Pomożemy Ci rozbudować Twoje portfolio nieruchomości

Nieruchomości inwestycyjne

Nieruchomości inwestycyjne! Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Posiadasz już kilka nieruchomości inwestycyjnych, które przynoszą dla Ciebie stałe dochody? Chcesz rozbudować swoją wolność finansową poprzez inwestycje w nieruchomości? Floryda i nieruchomości na Florydzie, to najlepsze narzędzie do rozbudowania swojego portfolia nieruchomości i czerpania dochodów z inwestycji. Nieruchomości w Stanach Zjednoczonych są najlepszym miejscem na świecie do tego typu inwestycji!

Bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy

Co uzyskasz od nas? Pomożemy Ci kupić i najlepiej zainwestować w nieruchomości na Florydzie. Wynajem nieruchomości na południowej Florydzie w aglomeracji Miami przynoszą najwyższe dochody z Takiej inwestycji. Nasze biuro pomoże Ci nie tylko kupić dobrą nieruchomość pod inwestycję, ale także zajmiemy się Twoją inwestycją po zakupie w zakresie wynajmu i obsługi nieruchomości po jej sprzedaży.

Nasza procedura wygląda następująco

 1. Kontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo
 2. Mówisz nam o swoich planach inwestycyjnych i oczekiwaniach co do inwestycji. My mówimy Tobie jakie są możliwości i okazje z ostatniej chwili na Florydzie. Lub my przedstawiamy Tobie, najlepsze oferty dostępne w chwili obecnej na rynku tzn. apartamenty, condo albo domy z najlepszym wynajmem, bez restrykcji i z najwyższą stopą zwrotu.
 3. Przygotowujemy dla Ciebie odpowiednie oferty pod Twoje portfolio
 4. Planujesz przyjazd na Florydę
 5. Przylatujesz na Florydę
 6. Szukamy, znajdujemy i składamy ofertę na nieruchomość
 7. Otwieramy dla Ciebie konto w banku w USA
 8. Finalizujemy transakcję zakupu
 9. “Wrzucamy” nieruchomość na rynek i ją dla Ciebie wynajmujemy
 10. Dostajesz co miesiąc czynsz na swoje nowe konto w USA
 11. Zajmujemy się “property management” czyli opiekujemy się Twoją nieruchomością. Zajmujemy się drobnymi naprawami, remontami, wymianą klimatyzacji, itp. My kontaktujemy się na bieżąco z lokatorem w przypadku gdy coś dzieje się w nieruchomości
 12. Doradzimy jak KORZYSTNIE podatkowo rozliczyć się z dochodów na Florydzie generowanych z wynajmowania nieruchomości

W telegraficznym skrócie zaprezentowaliśmy Wam jak to wygląda od strony praktycznej. Jeżeli masz pytania, watpliwości, nie jesteś pewien bo nie masz wiedzy o nieruchomościach na Florydzie, skontaktuj się z nami. Najlepiej telefonicznie, tylko NIE przez Facebooki, albo Instagramy, lub Twittery, tylko dzwoń do nas bezpośrednio albo dzwoń na What’s up. Serdecznie zapraszamy!

tel. +1 (561) 900 8050

biuro@floryda.eu

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?