POGODA FORT MYERS

Pogoda Fort Myers Floryda – USA. Informacje o pogodzie i dokładnej ilości stopni Celsjusza w Fort Myers na Florydzie. Aktualna temperatura i klimat w Fort Myers nad Zatoką Meksykańską, na Zachodniej Florydzie. Najważniejsze przed podróżą w te rejony świata, to sprawdzić jak wysoka jest wilgotność powietrza w Fort Myers przed planowaniem wynajęcia nieruchomości na wakacje na Florydzie. Zbyt wysoka wilgotność powietrza latem, czasami dochodząca do 100% nie wszystkim może odpowiadać. Warto sprawdzić więc pogodę w Fort Myers na Florydzie i aktualne wskaźniki pogody w Fort Myers.

Poniżej podane są najważniejsze dane pogodowe dotyczące Fort Myers. Aktualna temperatura w Fort Myers, kierunek i prędkość wiatru, następnie są informacje o sile wiatru, ciśnieniu atmosferycznym w Fort Myers na Florydzie i wilgotności powietrza w Fort Myers w Stanach Zjednoczonych.

Temperatura Fort Myers

Fort Myers cieszy się całorocznym bardzo ciepłym klimatem, temperatury w zasadzie nie spadają tutaj nigdy poniżej 18°C /64 °F. Średnia roczna temperatura oscyluje wokół 24°C. Panuje tu klimat subtropikalny i monsunowy. Najwięcej opadów deszczu jest od czerwca do października. Wtedy też można się spodziewać huraganów, oraz gwałtownych wiatrów w regionie.

W okresie letnim spodziewaj się temperatur na poziomie 29°C do 36°C. Z tym iż uczucie ciepła jest jeszcze bardziej spotęgowane wysoką wilgotnością powietrza. Klimatyzacja podczas snu jest niezbędna, warto o tym pamiętać przy rezerwacji hotelu w Fort Myers.

Więcej aktualnych informacji o pogodzie i klimacie panującym na Florydzie i klimacie panującym w tym regionie Florydy i okolicach Fort Myers, znajduje się w zakładce naszego przewodnika po Florydzie, poświęconej pogodzie na Florydzie i klimatowi na Florydzie w naszym przewodniku po tym słonecznym stanie Stanów Zjednoczonych.

Fort Myers pogoda

Pogoda Fort Myers
5/5
Fort Myers temperatura
5/5

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?