PANAMA BEACH

Panama Beach Floryda, USA. Jeśli dotarliście na wybrzeże zachodniej Florydy i podziwiacie miasta leżące u wód Zatoki Meksykańskiej, nie możecie ominąć jednego, dumnego ze swojej ponoć najpiękniejszej plaży na całej Florydzie, jest nim Panama Beach. Jest to miasto w hrabstwie Bay County, zlokalizowane u wybrzeży Zatoki Meksykańskiej.

Miasto Panama Beach jest popularnym miejscem wypoczynku Amerykanów z południowej części Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo co roku zjeżdżają tu także dziesiątki tysięcy uczniów szkół średnich i studentów, podczas przerwy w nauce, która przypada na okres między marcem a kwietniem, określanej mianem „Spring Break”.

Prawdopodobnie właśnie dzięki opinii tych wszystkich ludzi, plaża miasta Panama Beach jest nazywana najpiękniejszą plażą na świecie, a na pewno najpiękniejszą plażą Florydy. Tradycyjny „Spring Break” w Panama Beach, co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Panama Beach
Panama Beach

Panama Beach na Florydzie

Piękne, śnieżnobiałe plaże z miałkim jak mąka piaskiem i ciepły, ale jednocześnie łagodny klimat, przyciągają turystów i pozwalają uciec z zimniejszych regionów kraju już nie tylko studentom, czy uczniom, ale coraz częściej osobom dorosłym wraz z całymi rodzinami.

Co ciekawsze, „Spring Break” w Panama Beach urósł do takich rozmiarów, że co roku interesują się nim największe firmy, miedzy innymi takie jak Victoria`s Secret, XBOX czy Maxim Magazine. Wszystkie chcą zaistnieć w tym miejscu i w tym czasie aby, rozdawać swoje darmowe produkty, czy próbki, rozreklamować swoje działania i zadbać w ten sposób o wizerunek swojej marki w oczach tysięcy osób odwiedzających Panama Beach.

Wakacje w Panama Beach to nie tylko zabawy w słońcu i kąpiele w ciepłych wodach Zatoki Meksykańskiej. Wśród ogromnej liczby atrakcji, dzięki którym Panama Beach jest miastem atrakcyjnym turystycznie znajdziecie też takie miejsca jak Shipwreck Island, Gulf World Marine Park, który jest bardzo ciekawym parkiem wodnym czy Rock`it Lanes, w którym są skałki i trasy zabezpieczone w liny wspinaczkowe.
To właśnie w Panama Beach możecie pokazać z bliska swoim dzieciom delfiny, albo umówić z przyjaciółmi na rejs Sea Dragon Pirate Cruise, podczas którego podziwiając widoki możecie popijać rum.

Panama Beach plaża

Nocne atrakcje Panama Beach

Jeśli chcecie atrakcyjnie spędzić swój czas poza plażą i jesteście pełnoletni, to stoi przed Wami otworem Club La Vela w Panama Beach. Jest to największy nightclub w całych Stanach Zjednoczonych, w którym może się bawić ponad 6000 gości jednocześnie. Club La Vela to ponad 11 fantastycznych sal tematycznych, odrestaurowane, eleganckie VIP Penthouse, uprzejmi barmani czekający na spragnionych odwiedzających.

Dodatkowo każdą salę otaczają liczne stoliki, przy których można odpocząć i wypić zamówionego, zimnego drinka. Dla ochłody i stworzenia dodatkowych atrakcji otworzono też basen. Jest on otwarty także w ciągu dnia, można tutaj często posłuchać różnych koncertów, dostępnych już dla każdego, bez względu na wiek.

Jeśli jednak chcecie trochę spokojniej spędzić swoje wakacje w Panama Beach, to dla Was też coś się tutaj znajdzie. Panama Beach posiada ponad 30, mniejszych lub większych parków, w którym każdy może popływać, wędkować, wziąć udział w rejsie łódką, czy wycieczkach pieszych i rowerowych, a jeśli lubicie wspinaczkę skałkową, grę w golfa czy tenisa, to też możecie oddać się tutaj swojemu hobby.

La Vela Panama

Jednym z takich parków jest Frank Brown Park. Jest to obiekt rekreacyjny mieszczący się na 200 akrach powierzchni. W parku tym odbywają się przeróżne imprezy sportowe w ciągu całego roku.

Znajdują się tu boiska do softball, piłki nożnej, amerykańskiego footballu, tenisa, oraz koszykówki. Dodatkowo jest tu kryta siłownia, plac zabaw dla najmłodszych, a także pawilon piknikowy przystosowany również dla dużej grupy.

Parki narodowe w okolicach Panama Beach

Gulf World Marine Park, to park wodny, otwarty 7 dni w tygodniu, bez względu na pogodę, zamknięty jest jedynie w najważniejsze święta. Założony w 1969 roku park szybko stał się bardzo ważną atrakcją w Panama Beach. Możecie odkryć tutaj fascynujący świat tropikalnych ptaków, m.in. flamingów, pingwinów, aligatorów, żółwi i innych zwierząt morskich.

Z bardzo ważnych rezydentów parku, nie możecie przegapić delfinów butlonosych i lwów morskich. Często przygotowywane są też pokazy gadów. Dużą atrakcją przede wszystkim dla dzieci jest możliwość obserwowania karmienia rekinów przez nurkujących pracowników parku. Nie mniej atrakcyjnym, a jednak spokojniejszym w odbiorze jest karmienie żółwi, w którym również możecie wziąć udział jako obserwatorzy.

Delfin

Charter łodzi i wypoczynek na wodach Zatoki Meksykańskiej

Inną bardzo ciekawą atrakcją, aczkolwiek nie należącą do tych z gatunku dostępnych dla każdego, jest wynajęcie własnego jachtu. Możecie wówczas podziwiać piękno Zatoki Meksykańskiej i łowić ryby prosto z jachtu. Jeśli macie uprawnienia jest możliwość wynająć jacht i wypłynąć ze swoją ekipą, jeśli nie, możecie wynająć specjalną ekipę Capitain Ben’s Extreme i wypłynąć na pełne morze jedną z ich łodzi. Możecie również spędzić od 4 do 24 godzin oddając się morskiej podróży jednym ze statków Miss Emily, Sub Harbor albo Bay Point.

Jeśli jednak nie chcecie wynajmować łodzi i nie pasjonują Was połowy ryb, czy też spokojny odpoczynek na pełnym morzu, z drinkiem w ręku i kapeluszem zsuniętym na oczy, Panama Beach zapewnia też atrakcje dla pasjonatów nurkowania. Dzięki działalności Panama City Dive Center, od 1983 roku nurkowanie ze sprzętem dało radość tysiącom chętnych.

Oprócz nauki nurkowania, centrum umożliwia także wypłynięcie na otwarte wody nurkom o każdym stopniu zaawansowania.
Możecie tutaj nurkować z instruktorem, lub bez. Panama City Dive Center to niejedyne centrum nurkowania w Panama Beach. Istnieją dziesiątki innych, mniejszych, lub większych klubów, w których możecie wynająć różnej wielkości łodzie przeznaczone dla nurków. Możecie też nauczyć się nurkować od zera, a w takiej atmosferze jak w Panama Beach nauka chyba nigdy nie była tak przyjemna.

Wieczory możecie spędzić w centrum miasta, przepełnionym sklepikami, restauracjami, oraz klimatycznymi kawiarenkami. Od 1978 roku, centrum miasta związane jest nierozłącznie z kulturą i sztuką, odbywają się tutaj koncerty, wystawy plenerowe i inne wydarzenia kulturalne.

Zajmuje się tym lokalna organizacja non-profit, która ma na celu propagowanie sztuki i wzbogacenie kulturalne społeczności Panama Beach oraz całego hrabstwa Bay County. Jednak tylko kilka minut drogi od centrum możecie ponownie wczuć się w wakacyjny klimat i wrócić na gorące plaże i atrakcje z nimi związane.

Nieruchomosci w Panama Beach
Nieruchomości w Panama Beach

SPA i hotele w Panama Beach

Macie już może dość gorących plaż, zwiedzania miasta czy nocnego życia? Uważacie że najwyższy czas na upragniony relaks i odpoczynek? Panama Beach oferuje dziesiątki Spa otwartych od rana do nocy, dostosowanych do zasobności portfela klientów. Tutaj wyjątkowo nie musicie wybierać, czy wolicie dzień na plaży, czy dzień w spa, możecie mieć jedno i drugie jednocześnie.

Udajcie się nad wodę, usiądźcie wygodnie i zamówcie sobie masażystę, który przyjdzie do Was bezpośrednio na plażę i zadba Wasze samopoczucie. Jeśli jednak wolicie iść do spa, nie korzystając z indywidualnych masażystów, bez wątpienia Serenity Spa w Bay Point będzie jednym z najlepszych wyborów. Zapewnia pełen wachlarz usług i udogodnień, które będą cudownym uwieńczeniem dnia pełnego wrażeń.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?