POGODA ORLANDO

Pogoda Orlando Floryda. USA. Pogoda i klimat w mieście i okolicach resortu. Informacje pogodowe w Orlando. Aktualna temperatura w Orlando Floryda i klimat panujący dokładnie w tej chwili w Orlando na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Sprawdź ile jest teraz stopni na Florydzie w Orlando oraz w Orlando Universal Studios na Florydzie. Poniższa temperatura podana jest w stopniach Celsjusza, więc łatwo poznasz dokładną temperaturę panującą w tym zakątku Florydy. 
Sprawdź czy w tej chwili świeci słońce w Orlando, czy też pada deszcz w Orlando.

Informacje o aktualnej pogodzie w Miami na Florydzie. 
Planujesz rodzinny wyjazd na wakacje lub wycieczkę do Orlando na Florydzie z dziećmi? Więc konieczne będzie sprawdzenie aktualnej temperatury w mieście. Zobacz także lotnisko w Orlando jeżeli planujesz lądowanie w Orlando.

W większości prognoz pogodowych w Stanach Zjednoczonych temperatura podawana jest w stopniach Fahrenheita, co dla Europejczyka lub dla osoby nowo przybyłej do USA, może być dość mylące i niezbyt jasne, czy tak naprawdę jest ciepło czy zimno w Orlando. Czy może trzeba będzie zabrać płaszcz przeciwdeszczowy lub przygotować dobry krem z grubym filtrem UV na intensywne słońce w Orlando w Sunshine State.

Klimat i temperatura w Orlando

Więcej informacji o klimacie panującym na Florydzie i pogodzie w największych miastach Florydy, znajduje się w naszym przewodniku po Florydzie w zakładce pogoda i klimat Florydy dla turystów. Jeżeli planujesz wycieczkę do Orlando i Disney World, najlepiej jest zaplanować ją w okresie naszej europejskiej zimy lub wiosny. 


Temperatury w Orlando rzadko spadają poniżej 20°C, natomiast okres lata od końca maja do października to okres wysokiej wilgotności powietrza i wysokiej temperatury w Orlando. Nie wszystkim tego rodzaju klimat odpowiada i nie wszyscy są w stanie znieść długiego czasu przebywania na wolnym powietrzu. Średnie roczne temperatury Orlando to okolice 20°C, aczkolwiek zdarzają się chłodniejsze dni kiedy temperatura spada o parę stopni poniżej 20°C.

Pogoda Orlando

Pogoda Orlando Floryda USA
5/5

Okazja tygodnia! 379.000 USD Można od razu wynajmować!

  1. Pomożemy Ci w "ewakuacji" Twojego kapitału z Polski i UE
  2. Zainwestuj w USA zanim wyprowadzą Polskę z UE
  3. Twoje pieniądze w obliczu wojny na Ukrainie
  4. Zacznij czerpać pasywne zyski w dolarach
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament na emeryturę
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać