Szczęśliwego Nowego Roku 2023

Happy New Year Polska USA

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku. Wierzyć się nie chce, ale rok 2022 już dziś się kończy. Chcemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za zaufanie jakie obdarzyliście nas w roku 2022.

W bieżącym roku odwiedziło nas mnóstwo klientów z Polski, Europy, Ameryki i Kanady. Nawet nie spodziewaliśmy się iż w czasach “po pandemii” tyle osób będzie zainteresowanych inwestycjami na Florydzie. Przyjechało do nas wiele osób zainteresowanych nieruchomościami na południowej Florydzie i osób które poszukują okazji na zagranicznych rynkach nieruchomości.

Udany 2022 i prognozy na 2023

Rok zaliczamy do bardzo udanych. Mimo przeciwności losu i bieżących wydarzeń które dzieją się także blisko granicy z Polską, na Florydę i do USA, ciągle przyjeżdżają Polacy, którzy chcą kupić dom lub mieszkanie na Florydzie.

Wydaje się iż 2023 rok będzie rokiem okazji do inwestycji w nieruchomości na Florydzie. Ceny nieruchomości spadają, pisaliśmy już o tym w naszych postach na blogu i w naszych social media. Na rynek zaczną wypływać okazje do świetnych inwestycji na Florydzie. Zapraszamy Was gorąco do nas. Tym bardziej że pogoda i temperatura na dzisiejszy Sylwester to zaledwie 28 stopni Celsjusza …

Szczęśliwego Nowego Roku!!

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?