POLACY Z WIELKIEJ BRYTANII KUPUJĄCY NIERUCHOMOŚCI

Polacy z Wielkiej Brytanii kupujący nieruchomości w USA. Te osoby mieszkające i pracujące w Zjednoczonym Królestwie, to nasza spora grupa docelowa klientów spoza Stanów Zjednoczonych, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości w USA. Coraz częściej Polacy pracujący na terenie Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej poszukują alternatywnych miejsc do inwestycji w nieruchomości zagraniczne. 

Gdzie najlepiej kupić nieruchomość

Choć jest grupa osób które kupują nieruchomości w miejscu swojej pracy, czyli w tym wypadku na terenie Wielkiej Brytanii i z tym miejscem wiążą swoją przyszłość w UK. Natomiast osoby bardziej „wyrobione” w temacie inwestycji w nieruchomości i bardziej odważne, szukają nieruchomości za oceanem jako atrakcyjną formę lokaty kapitału i czerpania pasywnych przychodów z takiej inwestycji w nieruchomości zagraniczne.

Polacy z Anglii w naszym biurze

Do naszego biura nieruchomości w USA, dociera co roku sporo Polaków z Anglii, którzy po wnikliwej lekturze, najważniejszych książek i literatury na temat budowania wolności finansowej i inwestowania w nieruchomości jako drogę do bogactwa, przyjeżdżają do naszego biura w USA i szukają korzystnych inwestycji na amerykańskim rynku nieruchomości.

Choć angielski rynek nieruchomości też jest niezwykle rozwinięty i osoba na odpowiednim szczeblu „drabiny nieruchomościowej” może zbudować bogactwo i niezależność finansową poprzez inwestycje w nieruchomości. Wielka Brytania, a szczególnie nieruchomości w Londynie to bardzo zaawansowany rynek nieruchomości i mnóstwo istnieje tam produktów finansowych związanych z inwestycjami w nieruchomości. Mnóstwo opcji finansowania i wszelkiego rodzaju „mortgages” zorientowanych na inwestorów.

Nieruchomości w Wielkiej Brytanii

Nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Londyn mieszkania
Nieruchomości w Wielkiej Brytanii za drogie...?

Ameryka to jednak zupełnie „inny świat” i o wiele bardziej zaawansowany rynek nieruchomości. I właśnie na amerykańskim rynku nieruchomości buduje się fortuny i prawdziwe bogactwo, oraz wolność finansową. Choć i w Londynie, sporo Polaków dorobiło się na nieruchomościach. Jeżeli wierzyć kanałom YouTube, mediom społecznościowym i innym mediom internetowym. To cieszy że Polacy umieją inwestować w nieruchomości i budować swoją przyszłość finansową.

Tutejsze (amerykańskie) prawo, bardzo sprzyja inwestorom w nieruchomości i wspomaga właściciela – czytaj inwestora – w nieruchomości, a nie lokatora, jak dzieje się to w takich „socjalistycznych” krajach jak np. Hiszpania, Włochy, Portugalia czy nawet Polska. 

Jeżeli posiadasz już doświadczenie w nieruchomościach w Wielkiej Brytanii i znasz język angielski na pewno będzie Ci łatwiej poruszać się po amerykańskim rynku nieruchomości. I szukać odpowiednich okazji do inwestycji i korzystnych ofert domów, mieszkań czy lokali pod wynajem.

Dochody z Wielkiej Brytanii

Także osoby – Polacy z Wielkiej Brytanii legitymujące się dochodami z pracy, dochodami prowadzenia biznesu w Wielkiej Brytanii, czy dochodów z wynajmu nieruchomości w Wielkiej Brytanii, łatwiej mogą się ubiegać o finansowanie nieruchomosci w USA. Jeżeli potrzebujesz wsparcia i informacji w tej materii, skontaktuj się z naszym biurem nieruchomosci w USA. Skontaktujemy Cię z dobrym i doświadczonym brokerem kredytów hipotecznych w USA i wspomożemy Cię także w procesie wyszukiwania najkorzystniejszych ofert nieruchomości, po których możemy spodziewać się wysokich zwrotów w postaci wynajmu czy także nieruchomości na tzw. flipy nieruchomościowe w USA.

Wielka Brytania Stany Zjednoczone

Pomagamy polskim inwestorom z UK

Jeżeli szukasz wsparcia i konsultacji inwestycyjnej, a przede wszystkim konkretnej inwestycji w nieruchomości na terenie USA, koniecznie skontaktuj się z naszą agencją nieruchomości. Od lat wspomagamy polskich obywateli pracujących i mieszkających w Londynie, Edynburgu, Bath, Sheffield, Leeds, oraz Polaków mieszkających w Irlandii i Irlandii Północnej w procesie kupna nieruchomości w USA. W tej chwili istnieje możliwość zakupu nieruchomości przez internet.

Jeżeli pracujesz w Anglii, nie masz czasu na przyjazd do USA, czy też z jakiegoś powodu nie możesz przyjechać do Stanów Zjednoczonych, cały proces kupna nieruchomości w Stanach możemy przeprowadzić internetowo. Wszystkie dokumenty o pracy w UK, czy o prowadzeniu firmy (działalności gospodarczej) czy prowadzenia biznesu w Anglii, można przesyłać i podpisywać internetowo. Taką transakcje kupna nieruchomości na linii Wielka Brytania – USA możemy z łatwością „załatwić” przez internet. 

Gdzie inwestować

Ciągle zastanawiasz się gdzie najlepiej inwestuje się w nieruchomości za granicą. Oprócz Twojej „macierzystej” Wielkiej Brytanii? Myślisz może o zakupie mieszkania w Polsce i inwestycji na polskim rynku nieruchomości? Nie daj się „zwieść” swoim emocjom. Sami próbowaliśmy inwestować w nieruchomości w Polsce wiele lat temu. Wnioski? Polska nie jest przyjaznym krajem dla inwestorów pod żadnym względem, tym bardziej dla oczytanych indywidualnych inwestorów w nieruchomości. Nie inwestuj tam i nie spodziewaj się wysokich zwrotów z inwestycji. Polski rynek nieruchomości to porażka i dopiero raczkujący system, który dopiero zaczyna. 

Choć są osoby które nie dadzą się przekonać i bedą dalej kupowały domy i mieszkania w Polsce. Twój poziom zaangażowania w taką inwestycję będzie pochłaniał Twój cenny czas i Twoją energię, a przecież nie o to chodzi w procesie budowania wolności finansowej i budowanie bogactwa poprzez inwestycje w nieruchomości.

Skontaktuj się z naszym biurem w USA

Napisz do nas lub wykonaj telefon. Wprowadzimy Cię w świat amerykańskich nieruchomości i pokażemy jak zbudować solidne portfolio nieruchomości które da tobie bogactwo i wolność finansową. Zapraszamy do kontaktu i dyskusji! Jesteśmy w pobliżu Miami w prestiżowej lokalizacji – Boca Raton. Floryda wita!

Biuro nieruchomości za granicą

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z
Zainwestuj i zamieszkaj na Florydzie w USA
Agent nieruchomosci USA Floryda
Hotele na Florydzie
Luksusowe domy USA
Nieruchomości w USA

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora

Szukaj nieruchomości

Florida property listings

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

inwestycja w usa z gwarantowanym zwrotem
kontakt biuro nieruchomości za granicą
USA nieruchomości. Polskie biuro sprzedaży i inwestycji w Stanach Zjednoczonych.
zwrot z inwestycji w usa
Wynajem samochodów na Florydzie w USA

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
1
Zapraszam do rozmowy na chacie na żywo
Witam serdecznie z Florydy!
Tutaj Anna Zalewska. W czym mogę pomóc?