SIŁOWNIE NA FLORYDZIE

Siłownie na Florydzie. Lokalizacje i adresy centr aktywności fizycznej i fitness. Siłownie i Kluby Fitness na Florydzie. Informacje o siłowniach i klubach fitness, dostępnych dla osób przyjeżdżających na Florydę.

Uprawianie sportu w Stanach Zjednoczonych, a szczególnie na Florydzie, to ważna część życia sporej populacji ludzi zamieszkujących ten stan.
 To jedna z wielu rzeczy, tak różnych od Europy. W USA ludzie uprawiają czynnie sport i dbają o swoje zdrowie, kondycję fizyczną i atrakcyjne ciało. 


To pierwsza rzecz która bardzo pozytywnie wyróżnia Amerykę od bardzo (trzeba to sobie otwarcie powiedzieć) zacofanej pod tym względem Europy. Aczkolwiek i papatrząc na drugie ekstremum, największa plaga otyłości również dotyczy Ameryki i sieje spustoszenie wśród ludzi w postaci chorób układu krążenia i innych schorzeń. USA kraj kontrastów – jak zawsze i to się zgadza …

Siłownie na Florydzie
Siłownie na Florydzie

Floryda sportem stoi ...

Na Florydzie miliony ludzi uprawią sport i aktywność fizyczną. W takich miejscach jak Miami South Beach lub na innych, modnych plażach Florydy, spotkasz ludzi doskonale wyglądających i czynnie uprawiających sport. Doskonałe ciała i piękne figury. Atrakcyjni ludzie, piękne kobiety i przystojni mężczyźni dają się zauważyć ….


Może ogarnie Cie zazdrość lub złość na siebie, iż nic nie robisz, tylko pozwalasz sobie na obrastanie w tłuszcz i ciągłe narzekanie na brak czasu na sport ….
 Może to pomoże i Tobie zadbać o siebie po przyjeździe na Florydę i zapisanie się do jednej z lokalnych siłowni lub fitness klubów. Może będzie to doskonały impuls na zmianę swoich nawyków żywieniowych i zadbanie o swoje zdrowie i tężyznę fizyczną.

W klimacie Florydy nie zapominajmy nie ubieramy się w grube ubrania jak na północy. Tutaj klapki, koszulkę T-shirt i krótkie spodenki nosi się cały rok. Ciężko jest ukryć wady sylwetki lub warstwę tłuszczu na brzuchu lub na biodrach.

Jaką siłownię wybrać na Florydzie

Wybór siłowni i klubów fitness jest ogromny na Florydzie. W każdym mieście znajduje się mnóstwo siłowni. Kolejna rzecz która na pewno uderzy Cię po przyjeździe na Florydę, to ogromna ilość sklepów z artykułami sportowymi. Jest i także mnóstwo restauracji Mc Donald’s, KFC i Burger Kingów.

Na Florydzie jest ich całe mnóstwo, a w większości mall-ów i centrów handlowych znajduje się kilkanaście najróżniejszych sklepów i marek sportowych znanych nie tylko w USA. Sklepy NIKE, Reebok czy Adidas znajdują się wszędzie, a ceny obuwia sportowego lub artykułów sportowych są o wile niższe niż w Europie, gdzie notorycznie jesteśmy obdzierani z naszych euro lub ciężko zarobionych złotówek.

Siłownia Floryda w środku

W co się ubrać na siłownię

To naprawdę skandal, iż w biedniejszej Europie, nie wspominając już o zacofanej Polsce, trzeba tyle zapłacić za buty sportowe lub dobrą odzież sportową. Chcesz kupić najnowsze buty NIKE czy Reebok, kupuj tylko w USA. Zobacz rozdział zakupy w USA. Nie wspominamy tutaj o olbrzymich sieciówkach sportowych na terenie USA, jak np. Sport Authority, Dicks Sporting Goods czy innych, które porażają ogromem i wyborem artykułów sportowych, a ciągle przeceny i SALES kuszą do kupowaniem sprzętu sportowego …

Ile kosztuje siłownia na Florydzie?

Podobna sprawa ma się z zapisaniem na siłownię. Dobra siłownia będzie kosztowała Cię maksymalnie 40$ za miesiąc! Lekki szok prawda? Tak, to tylko tyle! 
Czasami tylko pobierana jest opłata za członkostwo (enrollment fee) ale często są promocje i nie trzeba płacić członkostwa. Można zapisać się np. tylko na 3 lub 6 miesięcy.

W tej chwili płacę za LA Fitness w Boca Raton 20$ na miesiąc. (jesień 2021r).

Siłownie na Florydzie są najwyższej klasy (w dobrych lokalizacjach), doskonale wyposażone, gdzie znajdziesz doskonale wyposażoną siłownię w najnowszej klasy urządzenia do treningu, zwykle jest sauna, basen, miejsce, gdzie pod opieką doświadczonych animatorów, można zostawić dziecko pod opieką.

Jeżeli jesteś początkujący to warto wykupić lekcje u trenera personalnego, który wprowadzi Cię w tajniki sportów siłowych, pokaże jak korzystać ze wszelkich urządzeń na siłowni, oraz zaprezentuje plan treningowy dla początkujących kulturystów. Jeżeli zamierzasz popracować nad sobą i swoimi muskułami, to najlepsza okazja do rozpoczęcia ćwiczeń pod okiem doświadczonego trenera.

Siłownia przysiady

Kobieta na siłowni

Fitness kluby i siłownie na Florydzie pełne są kobiet. To też bardzo charakterystyczne dla Ameryki, wysportowane i niezwykle atrakcyjne fizycznie kobiety. 
Dla kobiet również jest mnóstwo do zaoferowania na siłowni na Florydzie. Naszą rekomendacją będzie sieć siłowni dostępnych w całych Stanach Zjednoczonych – L.A. Fitness. 


To doskonała sieć siłowni w całych Stanach Zjednoczonych, doskonale wyposażone, doskonale prowadzone i czasami czynne 24h na dobę! W całych Stanach Zjednoczonych jest ich kilkaset.
 Z własnego doświadczenia polecamy te siłownie dla Ciebie.

W samej miejscowości Boca Raton znajdują się aż 3 placówki – L.A. Fitness.
Tutaj poprawisz swoją formę lub zbudujesz wspaniałe mięśnie, idealną figurę do pokazania się na plaży w Miami lub w Fort Lauderdale. Poniżej prezentujemy listę wszystkich siłowni L.A. Fitness na Florydzie. Siłownia w Boca Raton jest czynna od 5 rano do 23 wieczorem.

Bez stresu, presji i gapienia się na innych ....

Jeżeli pierwszy raz będziesz korzystać z siłowni w USA, zdziwisz się jak cudowne to miejsce, bezstresowe i doskonałe do ćwiczenia. Ogromne przestrzenie, doskonałe urządzenia, mnóstwo ludzi w każdym wieku, od nastolatków po osoby w bardzo podeszłym wieku! To naprawdę robi wrażenie na ludziach z Europy. Odpowiedź jest prosta dlaczego Ameryka przoduje w większości dyscyplin sportowych na olimpiadach.

Jeżeli przyjedziesz na Florydę, może to być doskonały pretekst dla Ciebie i może niespodziewany i pozytywny bodziec o zadbanie o siebie, swoje ciało i swoje zdrowie i zapisanie się na siłownię podczas pobytu na Florydzie lub jeżeli zamierzasz zamieszkać tutaj na stałe. Przejrzyj wszystkie siłownie L.A. Fitness z południowej Florydy, może któraś lokalizacja będzie dla Ciebie odpowiednia i wybierzesz się na ćwiczenia. 


Powiązany temat: mieszkać na Florydzie

Na Florydzie jest jeszcze mnóstwo innych sieci siłowni i fitness klubów, ale polecamy L.A. Fitness z własnego doświadczenia. 
Poniżej lista siłowni L.A. Fitness tylko z “naszych” okolic południowo wschodniej Florydy.

Cardio siłownia
Siłownie Planet Fitness

Siłownie "LA Fitness" na Florydzie

Siłownie L.A. Fitness oferują:


  • state of the art equipment
  • sala do koszykówki

  • basen

  • squash
  • kickbox cardio
  • spinning (rower)

  • joga

  • sauna

  • trener personalny
  • kids club (miejsce gdzie możesz zostawić dziecko pod opieką na czas Twojego treningu)
LA FITNESS USA SIŁOWNIA

Siłownie L.A. Fitness – południowa Floryda adresy

BOCA RATON EAST

4950 Technology Way

BOCA RATON WEST

20443 State Road. 7 (Bay BB1)

BOYNTON BEACH

2290 N. Congress Avenue

COCONUT CREEK

5501 Lyons Road

CORAL GABLES

3301 SW 22nd Street

CORAL SPRINGS
2633 University Drive

CORAL SPRINGS NORTH

5631 Coral Ridge Drive

DADE COUNTY SOUTH

16051 S. Dixie Hwy.

DAVIE

2701 S. University Drive

DEERFIELD BEACH

1000 E. Hillsboro Blvd.

DORAL

10055 NW 41st Street

FT. LAUDERDALE

3825 N. Federal Hwy

FT. LAUDERDALE/CYPRESS CREEK

6501 N. Andrews Avenue

HIALEAH

630 W. 49th Street

HIALEAH – PALMETTO EXPY
1901 W. 39th Street

HOLLYWOOD

5591 Sheridan Street

WEST PALM BEACH
– S. ROSEMARY AVENUE

700 S. Rosemary Avenue
Unit 104

MARY BRICKELL

900 S. Miami Ave. Ste. 236


MIAMI – W. FLAGLER STREET

96 07 W. Flagler Street

DELRAY BEACH

1350 Linton Blvd.

KENDALL

8555 SW 124th Ave.

KENDAL WEST

16339 SW 88th Street

LAKE WORTH

8888 Lantana Road

MIAMI – AVENTURA

3455 en 207th Street

MIAMI GARDENS

1580 en Miami Gardens Dr.

MIAMI WEST

14100 SW 8th Street

MIAMI – NW
12TH ST
8181 NW 12 Street

MIAMI – SW
56TH ST
13838 SW 56th Street

NORTH MIAMI

1801 en 123rd St. Ste 200

OAKLAND PARK – COMMERCIAL

959 E. Commercial Blvd.

PALM BEACH GARDENS/LAKE PARK

3176 Northlake Blvd.

PEMBROKE PINES
184TH
18445 Pines Blvd.

PEMBROKE PINES EAST

350 N. University Dr.


PEMBROKE PINES WEST/FLAMINGO

1900 N. Flamingo rd.

PGA BLVD@THE TURNPIKE

7070 Fairway Drive

PORT ST. LUCIE – ST. LUCIE W. BLVD.

1367 NW St. Lucie W. Blvd.

PORT ST. LUCIE

10624 SW Village Pkwy

SAWGRASS

13999 W. Sunrise Blvd.

SOUTH MIAMI

5701 Sunset Dr. Ste 134

SOUTHLAND TPKE/S. DIXIE

20505 S. Dixie Hwy.

STUART

1901 NW Federal Hwy.

SUNRISE

35000 N. University Drive

WELLINGTON

10180 Forest Hill Blvd.

WEST PALM BEACH

1925 N. Military Trail

Oficjalna strona: www.lafitness.com

Siłownia w USA

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Compare listings

Porównać