POGODA MIAMI

Pogoda Miami Floryda USA. Miami pogoda na żywo. Informacje o aktualnej pogodzie w Miami na Florydzie. Sprawdź ile jest teraz stopni w Miami i jaka jest temperatura w Miami Florida. Informacje pogodowe i temperatura w Miami w marcu, temperatura w Miami w listopadzie i Miami w grudniu.

Te informacje znajdziesz na wykresie pogodowym długoterminowej prognozy pogody Miami.  Sprawdź czy pada deszcz w Miami, czy też świeci intensywne słońce i panuje pogoda idealna na plaże w Miami. Sprawdź jaka jest wilgotność powietrza w Miami i kiedy najlepiej jechać do Miami i o jakiej porze roku jest najlepsza pogoda w Miami na wakacje na Florydzie.

Pogoda Miami

Aktualna prognoza pogoda Miami. Planujesz wyjazd na wakacje albo na wycieczkę do Miami na Florydzie? Na pewno przydadzą się informacje o aktualnej prognozie pogody w Miami. Sprawdź ile jest dokładnie stopni Celsjusza w Miami. Zwykle temperatura w Stanach Zjednoczonych podawana jest w stopniach Fahrenheita, co dla Europejczyka może być trochę mylące i niejasne, czy tak naprawdę jest ciepło czy też jest zimno w Miami.

Dowiedz się także o huraganach w Miami i nadchodzących sztormach i cyklicznych huraganach nawiedzających Miami na Florydzie. Poniższa aktualna temperatura w stopniach Celsjusza, łatwo określi aktualną temperaturę w mieście i na plażach Florydy.

Zdjecie Miami

Klimat Miami

Czasami klimat Miami określany jest jako klimat monsunowy i klimat tropikalny. Miami leży tuż nad zwrotnikiem raka i w pobliżu wpływu prądu zatokowego, sławnego prądu morskiego Gulf Stream. Fakt faktem, w styczniu temperatury w Miami oscylują wokół 19,8°C. Tzw. pora deszczowa rozpoczyna się w Miami pod koniec maja i trwa w Miami do października.

W tym czasie temperatury w Miami oscylują pomiędzy 29°C a 36°C. Panuje też wtedy bardzo wysoka wilgotność powietrza. W tym czasie także często po południu zdarzają się przelotne opady deszczu i dmucha łagodna bryza znad oceanu. Jednak odczuwalna jest wysoka wilgotność powietrza w tym okresie. Poniżej są dokładne informacje pogodowe w Miami i przedstawione są temperatury na żywo w Miami.

Więcej informacji o pogodzie na Florydzie i klimacie panującym w tym regionie Florydy i okolicach Miami, znajduje się na stronie poświęconej pogodzie na Florydzie i klimatowi na Florydzie w naszym przewodniku po słonecznym stanie Stanów Zjednoczonych. Sprawdź pogodę w Miami teraz.

Pogoda Miami

Miami Floryda pogoda
5/5

Aktualna prognoza pogody dla Miami

MIAMI POGODA

Pogoda Miami w styczniu

Początek roku to najprzyjemniejszy i najlepszy okres na odwiedzenie Miami. Pogoda w styczniu w Miami jest fantastyczna. W zależności od roku, temperatury oscylują w granicach od 23 do 29 stopni Celsjusza. W nocy może być trochę chłodniej. Ale tylko o parę stopni.

Aczkolwiek od czasu do czasu zdarzają się tzw. „cold spell” kiedy z północy Ameryki napływają zimne masy powietrza. Ale zwykle trwa to dwa lub trzy dni i znowu temperatura wraca do 27-28 stopni Celsjusza. Dlatego warto zaplanować podróż do Miami na Florydę właśnie w tym okresie roku. Nie jest zbyt gorąco. Idealna temperatura na zwiedzanie i plażowanie!

Pogoda Miami w lutym

Ile jest stopni w Miami w lutym. W zasadzie temperatury są podobne do styczniowych temperatur. Może o pare stopni jest cieplej jeżeli wierzyć statystykom meteorologicznym. To turystyczny „wysoki sezon” na południowej Florydzie nie zapominajcie o tym.

Jest mało opadów w lutym, temperatury są wysoko powyżej 20 stopni Celsjusza, a słońce przypieka coraz mocniej. Idealna pogoda na plażę, kąpiel w ciepłej wodzie Oceanu Atlantyckiego i zwiedzanie Miami, oraz okolic tej części Florydy. W lutym nie ma wiatrów, temperatura wspaniała. Idealny czas na przyjazd do Miami. Wilgotność powietrza wysoka jak w zasadzie o każdej porze roku w Miami.

Pogoda Miami w marcu

Okres od marca do kwietnia to także doskonały czas na przyjazd do Miami na wakacje lub na zakupy. Nie jest jeszcze bardzo gorąco. Temperatury średnie w marcu oscylują wokół 25ºC. Rano może być 23ºC w południe 28ºC a wieczorem około 25ºC. To idealna pogoda!

Temperatura oceanu w marcu wynosi 24ºC więc to idealne warunki na pływanie w oceanie, opalanie się na plaży w Miami i oczywiście opalanie, nie wspominając o zwiedzaniu Miami i okolic tej części Florydy. Opady deszczu w marcu też nie są wysokie. Jeżeli popada, to raz na parę tygodni, natomiast co ważne nie będziesz musiała zabierać ciepłych ubrań na czas przyjazdu do Miami.

Pogoda Miami w kwietniu

W kwietniu temperatury w Miami. Średnia temperatura w Miami w kwietniu wynosi 26ºC. Najprawdopodobniej będzie już o wiele goręcej i odczuwalna temperatura będzie wyższa. Także będzie wyższa wilgotność powietrza w tym czasie w Miami, na pewno powyżej 90%.

Wedle zachodnich przewodników po Miami najlepszy czas na odwiedzenie Miami jest w miesiącach od marca do maja, więc kwiecień to idealny miesiąc na wyjazd do Miami na Florydzie. Oczywiście nie ma szans w tym czasie na huragan na Florydzie. Okres huraganów na Florydzie jest od końca sierpnia do końca października. Dowiedz się więcej o huraganach na Florydzie.

Miami Floryda
Panorama Miami

Pogoda Miami w maju

Jaka temperatura panuje w Miami w maju? Średnia temperatura w maju w Miami wynosi 27,4ºC. W nocy jest około 23ºC. Co charakterystyczne dla klimatu Miami to właśnie to iż temperatury w nocy nie spadają. Przynajmniej bardzo rzadko to się dzieje. Jest ciepło i w dzień i w nocy.

Odczuwalną temperaturą będzie temperatura około 30ºC i wysoka wilgotność powietrza. Temperatura wody w oceanie około 25ºC, więc idealne warunki do uprawiania surfingu, kite surfingu i innych aktywności związanych z plażą i oceanem. Opady deszczy w maju w Miami w tym okresie kształtują się na poziomie od 70 do 211 mm.

Pogoda Miami w czerwcu

W miesiącu czerwcu w Miami panują wysokie temperatury i jest wysoka wilgotność powietrza powyżej 90%. Średnia roczna temperatura w Miami w miesiącu czerwcu wynosi 32ºC. W początkach czerwca temperatury wynoszą od 31ºC do 32ºC. Natomiast pod koniec miesiąca temperatury wzrastają do wysokości od 31ºC do 33ºC. 

Wysoka wilgotność powietrza może się dać we znaki nowym przybyszom z Europy i Polski w tym okresie. W tym miesiącu wedle statystyk istnieje 53% szans na deszcz. Zwykle jest to obfity, przelotny deszcz i towarzysząca temu wysoka temperatura powietrza.

Pogoda w Miami najczęściej zadawane pytania

Najcieplejszym miesiącem w roku w Miami jest miesiąc sierpień. Choć i lipiec jest prawie tak samo gorący w Miami. Średnia temperatura powietrza to 35°/25° C. To mówią statystyki. Jednak co charakterystyczne dla Miami, to to, iż nie czuje się różnic temperatury pomiędzy dniem a nocą. Jest równie gorąco za dnia jak i w nocy.
W sierpniu nie spodziewaj się niższych temperatur w Miami niż 31°.

Słońca u nas nie brakuje nigdy! W zasadzie przez cały rok w Miami świeci słońce. Oczywiście są dni z zachmurzeniem lub opadami deszczu, które mogą potrwać dzień lub dwa. Ale zwykle po intensywnym deszczu za chwilę na niebo pojawia się słońce. Wedle statystyk podobnie jak powyżej najbardziej słoneczne miesiące w Miami to miesiące sierpień i lipiec.

Jednak gdy Twoja podróż do Miami przypada na styczeń lub luty, nie martw się, na pewno nie zabraknie słońca podczas Twojego pobytu w Miami.

Najmniejsze opady deszczu w Miami, wedle statystyk meteorologicznych, przypadają na miesiąc styczeń i jest to 44mm opadów. Przypominamy, iż miesiące styczeń i luty, to wysoki sezon turystyczny w Miami w którym to czasie, ceny hoteli są najdroższe w ciągu całego roku.

Właściwe pytanie powinno brzmieć: kiedy temperatura w OCEANIE w Miami jest najwyższa? Najwyższa temperatura wody w Miami przypada na miesiąc sierpień i wynosi około 29°C. Jeżeli planujesz wakacje w Miami w miesiącu marcu lub listopadzie, nie kłopocz się, temperatura w oceanie też będzie wysoka i z pewnością popływasz i poplażujesz na plaży w Miami.

Najzimniejsze miesiące roku w Miami to grudzień, styczeń i luty.

Wysoki sezon w Miami trwa od stycznia do marca. Wtedy temperatura powietrza jest najbardziej „przyjazna” szczególnie dla Europejczyków odwiedzających Miami. 

Najgorętsze miesiące w roku to sierpień i lipiec. W Miami panuje wtedy także bardzo wysoka wilgotność powietrza.

Temperatura wody w Miami

Temperatura wody w Miami

Pogoda w Miami w lipcu

To jeden z najgorętszych miesięcy w roku, zaraz po sierpniu. W lipcu codziennie w Miami temperatury przekraczają 30 stopni Celsjusza. Jest to najgorętszy okres w roku. Panuje także bardzo wysoka wilgotność powietrza. Jest po prostu duszno. W nocy trochę temperatury spadają w lipcu ale nie jest to szczególnie odczuwalne. Po prostu przez cały czas jest gorąco. Od czasu do czasu mogą pojawić się opady deszczu. Na pewno w lipcu nie będzie huraganu na Florydzie. To jeszcze nie ten czas. Sezon huraganów zaczyna się później.

Pogoda w Miami w sierpniu

Jeżeli usilnie szukacie informacji w sieci kiedy nie jechać do Miami, to z pewnością jest to miesiąc sierpień. To najgorętszy miesiąc w roku w Miami i najmniej „przyjazny” do turystyki. Po prostu jest bardzo gorąco i duszno. Wilgotność powietrza daje się we znaki. Ale czy to powód aby nie jechać w tym czasie do Miami? Wedle Polaków to tak.

Potwierdzają to opinie o pogodzie w Miami w sierpniu wypisywane przez polskich wczasowiczów którzy nieopatrznie zarezerwowali trochę tańsze wakacje w hotelu w Miami w sierpniu. Decyzja o przyjeździe do Miami w sierpniu, ciągle należy do Ciebie i Twoich dzieci które może akurat mają wakacje w sierpniu i marzą o wycieczce do Miami, chociaż na dwa tygodnie pobytu za oceanem.

Pogoda w Miami we wrześniu

Czy miesiąc wrzesień to dobra pora roku do przyjazdu do Miami na Florydzie? Oczywiście że tak. Miami i południowa Floryda to najbardziej przyjazne klimatyczne miejsce na świecie – to moja personalna opinia, po odwiedzeniu sporej części świata. 

We wrześniu w Miami będzie naprawdę gorąco i upalnie. Może trochę popada deszcz, ale jeżeli planujesz plażowanie na South Beach w Miami, nie tylko zwiedzanie Florydy (zobacz też co zwiedzić w Miami) to rezerwuj swój bilet lotniczy do Miami nie zastanawiając się dwa razy. Będzie we wrześniu w Miami na pewno ponad 27 stopni C. Będzie ciepło i w dzień i w nocy, a słońce będzie świeciło z nieba. Tutaj w Miami wiecznie trwa lato! Welcome to Miami!

Imprezy w Miami trwają przez cały rok
Imprezy w Miami trwają przez cały rok

Pogoda w Miami w październiku

Podobno w Polsce w miesiącu październiku umiera najwięcej ludzi … Sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego tak się dzieje. To statystyki dla smętnej Polski. A u nas w Miami jaka jest pogoda w październiku? To chyba najładniejszy miesiąc w roku. Nie jest już tak gorąco i wilgotno jak w sierpniu i wrześniu. Jest trochę chłodniej w nocy. Ale słońce intensywnie pali z nieba. Uwaga na zbyt wiele godzin przebywania na plaży w Miami. Sprawdź też fantastyczne plaże w Fort Lauderdale. Może się to zakończyć poparzeniami i wizytą w szpitalu w Miami. Woda w oceanie ciepła, nawet za ciepła. Trochę może popada, może trochę będzie zachmurzenia. 

Październik to już miesiąc w którym mogą pojawić się huragany na południowej Florydzie. Ale nie martw się – w telewizji będą o tym informowali 2 tygodnie wcześniej. Zdążysz nawet uciec bezpośrednim samolotem LOT-u z Miami do Polski!

Pogoda w Miami w listopadzie

Listopad to miesiąc nieodmiennie kojarzący się ze świętem zmarłych, czyli sławne – wszystkich świętych. Tak, jesteśmy z Polski. Ale może zamiast wizyty na cmentarzu i marznięcia w kolejce po chryzantemy, przyjedziesz do Miami. U nas panuje lato. Listopad to wspaniały miesiąc na przyjazd tutaj. Słońce, plaża i Miami … cóż więcej rzec w temacie ….?

Pogoda w Miami w grudniu

Grudzień to fantastyczny czas na przyjazd do Miami. A może pomyślisz o świętach Bożego Narodzenia lub o Sylwestrze i Nowym Roku w Miami. Pogoda będzie piękna. Ciagle założysz krótki rękawek, a może podkoszulkę, oraz krótkie spodenki. Wizyta na plaży i opalanie – tak. Kąpiel w oceanie – tak.  Zwiedzanie Miami i południowej Florydy – tak. To świetny okres na przyjazd i zobaczenie Florydy taniej, przed wysokim sezonem turystycznym, który oficjalnie zaczyna się w styczniu.

Temperatury w Miami w grudniu? Będzie ciepło, może trochę popada. Ponad 25 stopni murowane? Ale mogą zdarzyć się rzadkie(!) dni, gdy temperatury spadną znacznie. To dzieje się wtedy kiedy z północy nadejdzie chłodny front atmosferyczny i panują mrozy w Kanadzie. Nazywamy to w Miami „cold spell”. Witamy w Miami wtedy Polaków z Kanady oraz snowbirds. Nie wiesz kto to są snowbirds?

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
Szukaj
Inne elementy
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?