POLACY Z WIELKIEJ BRYTANII KUPUJĄCY NIERUCHOMOŚCI

Polacy z Wielkiej Brytanii kupujący nieruchomości w USA. Te osoby mieszkające i pracujące w Zjednoczonym Królestwie, to nasza spora grupa docelowa klientów spoza Stanów Zjednoczonych, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości w USA. Coraz częściej Polacy pracujący na terenie Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej poszukują alternatywnych miejsc do inwestycji w nieruchomości zagraniczne. 

Gdzie najlepiej kupić nieruchomość

Choć jest grupa osób które kupują nieruchomości w miejscu swojej pracy, czyli w tym wypadku na terenie Wielkiej Brytanii i z tym miejscem wiążą swoją przyszłość w UK. Natomiast osoby bardziej „wyrobione” w temacie inwestycji w nieruchomości i bardziej odważne, szukają nieruchomości za oceanem jako atrakcyjną formę lokaty kapitału i czerpania pasywnych przychodów z takiej inwestycji w nieruchomości zagraniczne.

Polacy z Anglii w naszym biurze

Do naszego biura nieruchomości w USA, dociera co roku sporo Polaków z Anglii, którzy po wnikliwej lekturze, najważniejszych książek i literatury na temat budowania wolności finansowej i inwestowania w nieruchomości jako drogę do bogactwa, przyjeżdżają do naszego biura w USA i szukają korzystnych inwestycji na amerykańskim rynku nieruchomości.

Choć angielski rynek nieruchomości też jest niezwykle rozwinięty i osoba na odpowiednim szczeblu „drabiny nieruchomościowej” może zbudować bogactwo i niezależność finansową poprzez inwestycje w nieruchomości. Wielka Brytania, a szczególnie nieruchomości w Londynie to bardzo zaawansowany rynek nieruchomości i mnóstwo istnieje tam produktów finansowych związanych z inwestycjami w nieruchomości. Mnóstwo opcji finansowania i wszelkiego rodzaju „mortgages” zorientowanych na inwestorów.

Nieruchomości w Wielkiej Brytanii

Nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Londyn mieszkania
Nieruchomości w Wielkiej Brytanii za drogie...?

Ameryka to jednak zupełnie „inny świat” i o wiele bardziej zaawansowany rynek nieruchomości. I właśnie na amerykańskim rynku nieruchomości buduje się fortuny i prawdziwe bogactwo, oraz wolność finansową. Choć i w Londynie, sporo Polaków dorobiło się na nieruchomościach. Jeżeli wierzyć kanałom YouTube, mediom społecznościowym i innym mediom internetowym. To cieszy że Polacy umieją inwestować w nieruchomości i budować swoją przyszłość finansową.

Tutejsze (amerykańskie) prawo, bardzo sprzyja inwestorom w nieruchomości i wspomaga właściciela – czytaj inwestora – w nieruchomości, a nie lokatora, jak dzieje się to w takich „socjalistycznych” krajach jak np. Hiszpania, Włochy, Portugalia czy nawet Polska. 

Jeżeli posiadasz już doświadczenie w nieruchomościach w Wielkiej Brytanii i znasz język angielski na pewno będzie Ci łatwiej poruszać się po amerykańskim rynku nieruchomości. I szukać odpowiednich okazji do inwestycji i korzystnych ofert domów, mieszkań czy lokali pod wynajem.

Dochody z Wielkiej Brytanii

Także osoby – Polacy z Wielkiej Brytanii legitymujące się dochodami z pracy, dochodami prowadzenia biznesu w Wielkiej Brytanii, czy dochodów z wynajmu nieruchomości w Wielkiej Brytanii, łatwiej mogą się ubiegać o finansowanie nieruchomosci w USA. Jeżeli potrzebujesz wsparcia i informacji w tej materii, skontaktuj się z naszym biurem nieruchomosci w USA. Skontaktujemy Cię z dobrym i doświadczonym brokerem kredytów hipotecznych w USA i wspomożemy Cię także w procesie wyszukiwania najkorzystniejszych ofert nieruchomości, po których możemy spodziewać się wysokich zwrotów w postaci wynajmu czy także nieruchomości na tzw. flipy nieruchomościowe w USA.

Wielka Brytania Stany Zjednoczone

Pomagamy polskim inwestorom z UK

Jeżeli szukasz wsparcia i konsultacji inwestycyjnej, a przede wszystkim konkretnej inwestycji w nieruchomości na terenie USA, koniecznie skontaktuj się z naszą agencją nieruchomości. Od lat wspomagamy polskich obywateli pracujących i mieszkających w Londynie, Edynburgu, Bath, Sheffield, Leeds, oraz Polaków mieszkających w Irlandii i Irlandii Północnej w procesie kupna nieruchomości w USA. W tej chwili istnieje możliwość zakupu nieruchomości przez internet.

Jeżeli pracujesz w Anglii, nie masz czasu na przyjazd do USA, czy też z jakiegoś powodu nie możesz przyjechać do Stanów Zjednoczonych, cały proces kupna nieruchomości w Stanach możemy przeprowadzić internetowo. Wszystkie dokumenty o pracy w UK, czy o prowadzeniu firmy (działalności gospodarczej) czy prowadzenia biznesu w Anglii, można przesyłać i podpisywać internetowo. Taką transakcje kupna nieruchomości na linii Wielka Brytania – USA możemy z łatwością „załatwić” przez internet. 

Gdzie inwestować

Ciągle zastanawiasz się gdzie najlepiej inwestuje się w nieruchomości za granicą. Oprócz Twojej „macierzystej” Wielkiej Brytanii? Myślisz może o zakupie mieszkania w Polsce i inwestycji na polskim rynku nieruchomości? Nie daj się „zwieść” swoim emocjom. Sami próbowaliśmy inwestować w nieruchomości w Polsce wiele lat temu. Wnioski? Polska nie jest przyjaznym krajem dla inwestorów pod żadnym względem, tym bardziej dla oczytanych indywidualnych inwestorów w nieruchomości. Nie inwestuj tam i nie spodziewaj się wysokich zwrotów z inwestycji. Polski rynek nieruchomości to porażka i dopiero raczkujący system, który dopiero zaczyna. 

Choć są osoby które nie dadzą się przekonać i bedą dalej kupowały domy i mieszkania w Polsce. Twój poziom zaangażowania w taką inwestycję będzie pochłaniał Twój cenny czas i Twoją energię, a przecież nie o to chodzi w procesie budowania wolności finansowej i budowanie bogactwa poprzez inwestycje w nieruchomości.

Skontaktuj się z naszym biurem w USA

Napisz do nas lub wykonaj telefon. Wprowadzimy Cię w świat amerykańskich nieruchomości i pokażemy jak zbudować solidne portfolio nieruchomości które da tobie bogactwo i wolność finansową. Zapraszamy do kontaktu i dyskusji! Jesteśmy w pobliżu Miami w prestiżowej lokalizacji – Boca Raton. Floryda wita!

Biuro nieruchomości za granicą

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?