POGODA MIAMI

Pogoda Miami Floryda USA. Miami pogoda na żywo. Informacje o aktualnej pogodzie w Miami na Florydzie. Sprawdź ile jest teraz stopni w Miami i jaka jest temperatura w Miami Florida. Informacje pogodowe i temperatura w Miami w marcu, temperatura w Miami w listopadzie i Miami w grudniu.

Te informacje znajdziesz na wykresie pogodowym długoterminowej prognozy pogody Miami.  Sprawdź czy pada deszcz w Miami, czy też świeci intensywne słońce i panuje pogoda idealna na plaże w Miami. Sprawdź jaka jest wilgotność powietrza w Miami i kiedy najlepiej jechać do Miami i o jakiej porze roku jest najlepsza pogoda w Miami na wakacje na Florydzie.

Aktualna prognoza pogoda Miami. Planujesz wyjazd na wakacje albo na wycieczkę do Miami na Florydzie? Na pewno przydadzą się informacje o aktualnej prognozie pogody w Miami. Sprawdź ile jest dokładnie stopni Celsjusza w Miami. Zwykle temperatura w Stanach Zjednoczonych podawana jest w stopniach Fahrenheita, co dla Europejczyka może być trochę mylące i niejasne, czy tak naprawdę jest ciepło czy też jest zimno w Miami.

Dowiedz się także o huraganach w Miami i nadchodzących sztormach i cyklicznych huraganach nawiedzających Miami na Florydzie.
 Poniższa aktualna temperatura w stopniach Celsjusza, łatwo określi aktualną temperaturę w mieście i na plażach Florydy.

Zdjecie Miami

Klimat Miami

Czasami klimat Miami określany jest jako klimat monsunowy i klimat tropikalny. Miami leży tuż nad zwrotnikiem raka i w pobliżu wpływu prądu zatokowego, sławnego prądu morskiego Gulf Stream. Fakt faktem, w styczniu temperatury w Miami oscylują wokół 19,8°C. Tzw. pora deszczowa rozpoczyna się w Miami pod koniec maja i trwa w Miami do października.

W tym czasie temperatury w Miami oscylują pomiędzy 29°C a 36°C. Panuje też wtedy bardzo wysoka wilgotność powietrza. W tym czasie także często po południu zdarzają się przelotne opady deszczu i dmucha łagodna bryza znad oceanu.
Jednak odczuwalna jest wysoka wilgotność powietrza w tym okresie. Poniżej są dokładne informacje pogodowe w Miami i przedstawione są temperatury na żywo w Miami.

Więcej informacji o pogodzie na Florydzie i klimacie panującym w tym regionie Florydy i okolicach Miami, znajduje się na stronie poświęconej pogodzie na Florydzie i klimatowi na Florydzie w naszym przewodniku po słonecznym stanie Stanów Zjednoczonych. Sprawdź pogodę w Miami teraz.

Pogoda Miami

Miami Floryda pogoda
5/5

Oferta tygodnia 679.900$

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać