POGODA FORT MYERS

Pogoda Fort Myers Floryda – USA. Informacje o pogodzie i dokładnej ilości stopni Celsjusza w Fort Myers na Florydzie. Aktualna temperatura i klimat w Fort Myers nad Zatoką Meksykańską, na Zachodniej Florydzie. Najważniejsze przed podróżą w te rejony świata, to sprawdzić jak wysoka jest wilgotność powietrza w Fort Myers przed planowaniem wynajęcia nieruchomości na wakacje na Florydzie. Zbyt wysoka wilgotność powietrza latem, czasami dochodząca do 100% nie wszystkim może odpowiadać. Warto sprawdzić więc pogodę w Fort Myers na Florydzie i aktualne wskaźniki pogody w Fort Myers.

Poniżej podane są najważniejsze dane pogodowe dotyczące Fort Myers. Aktualna temperatura w Fort Myers, kierunek i prędkość wiatru, następnie są informacje o sile wiatru, ciśnieniu atmosferycznym w Fort Myers na Florydzie i wilgotności powietrza w Fort Myers w Stanach Zjednoczonych.

Temperatura Fort Myers

Fort Myers cieszy się całorocznym bardzo ciepłym klimatem, temperatury w zasadzie nie spadają tutaj nigdy poniżej 18°C /64 °F. Średnia roczna temperatura oscyluje wokół 24°C. Panuje tu klimat subtropikalny i monsunowy. Najwięcej opadów deszczu jest od czerwca do października. Wtedy też można się spodziewać huraganów, oraz gwałtownych wiatrów w regionie.

W okresie letnim spodziewaj się temperatur na poziomie 29°C do 36°C. Z tym iż uczucie ciepła jest jeszcze bardziej spotęgowane wysoką wilgotnością powietrza. Klimatyzacja podczas snu jest niezbędna, warto o tym pamiętać przy rezerwacji hotelu w Fort Myers.

Więcej aktualnych informacji o pogodzie i klimacie panującym na Florydzie i klimacie panującym w tym regionie Florydy i okolicach Fort Myers, znajduje się w zakładce naszego przewodnika po Florydzie, poświęconej pogodzie na Florydzie i klimatowi na Florydzie w naszym przewodniku po tym słonecznym stanie Stanów Zjednoczonych.

Fort Myers pogoda

Pogoda Fort Myers
5/5
Fort Myers temperatura
5/5

Oferta tygodnia! 400.000$ Apartament w Miami Aventura

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na marzec 2023! Cena 700.000$. Dom w Parkland z 4 sypialniamiFirma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Szukaj nieruchomości

Reklama
Compare listings

Porównać