POGODA JACKSONVILLE

Pogoda Jacksonville Floryda USA. Pogoda w Jacksonville na Florydzie. W roku 1989 stała się rzecz niewiarygodna i na Jacksonville spadł śnieg i utrzymał się przez kilka godzin. Nie często się zdarzają takie anomalie klimatyczne na Florydzie, aczkolwiek północne rubieże Florydy doświadczają od czasu do czasu wpływów chłodnych prądów atmosferycznych z północy kontynentu.

Jednak nie spodziewaj się w swojej podróży po Florydzie, iż odczujesz chłód w miesiącach letnich czy wiosennych w Jacksonville. Musiałbyś mieć prawdziwego pogodowego pecha.
Wedle statystyk Jacksonville leży we wpływach klimatu wilgotnego subtropikalnego. Gdzie temperatury w zimie są łagodne, a lata są długie i gorące. Sprawdź także mapę Jacksonville.

Średnie roczne temperatury w Jacksonville to temperatury od 18 °C do 33 °C (od 64 do 92 °F). Latem niestety, zdarzają się niesamowite upały w Jacksonville, gdzie temperatura dochodzi czasami do 43°C. Latem również, często zdarzają się burze z błyskawicami w Jacksonville.

Klimat Jacksonville

Wysoka wilgotność powietrza latem dochodząca do 95%, również nie wszystkim podróżnikom z Europy na Florydę może przypaść do gustu. Zimą zdarzają się przymrozki w Jacksonville, głównie nocą, ale są to krótkotrwałe okresy takiej niskiej temperatury.

Pogoda Jacksonville poniżej pokazuje aktualną temperaturę w Jacksonville, kierunek i prędkość wiatru, zachmurzenie, opady, wilgotność powietrza w Jacksonville, oraz informacje o ciśnieniu atmosferycznym panującym w mieście. Jeżeli chodzi o huragany na Florydzie, zwykle Jacksonville nie doświadcza takiej fali uderzeniowej jak lokalizacje bardziej na południu Florydy. Informacje o pogodzie w Jacksonville na żywo w naszym przewodniku po Florydzie.

Pogoda Jacksonville USA
5/5

  1. Pomożemy Ci w "ewakuacji" Twojego kapitału z Polski i UE
  2. Zainwestuj w USA zanim wyprowadzą Polskę z UE
  3. Twoje pieniądze w obliczu wojny na Ukrainie
  4. Zacznij czerpać pasywne zyski w dolarach
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament na emeryturę
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA

Okazja tygodnia! 340.000 USD

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać