POGODA SARASOTA

Pogoda Sarasota Floryda USA. Temperatura i pogoda Sarasota Floryda. Głównie wspaniały tropikalny klimat Sarasoty przyciąga nie tylko osoby szukające wakacji na Florydzie, ale i osoby poszukujące nieruchomości na osiedlenie się na Zachodniej Florydzie.

Właśnie Sarasota jest jednym z takich miast Florydy. Sarasota znana jest ze swojego klimatu, łagodnych zim i bardzo gorącego lata, gdzie praktycznie nie sposób jest wytrzymać bez klimatyzacji włączonej na full w domu lub apartamencie.

Jaki klimat jest w Sarasocie

Czasami wilgotność powietrza w Sarasota może dochodzić do 100%. W tym okresie najlepiej uciec na Siesta Key, lub na jedną z pobliskich wysepek u wybrzeża Sarasoty. Tam wieje łagodna bryza znad Zatoki Meksykańskiej, która chłodzi letnie, nagrzane powietrze. Średnia roczna temperatura Sarasota to około 22,5 stopnia Celsjusza.

Temperatury rzadko spadają tutaj poniżej 15 stopni Celsjusza, nawet w styczniu lub grudniu.
Można by śmiało powiedzieć, iż Sarasota ma idealny klimat i idealne warunki atmosferyczne, aby pomyśleć o zakupie nieruchomości na Florydzie i osiedleniu się tutaj na stałe czy przynajmniej spędzanie zim na Florydzie, kiedy północna część kontynentu jest zasypana śniegiem i panują niskie temperatury. Zobacz informacje o zakupie nieruchomości w Sarasota.

Sprawdź pogodę w Sarasota poniżej. Zobacz także mapę Sarasoty. Podane są informacje o aktualnej temperaturze w Sarasota, zachmurzenie w Sarasota, kierunek i prędkość wiatru w Sarasota, opady atmosferyczne w Sarasota, oraz wilgotność i ciśnienie powietrza w Sarasota. Informacje przydatne dla osób planujących wakacje w Sarasota na Florydzie. Aktualna pogoda na żywo w Sarasota.

Pogoda Sarasota

Pogoda Sarasota

Oferta tygodnia 679.900$

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać