POGODA SARASOTA

Pogoda Sarasota Floryda USA. Temperatura i pogoda Sarasota Floryda. Głównie wspaniały tropikalny klimat Sarasoty przyciąga nie tylko osoby szukające wakacji na Florydzie, ale i osoby poszukujące nieruchomości na osiedlenie się na Zachodniej Florydzie.

Właśnie Sarasota jest jednym z takich miast Florydy. Sarasota znana jest ze swojego klimatu, łagodnych zim i bardzo gorącego lata, gdzie praktycznie nie sposób jest wytrzymać bez klimatyzacji włączonej na full w domu lub apartamencie.

Czasami wilgotność powietrza w Sarasota może dochodzić do 100%.
W tym okresie najlepiej uciec na Siesta Key, lub na jedną z pobliskich wysepek u wybrzeża Sarasoty. Tam wieje łagodna bryza znad Zatoki Meksykańskiej, która chłodzi letnie, nagrzane powietrze. Średnia roczna temperatura Sarasota to około 22,5 stopnia Celsjusza.

Temperatury rzadko spadają tutaj poniżej 15 stopni Celcjusza, nawet w styczniu czy grudniu.
Można by śmiało powiedzieć iż Sarasota ma idealny klimat i idealne warunki atmosferyczne, aby pomyśleć o zakupie nieruchomości na Florydzie i osiedleniu się tutaj na stałe czy przynajmniej spędzanie zim na Florydzie, kiedy północna część kontynentu jest zasypana śniegiem i panują niskie temperatury.

Sprawdź pogodę w Sarasota poniżej. Zobacz także mapę Sarasoty. Podane są informacje o aktualnej temperaturze w Sarasota, zachmurzenie w Sarasota, kierunek i prędkość wiatru w Sarasota, opady atmosferyczne w Sarasota, oraz wilgotność i ciśnienie powietrza w Sarasota. Informacje przydatne dla osób planujących wakacje w Sarasota na Florydzie. Aktualna pogoda na żywo w Sarasota.

Pogoda Sarasota

Pogoda Sarasota

Firmy współpracujące

Hotele Floryda
Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Compare listings

Porównać