POGODA FORT LAUDERDALE

Pogoda Fort Lauderdale Floryda USA. Sprawdź aktualną pogodę i temperaturę w Fort Lauderdale na Florydzie. Fort Lauderdale posiada doskonałe warunki klimatyczne przez cały rok, ciepły i łagodny klimat południowej Florydy sprzyja organizowaniu wakacji na Florydzie i zwiedzaniu Fort Lauderdale, praktycznie o każdej porze roku.

Klimat Fort Lauderdale to typowy klimat południowej Florydy, tzn. średnie roczne temperatury oscylują wokół 24°C/76°F. Fort Lauderdale posiada 3000 słonecznych godzin w ciągu roku.
Tzw. pora deszczowa rozpoczyna się w maju i trwa do końca września, gdzie miesiące lipiec i sierpień są najgorętszymi miesiącami w roku.

Temperatury zwykle są powyżej 32°C / 90°F. Słupek rtęci w tym okresie wędruje najwyżej, podobnie jest w Miami. Także w tym okresie może doskwierać bardzo wysoka wilgotność powietrza. Nie wszystkim to może odpowiadać w podróży po południowej Florydzie.


Latem także są szanse na huragany i gwałtowne sztormy. Warto dokładnie sprawdzić pogodę w Fort Lauderdale przed wyruszeniem w podróż do tego pięknego miasta Florydy.
Pogoda w miesiącach zimowych w Fort Lauderdale, tzn. w grudniu, styczniu i lutym kształtuje się na wysokości 24°C / 76°F słupka rtęci. Są to także najsuchsze miesiące w Fort Lauderdale. W tym czasie pogoda szczególnie sprzyja zwiedzaniu Fort Lauderdale i cieszenia się atrakcjami turystycznymi, jakie oferuje to miasto na południowej Florydzie.

Fort Lauderdale pogoda

Poniżej w naszym przewodniku pogodowym po Florydzie podane są dokładne informacje dotyczące wszystkich składników pogodowych w Fort Lauderdale na Florydzie. Podana jest aktualna temperatura w stopniach Celsjusza w Fort Lauderdale. Zachmurzenie, kierunek i prędkość wiatru w Fort Lauderdale. Dalej są informacje o spodziewanych opadach deszczu w Fort Lauderdale. Podane jest ciśnienie atmosferyczne w Fort Lauderdale, oraz panująca w mieście wilgotność powietrza w Fort Lauderdale w chwili obecnej.

Na samym końcu wykresu pogody w Fort Lauderdale podane są informacje o wschodzie i zachodzie słońca, oraz fazach księżyca w Fort Lauderdale. Kompletna pogoda i klimat w Fort Lauderdale do Twojej informacji.

Więcej informacji o klimacie południowej Florydy i warunkach klimatycznych i warunkach atmosferycznych panujących w poszczególnych miastach Florydy południowej, znajdziesz na stronach naszego przewodnika po tym niezwykłym półwyspie w zakładce klimat Florydy i aktualna pogoda na Florydzie.

Pogoda Fort Lauderdale
5/5
Temperatura Fort Lauderdale

Oferta tygodnia! 12.995.000$ Działka nad kanałem w Fort Lauderdale

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycję na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na luty 2023! Cena 1.950.000$. Piękny apartament w centrum Boca Raton z 3 sypialniami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Reklama
Compare listings

Porównać