Sprzedajemy nieruchomości deweloperskie w Miami – co nowego w kwietniu 2024

nowe mieszkania miami

Nowe budowy w Miami rosną jak grzyby po deszczu. Skyline i panorama Miami zmienia się z roku na rok. Co chwila budują się nowe wieżowce i drapacze chmur. Sporo z nich to ultra luksusowe apartamenty dla inwestorów z wysokim budżetem na inwestycję. Z przyjemnością informujemy iż do inwestorów w nieruchomości w Miami sukcesywnie dołanczają także Polacy. Już nie tylko „lokalsi” czyli Amerykanie, Kanadyjczycy, Anglicy czy Niemcy lub bogaci Rosjanie kupują nowe nieruchomości w Miami.

Polacy dołączyli do najbogatszej grupy kupujących w Miami

Dołączyli do nich także Polacy. Wyraźnie obserwujemy tę tendencję w ostatnich latach. A szczególnie od czasu covida i rozpoczęcia działań wojennych na Ukrainie. Do nas także docierają zamożni Polacy zainteresowani zakupem luksusowej nieruchomości (lub kilku) w Miami. Cieszymy się z tego bardzo i mamy mnóstwo satysfakcji, iż Ania sprzedaje bardzo luksusowe nieruchomości naszym rodakom z Europy. Zapraszamy także i Ciebie, jeżeli dotarłeś do tego artykułu, poszukując nieruchomości zagranicznych i apartamentu w Miami na sprzedaż. Albo domu na Florydzie.

Nie są to już tylko „prominentni politycy z Polski” i podejrzani biznesmeni,  jak to było w latach 90-tych lub wczesnych latach dwutysięcznych, ale dzisiaj Miami odwiedzają Polacy którzy odnieśli sukces w swoim branżowym biznesie, w swoich inwestycjach lub wysoko wykwalifikowani specjaliści. Są także inwestorzy giełdowi z Polski, którym udała się mnóstwo zrobić, młodzi (i starsi) inwestorzy w kryptowaluty, którzy odpowiednio wcześniej zainwestowali, oraz „day traiderzy” z Polski. Jednym słowem wszystkie grupy społeczne i osoby aktywnie poszukujące najwyższych zwrotów i solidnego miejsce do zainwestowania swojego kapitału. Wiadomo iż pieniądze nie mogą leżeć w banku i nie można ich powierzyć „banksterom”.

Jeżeli trafiłeś do nas, to oznacza iż jesteś inteligentnym inwestorem i wiesz gdzie szukać dobrej lokaty kapitału! I oznacza iż już wykonałeś pierwszy krok. Drugim krokiem będzie kontakt z naszą agencją na Florydzie i rozmowa telefoniczna z Anią.

Wyprzedać wszystko w Polsce

Są też tacy Polacy którzy postanowili wyprzedać swój majątek i swoje portfolio nieruchomości w Polsce i „przerzucić” swój kapitał za ocean. Z wiadomych względów A dlaczego warto to zrobić, pisaliśmy wielokrotnie na naszym blogu. Ale najważniejszy powód to taki, iż Floryda i Ameryka sprzyja inwestorom w nieruchomości.  Tutejszy system wynajmu jest najsolidniejszy na świecie i zwroty są tutaj najwyższe. A przede wszystkim dlatego iż tutaj, wynajem nieruchomości traktuje się poważnie i tutejsze regulacje prawne faworyzują inwestora – właściciela nieruchomości, a nie lokatora jak to jest w Europie, np. w nędznej Hiszpanii, Polsce czy innych mniej rozwiniętych krajach.

Nie daj się nabrać

Nie nabierz się na bajki od agentów nieruchomości w Hiszpanii, którzy będą Ci mówić iż wynajem w Hiszpanii jest dobry. Bzdura! Zarobisz grosze na wynajmie, a Twój lokator wyprowadzi się przed czasem, a Ty zostaniesz z pustym i może zniszczonym mieszkaniem. W tamtym kraju właściciela/inwestora w nieruchomości, który liczy na dochody z wynajmu, nie traktuje się poważnie. Przekonało się o tym mnóstwo Polaków. Wierzcie nam. Także zapraszamy na Florydę. Do Ameryki!
Pod warunkiem iż posiadasz wystarczającą ilość środków finansowych. Do Miami nie ma niestety – tanich lotów z Polski!


Miami, jedno z najbardziej dynamicznych miast na mapie Stanów Zjednoczonych, słynie z niezwykłej atmosfery, plaż o białym piasku i imponującej architektury. Ale to nie wszystko, co przyciąga uwagę inwestorów z całego świata. Obecnie Miami staje się gorącym punktem dla nieruchomości deweloperskich, oferując wyjątkowe możliwości inwestycyjne dla tych, którzy szukają nie tylko pięknych widoków, ale także zysków.

Nowe oferty Miami deweloperskie

Boom na rynku nieruchomości deweloperskich

Miami przeżywa obecnie renesans w branży nieruchomości deweloperskich. Dynamiczny wzrost gospodarczy oraz rosnąca populacja sprawiają, że popyt na nowe, luksusowe mieszkania i apartamenty jest na najwyższym poziomie. Deweloperzy wykorzystują ten trend, inwestując w nowoczesne, ekskluzywne projekty, które przyciągają zarówno lokalnych jak i międzynarodowych nabywców.

Unikalne lokalizacje i wspaniała architektura

Nieruchomości deweloperskie w Miami oferują nie tylko luksusowe wnętrza, ale także spektakularne widoki oraz dostęp do najlepszych atrakcji miasta. Projekty znajdują się w prestiżowych dzielnicach, takich jak słynne South Beach, Brickell czy Downtown Miami, zapewniając mieszkańcom dostęp do najlepszych restauracji, klubów nocnych i plaż.

Architektura budynków jest równie imponująca jak lokalizacje. Deweloperzy współpracują z renomowanymi architektami, aby stworzyć unikalne i nowoczesne projekty, które stanowią harmonijną część charakterystycznej panoramy Miami. Każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić mieszkańcom nie tylko wyjątkowe miejsce do życia, ale także stylowy i komfortowy dom.

Inwestycja na przyszłość

Inwestowanie w nieruchomości deweloperskie w Miami to nie tylko okazja do posiadania ekskluzywnego apartamentu, ale także perspektywa na znaczny zwrot z inwestycji. Wzrost cen nieruchomości w Miami jest trwały, a popyt nadal rośnie, co sprawia, że ta inwestycja może być strategicznym posunięciem dla osób poszukujących stabilnego źródła dochodu lub zysków z długoterminowego rozwoju.

Dlaczego warto wybrać nieruchomości deweloperskie w Miami?

  1. Ekskluzywność: Luksusowe apartamenty w prestiżowych lokalizacjach.
  2. Nowoczesna architektura: Projekty stworzone przez światowej klasy architektów.
  3. Wysoki zwrot z inwestycji: Trwały wzrost cen nieruchomości zapewnia perspektywę zysku.
  4. Doskonała lokalizacja: Bliskość do najlepszych atrakcji miasta oraz spektakularne widoki.

Wszystko to sprawia, że nieruchomości deweloperskie w Miami są doskonałą opcją zarówno dla tych, którzy szukają luksusowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów poszukujących perspektyw na przyszły zwrot z inwestycji. Nie ma lepszego czasu, aby dołączyć do tej ekscytującej podróży przez świat nieruchomości w Miami! Zapraszamy do kontaktu z nami na miejscu na Florydzie!

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?