POGODA MIAMI

Pogoda Miami Floryda USA. Miami pogoda na żywo. Informacje o aktualnej pogodzie w Miami na Florydzie. Sprawdź ile jest teraz stopni w Miami i jaka jest temperatura w Miami Florida. Informacje pogodowe i temperatura w Miami w marcu, temperatura w Miami w listopadzie i Miami w grudniu.

Te informacje znajdziesz na wykresie pogodowym długoterminowej prognozy pogody Miami.  Sprawdź czy pada deszcz w Miami, czy też świeci intensywne słońce i panuje pogoda idealna na plaże w Miami. Sprawdź jaka jest wilgotność powietrza w Miami i kiedy najlepiej jechać do Miami i o jakiej porze roku jest najlepsza pogoda w Miami na wakacje na Florydzie.

Pogoda Miami

Aktualna prognoza pogoda Miami. Planujesz wyjazd na wakacje albo na wycieczkę do Miami na Florydzie? Na pewno przydadzą się informacje o aktualnej prognozie pogody w Miami. Sprawdź ile jest dokładnie stopni Celsjusza w Miami. Zwykle temperatura w Stanach Zjednoczonych podawana jest w stopniach Fahrenheita, co dla Europejczyka może być trochę mylące i niejasne, czy tak naprawdę jest ciepło czy też jest zimno w Miami.

Dowiedz się także o huraganach w Miami i nadchodzących sztormach i cyklicznych huraganach nawiedzających Miami na Florydzie. Poniższa aktualna temperatura w stopniach Celsjusza, łatwo określi aktualną temperaturę w mieście i na plażach Florydy.

Zdjecie Miami

Klimat Miami

Czasami klimat Miami określany jest jako klimat monsunowy i klimat tropikalny. Miami leży tuż nad zwrotnikiem raka i w pobliżu wpływu prądu zatokowego, sławnego prądu morskiego Gulf Stream. Fakt faktem, w styczniu temperatury w Miami oscylują wokół 19,8°C. Tzw. pora deszczowa rozpoczyna się w Miami pod koniec maja i trwa w Miami do października.

W tym czasie temperatury w Miami oscylują pomiędzy 29°C a 36°C. Panuje też wtedy bardzo wysoka wilgotność powietrza. W tym czasie także często po południu zdarzają się przelotne opady deszczu i dmucha łagodna bryza znad oceanu. Jednak odczuwalna jest wysoka wilgotność powietrza w tym okresie. Poniżej są dokładne informacje pogodowe w Miami i przedstawione są temperatury na żywo w Miami.

Więcej informacji o pogodzie na Florydzie i klimacie panującym w tym regionie Florydy i okolicach Miami, znajduje się na stronie poświęconej pogodzie na Florydzie i klimatowi na Florydzie w naszym przewodniku po słonecznym stanie Stanów Zjednoczonych. Sprawdź pogodę w Miami teraz.

Pogoda Miami

Miami Floryda pogoda
5/5

Aktualna prognoza pogody dla Miami

MIAMI POGODA

Pogoda Miami w styczniu

Początek roku to najprzyjemniejszy i najlepszy okres na odwiedzenie Miami. Pogoda w styczniu w Miami jest fantastyczna. W zależności od roku, temperatury oscylują w granicach od 23 do 29 stopni Celsjusza. W nocy może być trochę chłodniej. Ale tylko o parę stopni.

Aczkolwiek od czasu do czasu zdarzają się tzw. „cold spell” kiedy z północy Ameryki napływają zimne masy powietrza. Ale zwykle trwa to dwa lub trzy dni i znowu temperatura wraca do 27-28 stopni Celsjusza. Dlatego warto zaplanować podróż do Miami na Florydę właśnie w tym okresie roku. Nie jest zbyt gorąco. Idealna temperatura na zwiedzanie i plażowanie!

Pogoda Miami w lutym

Ile jest stopni w Miami w lutym. W zasadzie temperatury są podobne do styczniowych temperatur. Może o pare stopni jest cieplej jeżeli wierzyć statystykom meteorologicznym. To turystyczny „wysoki sezon” na południowej Florydzie nie zapominajcie o tym.

Jest mało opadów w lutym, temperatury są wysoko powyżej 20 stopni Celsjusza, a słońce przypieka coraz mocniej. Idealna pogoda na plażę, kąpiel w ciepłej wodzie Oceanu Atlantyckiego i zwiedzanie Miami, oraz okolic tej części Florydy. W lutym nie ma wiatrów, temperatura wspaniała. Idealny czas na przyjazd do Miami. Wilgotność powietrza wysoka jak w zasadzie o każdej porze roku w Miami.

Pogoda Miami w marcu

Okres od marca do kwietnia to także doskonały czas na przyjazd do Miami na wakacje lub na zakupy. Nie jest jeszcze bardzo gorąco. Temperatury średnie w marcu oscylują wokół 25ºC. Rano może być 23ºC w południe 28ºC a wieczorem około 25ºC. To idealna pogoda!

Temperatura oceanu w marcu wynosi 24ºC więc to idealne warunki na pływanie w oceanie, opalanie się na plaży w Miami i oczywiście opalanie, nie wspominając o zwiedzaniu Miami i okolic tej części Florydy. Opady deszczu w marcu też nie są wysokie. Jeżeli popada, to raz na parę tygodni, natomiast co ważne nie będziesz musiała zabierać ciepłych ubrań na czas przyjazdu do Miami.

Pogoda Miami w kwietniu

W kwietniu temperatury w Miami. Średnia temperatura w Miami w kwietniu wynosi 26ºC. Najprawdopodobniej będzie już o wiele goręcej i odczuwalna temperatura będzie wyższa. Także będzie wyższa wilgotność powietrza w tym czasie w Miami, na pewno powyżej 90%.

Wedle zachodnich przewodników po Miami najlepszy czas na odwiedzenie Miami jest w miesiącach od marca do maja, więc kwiecień to idealny miesiąc na wyjazd do Miami na Florydzie. Oczywiście nie ma szans w tym czasie na huragan na Florydzie. Okres huraganów na Florydzie jest od końca sierpnia do końca października. Dowiedz się więcej o huraganach na Florydzie.

Miami Floryda
Panorama Miami

Pogoda Miami w maju

Jaka temperatura panuje w Miami w maju? Średnia temperatura w maju w Miami wynosi 27,4ºC. W nocy jest około 23ºC. Co charakterystyczne dla klimatu Miami to właśnie to iż temperatury w nocy nie spadają. Przynajmniej bardzo rzadko to się dzieje. Jest ciepło i w dzień i w nocy.

Odczuwalną temperaturą będzie temperatura około 30ºC i wysoka wilgotność powietrza. Temperatura wody w oceanie około 25ºC, więc idealne warunki do uprawiania surfingu, kite surfingu i innych aktywności związanych z plażą i oceanem. Opady deszczy w maju w Miami w tym okresie kształtują się na poziomie od 70 do 211 mm.

Pogoda Miami w czerwcu

W miesiącu czerwcu w Miami panują wysokie temperatury i jest wysoka wilgotność powietrza powyżej 90%. Średnia roczna temperatura w Miami w miesiącu czerwcu wynosi 32ºC. W początkach czerwca temperatury wynoszą od 31ºC do 32ºC. Natomiast pod koniec miesiąca temperatury wzrastają do wysokości od 31ºC do 33ºC. 

Wysoka wilgotność powietrza może się dać we znaki nowym przybyszom z Europy i Polski w tym okresie. W tym miesiącu wedle statystyk istnieje 53% szans na deszcz. Zwykle jest to obfity, przelotny deszcz i towarzysząca temu wysoka temperatura powietrza.

Pogoda w Miami najczęściej zadawane pytania

Najcieplejszym miesiącem w roku w Miami jest miesiąc sierpień. Choć i lipiec jest prawie tak samo gorący w Miami. Średnia temperatura powietrza to 35°/25° C. To mówią statystyki. Jednak co charakterystyczne dla Miami, to to, iż nie czuje się różnic temperatury pomiędzy dniem a nocą. Jest równie gorąco za dnia jak i w nocy.
W sierpniu nie spodziewaj się niższych temperatur w Miami niż 31°.

Słońca u nas nie brakuje nigdy! W zasadzie przez cały rok w Miami świeci słońce. Oczywiście są dni z zachmurzeniem lub opadami deszczu, które mogą potrwać dzień lub dwa. Ale zwykle po intensywnym deszczu za chwilę na niebo pojawia się słońce. Wedle statystyk podobnie jak powyżej najbardziej słoneczne miesiące w Miami to miesiące sierpień i lipiec.

Jednak gdy Twoja podróż do Miami przypada na styczeń lub luty, nie martw się, na pewno nie zabraknie słońca podczas Twojego pobytu w Miami.

Najmniejsze opady deszczu w Miami, wedle statystyk meteorologicznych, przypadają na miesiąc styczeń i jest to 44mm opadów. Przypominamy, iż miesiące styczeń i luty, to wysoki sezon turystyczny w Miami w którym to czasie, ceny hoteli są najdroższe w ciągu całego roku.

Właściwe pytanie powinno brzmieć: kiedy temperatura w OCEANIE w Miami jest najwyższa? Najwyższa temperatura wody w Miami przypada na miesiąc sierpień i wynosi około 29°C. Jeżeli planujesz wakacje w Miami w miesiącu marcu lub listopadzie, nie kłopocz się, temperatura w oceanie też będzie wysoka i z pewnością popływasz i poplażujesz na plaży w Miami.

Najzimniejsze miesiące roku w Miami to grudzień, styczeń i luty.

Wysoki sezon w Miami trwa od stycznia do marca. Wtedy temperatura powietrza jest najbardziej „przyjazna” szczególnie dla Europejczyków odwiedzających Miami. 

Najgorętsze miesiące w roku to sierpień i lipiec. W Miami panuje wtedy także bardzo wysoka wilgotność powietrza.

Temperatura wody w Miami

Temperatura wody w Miami

Pogoda w Miami w lipcu

To jeden z najgorętszych miesięcy w roku, zaraz po sierpniu. W lipcu codziennie w Miami temperatury przekraczają 30 stopni Celsjusza. Jest to najgorętszy okres w roku. Panuje także bardzo wysoka wilgotność powietrza. Jest po prostu duszno. W nocy trochę temperatury spadają w lipcu ale nie jest to szczególnie odczuwalne. Po prostu przez cały czas jest gorąco. Od czasu do czasu mogą pojawić się opady deszczu. Na pewno w lipcu nie będzie huraganu na Florydzie. To jeszcze nie ten czas. Sezon huraganów zaczyna się później.

Pogoda w Miami w sierpniu

Jeżeli usilnie szukacie informacji w sieci kiedy nie jechać do Miami, to z pewnością jest to miesiąc sierpień. To najgorętszy miesiąc w roku w Miami i najmniej „przyjazny” do turystyki. Po prostu jest bardzo gorąco i duszno. Wilgotność powietrza daje się we znaki. Ale czy to powód aby nie jechać w tym czasie do Miami? Wedle Polaków to tak.

Potwierdzają to opinie o pogodzie w Miami w sierpniu wypisywane przez polskich wczasowiczów którzy nieopatrznie zarezerwowali trochę tańsze wakacje w hotelu w Miami w sierpniu. Decyzja o przyjeździe do Miami w sierpniu, ciągle należy do Ciebie i Twoich dzieci które może akurat mają wakacje w sierpniu i marzą o wycieczce do Miami, chociaż na dwa tygodnie pobytu za oceanem.

Pogoda w Miami we wrześniu

Czy miesiąc wrzesień to dobra pora roku do przyjazdu do Miami na Florydzie? Oczywiście że tak. Miami i południowa Floryda to najbardziej przyjazne klimatyczne miejsce na świecie – to moja personalna opinia, po odwiedzeniu sporej części świata. 

We wrześniu w Miami będzie naprawdę gorąco i upalnie. Może trochę popada deszcz, ale jeżeli planujesz plażowanie na South Beach w Miami, nie tylko zwiedzanie Florydy (zobacz też co zwiedzić w Miami) to rezerwuj swój bilet lotniczy do Miami nie zastanawiając się dwa razy. Będzie we wrześniu w Miami na pewno ponad 27 stopni C. Będzie ciepło i w dzień i w nocy, a słońce będzie świeciło z nieba. Tutaj w Miami wiecznie trwa lato! Welcome to Miami!

Imprezy w Miami trwają przez cały rok
Imprezy w Miami trwają przez cały rok

Pogoda w Miami w październiku

Podobno w Polsce w miesiącu październiku umiera najwięcej ludzi … Sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego tak się dzieje. To statystyki dla smętnej Polski. A u nas w Miami jaka jest pogoda w październiku? To chyba najładniejszy miesiąc w roku. Nie jest już tak gorąco i wilgotno jak w sierpniu i wrześniu. Jest trochę chłodniej w nocy. Ale słońce intensywnie pali z nieba. Uwaga na zbyt wiele godzin przebywania na plaży w Miami. Sprawdź też fantastyczne plaże w Fort Lauderdale. Może się to zakończyć poparzeniami i wizytą w szpitalu w Miami. Woda w oceanie ciepła, nawet za ciepła. Trochę może popada, może trochę będzie zachmurzenia. 

Październik to już miesiąc w którym mogą pojawić się huragany na południowej Florydzie. Ale nie martw się – w telewizji będą o tym informowali 2 tygodnie wcześniej. Zdążysz nawet uciec bezpośrednim samolotem LOT-u z Miami do Polski!

Pogoda w Miami w listopadzie

Listopad to miesiąc nieodmiennie kojarzący się ze świętem zmarłych, czyli sławne – wszystkich świętych. Tak, jesteśmy z Polski. Ale może zamiast wizyty na cmentarzu i marznięcia w kolejce po chryzantemy, przyjedziesz do Miami. U nas panuje lato. Listopad to wspaniały miesiąc na przyjazd tutaj. Słońce, plaża i Miami … cóż więcej rzec w temacie ….?

Pogoda w Miami w grudniu

Grudzień to fantastyczny czas na przyjazd do Miami. A może pomyślisz o świętach Bożego Narodzenia lub o Sylwestrze i Nowym Roku w Miami. Pogoda będzie piękna. Ciagle założysz krótki rękawek, a może podkoszulkę, oraz krótkie spodenki. Wizyta na plaży i opalanie – tak. Kąpiel w oceanie – tak.  Zwiedzanie Miami i południowej Florydy – tak. To świetny okres na przyjazd i zobaczenie Florydy taniej, przed wysokim sezonem turystycznym, który oficjalnie zaczyna się w styczniu.

Temperatury w Miami w grudniu? Będzie ciepło, może trochę popada. Ponad 25 stopni murowane? Ale mogą zdarzyć się rzadkie(!) dni, gdy temperatury spadną znacznie. To dzieje się wtedy kiedy z północy nadejdzie chłodny front atmosferyczny i panują mrozy w Kanadzie. Nazywamy to w Miami „cold spell”. Witamy w Miami wtedy Polaków z Kanady oraz snowbirds. Nie wiesz kto to są snowbirds?

USA nieruchomości

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Zadzwoń
tel. 001 561 900 8050

Zainwestuj i zamieszkaj na Florydzie w USA
Luksusowe domy USA
Nieruchomości w USA

Nasze usługi na Florydzie w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora

Szukaj nieruchomości

Florida property listings

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

inwestycja w usa z gwarantowanym zwrotem
kontakt biuro nieruchomości za granicą
USA nieruchomości. Polskie biuro sprzedaży i inwestycji w Stanach Zjednoczonych.

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
1
Zapraszam do rozmowy na chacie na żywo
Witam serdecznie z Florydy!
Tutaj Anna Zalewska. W czym mogę pomóc?