości w Miami.

Chcesz zainwestować na Florydzie? Masz pytania? Wątpliwości? Nie wiesz gdzie zacząć? Masz pomysł na wyprowadzenie swojego kapitału z Polski lub z Europy? Skontaktuj się z naszym biurem na Florydzie. Od lat pomagamy Polakom w inwestowaniu pieniędzy na Florydzie i w USA.

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
1
Zapraszam do rozmowy na chacie na żywo
Witam serdecznie z Florydy!
Tutaj Anna Zalewska. W czym mogę pomóc?