POGODA MIAMI

Pogoda Miami Floryda USA. Miami pogoda na żywo. Informacje o aktualnej pogodzie w Miami na Florydzie. Sprawdź ile jest teraz stopni w Miami i jaka jest temperatura w Miami Florida. Informacje pogodowe i temperatura w Miami w marcu, temperatura w Miami w listopadzie i Miami w grudniu.

Te informacje znajdziesz na wykresie pogodowym długoterminowej prognozy pogody Miami.  Sprawdź czy pada deszcz w Miami, czy też świeci intensywne słońce i panuje pogoda idealna na plaże w Miami. Sprawdź jaka jest wilgotność powietrza w Miami i kiedy najlepiej jechać do Miami i o jakiej porze roku jest najlepsza pogoda w Miami na wakacje na Florydzie.

Pogoda Miami

Aktualna prognoza pogoda Miami. Planujesz wyjazd na wakacje albo na wycieczkę do Miami na Florydzie? Na pewno przydadzą się informacje o aktualnej prognozie pogody w Miami. Sprawdź ile jest dokładnie stopni Celsjusza w Miami. Zwykle temperatura w Stanach Zjednoczonych podawana jest w stopniach Fahrenheita, co dla Europejczyka może być trochę mylące i niejasne, czy tak naprawdę jest ciepło czy też jest zimno w Miami.

Dowiedz się także o huraganach w Miami i nadchodzących sztormach i cyklicznych huraganach nawiedzających Miami na Florydzie. Poniższa aktualna temperatura w stopniach Celsjusza, łatwo określi aktualną temperaturę w mieście i na plażach Florydy.

Zdjecie Miami

Klimat Miami

Czasami klimat Miami określany jest jako klimat monsunowy i klimat tropikalny. Miami leży tuż nad zwrotnikiem raka i w pobliżu wpływu prądu zatokowego, sławnego prądu morskiego Gulf Stream. Fakt faktem, w styczniu temperatury w Miami oscylują wokół 19,8°C. Tzw. pora deszczowa rozpoczyna się w Miami pod koniec maja i trwa w Miami do października.

W tym czasie temperatury w Miami oscylują pomiędzy 29°C a 36°C. Panuje też wtedy bardzo wysoka wilgotność powietrza. W tym czasie także często po południu zdarzają się przelotne opady deszczu i dmucha łagodna bryza znad oceanu. Jednak odczuwalna jest wysoka wilgotność powietrza w tym okresie. Poniżej są dokładne informacje pogodowe w Miami i przedstawione są temperatury na żywo w Miami.

Więcej informacji o pogodzie na Florydzie i klimacie panującym w tym regionie Florydy i okolicach Miami, znajduje się na stronie poświęconej pogodzie na Florydzie i klimatowi na Florydzie w naszym przewodniku po słonecznym stanie Stanów Zjednoczonych. Sprawdź pogodę w Miami teraz.

Pogoda Miami

Miami Floryda pogoda
5/5

Aktualna prognoza pogody dla Miami

MIAMI POGODA

Pogoda Miami w styczniu

Początek roku to najprzyjemniejszy i najlepszy okres na odwiedzenie Miami. Pogoda w styczniu w Miami jest fantastyczna. W zależności od roku, temperatury oscylują w granicach od 23 do 29 stopni Celsjusza. W nocy może być trochę chłodniej. Ale tylko o parę stopni.

Aczkolwiek od czasu do czasu zdarzają się tzw. „cold spell” kiedy z północy Ameryki napływają zimne masy powietrza. Ale zwykle trwa to dwa lub trzy dni i znowu temperatura wraca do 27-28 stopni Celsjusza. Dlatego warto zaplanować podróż do Miami na Florydę właśnie w tym okresie roku. Nie jest zbyt gorąco. Idealna temperatura na zwiedzanie i plażowanie!

Pogoda Miami w lutym

Ile jest stopni w Miami w lutym. W zasadzie temperatury są podobne do styczniowych temperatur. Może o pare stopni jest cieplej jeżeli wierzyć statystykom meteorologicznym. To turystyczny „wysoki sezon” na południowej Florydzie nie zapominajcie o tym.

Jest mało opadów w lutym, temperatury są wysoko powyżej 20 stopni Celsjusza, a słońce przypieka coraz mocniej. Idealna pogoda na plażę, kąpiel w ciepłej wodzie Oceanu Atlantyckiego i zwiedzanie Miami, oraz okolic tej części Florydy. W lutym nie ma wiatrów, temperatura wspaniała. Idealny czas na przyjazd do Miami. Wilgotność powietrza wysoka jak w zasadzie o każdej porze roku w Miami.

Pogoda Miami w marcu

Okres od marca do kwietnia to także doskonały czas na przyjazd do Miami na wakacje lub na zakupy. Nie jest jeszcze bardzo gorąco. Temperatury średnie w marcu oscylują wokół 25ºC. Rano może być 23ºC w południe 28ºC a wieczorem około 25ºC. To idealna pogoda!

Temperatura oceanu w marcu wynosi 24ºC więc to idealne warunki na pływanie w oceanie, opalanie się na plaży w Miami i oczywiście opalanie, nie wspominając o zwiedzaniu Miami i okolic tej części Florydy. Opady deszczu w marcu też nie są wysokie. Jeżeli popada, to raz na parę tygodni, natomiast co ważne nie będziesz musiała zabierać ciepłych ubrań na czas przyjazdu do Miami.

Pogoda Miami w kwietniu

W kwietniu temperatury w Miami. Średnia temperatura w Miami w kwietniu wynosi 26ºC. Najprawdopodobniej będzie już o wiele goręcej i odczuwalna temperatura będzie wyższa. Także będzie wyższa wilgotność powietrza w tym czasie w Miami, na pewno powyżej 90%.

Wedle zachodnich przewodników po Miami najlepszy czas na odwiedzenie Miami jest w miesiącach od marca do maja, więc kwiecień to idealny miesiąc na wyjazd do Miami na Florydzie. Oczywiście nie ma szans w tym czasie na huragan na Florydzie. Okres huraganów na Florydzie jest od końca sierpnia do końca października. Dowiedz się więcej o huraganach na Florydzie.

Miami Floryda
Panorama Miami

Pogoda Miami w maju

Jaka temperatura panuje w Miami w maju? Średnia temperatura w maju w Miami wynosi 27,4ºC. W nocy jest około 23ºC. Co charakterystyczne dla klimatu Miami to właśnie to iż temperatury w nocy nie spadają. Przynajmniej bardzo rzadko to się dzieje. Jest ciepło i w dzień i w nocy.

Odczuwalną temperaturą będzie temperatura około 30ºC i wysoka wilgotność powietrza. Temperatura wody w oceanie około 25ºC, więc idealne warunki do uprawiania surfingu, kite surfingu i innych aktywności związanych z plażą i oceanem. Opady deszczy w maju w Miami w tym okresie kształtują się na poziomie od 70 do 211 mm.

Pogoda Miami w czerwcu

W miesiącu czerwcu w Miami panują wysokie temperatury i jest wysoka wilgotność powietrza powyżej 90%. Średnia roczna temperatura w Miami w miesiącu czerwcu wynosi 32ºC. W początkach czerwca temperatury wynoszą od 31ºC do 32ºC. Natomiast pod koniec miesiąca temperatury wzrastają do wysokości od 31ºC do 33ºC. 

Wysoka wilgotność powietrza może się dać we znaki nowym przybyszom z Europy i Polski w tym okresie. W tym miesiącu wedle statystyk istnieje 53% szans na deszcz. Zwykle jest to obfity, przelotny deszcz i towarzysząca temu wysoka temperatura powietrza.

Oferta tygodnia! 12.995.000$ Działka nad kanałem w Fort Lauderdale

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycję na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na luty 2023! Cena 1.950.000$. Piękny apartament w centrum Boca Raton z 3 sypialniami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Reklama
Compare listings

Porównać