PONTE VEDRA BEACH

Informacje, atrakcje i zwiedzanie Ponte Vedra Beach na Florydzie. To miejsce na wschodnim wybrzeżu Florydy nieodmiennie kojarzy się z golfem na Florydzie i najlepszymi polami golfowymi w naszym słonecznym stanie USA. Ale co oprócz golfa istnieje w Ponte Vedra Beach na Florydzie? Kilkanaście minut jazdy samochodem z Jacksonville lub z St. Augustin na Florydzie zabierze Cię do tego ciekawego miasta.

Także jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości na wschodniej Florydzie to miejsce może stać się lokalizacją gdzie zakupisz swój wakacyjny dom na Florydzie lub nieruchomość inwestycyjną za granicą w Stanach Zjednoczonych.

Ponte Vedra Beach na Florydzie

Ponte Vedra Beach Floryda
Ponte Vedra Beach

Ponte Vedra Beach nieodmiennie kojarzy się z golfem i to nie tylko dla amerykańskich graczy i pasjonatów tego sportu, ale także dla polskich golfistów odwiedzających Florydę i polskiej Polonii, która odwiedza to pole golfowe i organizuje tutaj turnieje golfowe od czasu do czasu. Koniecznie zajrzyj na stronę golf na Florydzie gdzie znajdziesz więcej informacji na temat golfa na Florydzie w USA.

Najważniejsze miejsca w Ponte Vedra Beach

Kiedy zaplanujesz zwiedzanie i wyjazd do tego miasta są miejsca które koniecznie musisz zobaczyć podczas swojego pobytu w tym mieście. Ponte Vedra Beach to niezwykle urocza nadmorska miejscowość w północno-wschodniej Florydzie, znana z pięknych plaż, luksusowych kurortów i wyśmienitych pól golfowych. Oto kilka popularnych atrakcji i miejsc do zwiedzania w okolicy, których nie możesz przegapić podczas Twojej wizyty:

TPC Sawgrass

Słynne pole golfowe, na którym odbywa się coroczny turniej The Players Championship. Możesz zagrać tam również na własną rękę lub zwiedzić muzeum golfowe. NUmer jeden atrakcje w mieście. Warto też zarezerwować hotel w pobliżu tej lokalizacji aby być bliżej akcji.

Plaże Ponte Vedra Beach

Nie przypadkowo w nazwie miasta pojawia się słowo “beach”.Ponte Vedra Beach to przede wszystkim raj dla miłośników plażowania i spędzania czasu nad oceanem. Na plażach można podziwiać piękne widoki, pływać, opalać się, a nawet szukać muszelek i skorupiaków. A może zaplanujesz snorkling lub nurkowanie na Florydzie i poszukasz złotych monet w zatopionych hiszpańskich galeonach.

Guana Tolomato Matanzas National Estuarine Research Reserve

To obszar chroniony najprościej tłumacząc florydzki rezerwat przyrody, w którym można podziwiać dziką przyrodę Florydy, w tym wiele gatunków ptaków, ryb i ssaków. Na terenie rezerwatu znajdują się także szlaki turystyczne i wypożyczalnie kajaków. Koniecznie sprawdź jakie zwierzęta żyją na Florydzie.

Ponte Vedra Beach nieruchomości przy oceanie
Takie nieruchomości możesz kupić w Ponte Vedra Beach

St. Augustine

Pobliskie miasto z niezwykle bogatą historią, położone zaledwie kilkanaście kilometrów na północ od Ponte Vedra Beach. W St. Augustine warto zobaczyć m.in. Castillo de San Marcos, (zamek San Marco) najstarszą stałą strukturę obronną w USA, oraz spacerować po urokliwych uliczkach zabytkowego centrum. Ta lokalizacja to właśnie miejsce gdzie wszystko się zaczęło na Florydzie i zaczęła się kolonizacja półwyspu i pojawiły się pierwsze osady Europejczyków w tej cześci wschodniego wybrzeża Ameryki.

Jacksonville Beach

Około 20 kilometrów na północ od Ponte Vedra Beach znajduje się jedno z największych miast Florydy – miasto Jacksonville oraz “satelitarne” – Jacksonville Beach. To popularne miejsce wśród turystów i wśród mieszkańców Jacksonville, ze świetnymi restauracjami, sklepami i rozrywkami. Przede wszystkim to wspaniała plaża która także warto odwiedzić. Jeżeli posiadasz wypożyczone auto z jednej z wielu wypożyczalni samochodów na Florydzie nie powinno to być problemem, bo wystarczy tylko zjechać z autostrady I-95.

Ponte Vedra Concert Hall

To miejsce, gdzie odbywają się różnego rodzaju koncerty, przedstawienia teatralne i inne wydarzenia kulturalne. Warto sprawdzić, co dzieje się na scenie podczas Twojego pobytu w tej lokalizacji.

Ponte Vedra Inn & Club

Jeden z najbardziej luksusowych kurortów na Florydzie, oferujący bogate zaplecze rekreacyjne, w tym pływanie, golf, spa i inne atrakcje turystyczne i wypoczynkowe na Florydzie.

Golf Ponte Vedra Beach Floryda
Pola golfowe w Ponte Vedra Beach

Plaża i golf

Ponte Vedra Beach to piękna, nadmorska miejscowość w północno-wschodniej Florydzie, zlokalizowana około 30km na południe od Jacksonville, gdzie znajduje się duże lotnisko Jacksonville z międzynarodowymi lotami na Florydę. Miejscowość ta słynie ze swojego pięknego wybrzeża, luksusowych kurortów, dobrych hoteli, wspaniałych pól golfowych i dzikiej przyrody tej części Florydy i południa USA.

Ponte Vedra Beach to przede wszystkim raj dla miłośników plażowania i kąpieli w ciepłym oceanie Atlantyckim. Na piaszczystych plażach, które rozciągają się na ponad 10 km, można podziwiać piękne widoki na Ocean Atlantycki i cieszyć się kąpielą w ciepłych wodach. W okolicy plaż można również uprawiać sporty wodne, takie jak windsurfing czy pływanie na desce.

Miejscowość ta jest również znana ze swoich wyśmienitych pól golfowych, w tym słynnego TPC Sawgrass, gdzie odbywa się coroczny turniej The Players Championship. Oprócz TPC Sawgrass, w okolicy znajduje się wiele innych pól golfowych o wysokim standardzie, w tym Sawgrass Country Club i Ponte Vedra Inn & Club.

Przyroda i natura środkowej Florydy

Ponte Vedra Beach to również idealne miejsce dla miłośników przyrody. W okolicy znajduje się wiele parków i obszarów chronionych, w tym Guana Tolomato Matanzas National Estuarine Research Reserve, który oferuje możliwość obserwowania dzikiej przyrody i uprawiania turystyki pieszej i kajakowej.

Zainteresuje Cię także: parki narodowe Florydy

Miejscowość ta jest znana również z bogatej oferty rekreacyjnej, w tym wypożyczalni rowerów, sklepów z pamiątkami, a także licznych restauracji i barów, w których można skosztować lokalnej kuchni. Podsumowując, Ponte Vedra Beach to urocza miejscowość, która oferuje wiele atrakcji i rozrywek dla turystów, niezależnie od ich zainteresowań.

Hotele Ponte Vedra beach
Hotele nad oceanem w Ponte Vedra Beach

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?