TELEWIZJA NA FLORYDZIE

Telewizja na Florydzie. Po przeprowadzce na Florydę lub po zakupie mieszkania lub wymarzonego domu na słonecznej Florydzie, pierwszą dziś już niezbędną rzeczą, którą na pewno będziesz chciał mieć w swojej nowej rezydencji i dostępną w swoim nowym domu, będzie telewizja amerykańska, oraz szybki internet. Dziś już całkowicie niezbędne, dwie rzeczy, bez których trudno żyć i funkcjonować w dzisiejszym cyfrowym i nowoczesnym świecie. Szczególnie w Ameryce. Dobra telewizja i szybki internet to podstawa!

Programy amerykańskie w telewizji

W tym rozdziale naszego przewodnika po Florydzie, dzielimy się z Wami kilkoma własnymi doświadczeniami związanymi z telewizją na Florydzie i wyborem odpowiedniego operatora telewizji cyfrowej i internetu. Znajdziesz tutaj informacje jak założyć telewizję na Florydzie i jakiego operatora telewizji kablowej wybrać. Praktyczny przewodnik po telewizji na Florydzie i wybranie odpowiedniej kablówki do swojej nowej nieruchomości na Florydzie.

Jakiego operatora wybrać

Jeżeli chcesz założyć telewizję kablową na Florydzie, najlepiej i najkorzystniej cenowo, będzie połączyć telewizję z serwisem internetowym. Czyli telewizja i internet w jednym pakiecie. To już w tej chwili standard u każdego operatora. My osobiście korzystamy z serwisu Comcast (Xfinity), który chyba jest jednym z najpopularniejszych operatorów telewizji kablowej na Florydzie. Być może podobnie jest w innych stanach na terenie USA.

Jak założyć telewizję kablową na Florydzie

Aby założyć telewizję na Florydzie będziesz musiał w pierwszej kolejności wykonać telefon do Comcast aby podłączono Cię do sieci. Do tego potrzebujesz podać kilka ważnych informacji, oraz numery swojej karty kredytowej lub karty debetowej. Można także osobiście udać się do najbliższej placówki Comcast lub Xfinity. Comcast i Xfinity to jedna i ta sama firma, ten sam operator. Aby móc podpisać kontrakt: Trzeba zabrać ze sobą prawo jazdy lub paszport. Zobacz nieruchomości na sprzedaż z telewizja kablową w pakiecie.

Najpierw musisz zapoznać się z poszczególnymi pakietami dostępnymi dla konsumentów i wybrać dla siebie odpowiedni cenowo, oraz skorzystać z odpowiednich serwisów które Cię interesują. Jest tego mnóstwo. Można zapoznać się z nimi na stronie internetowej Xfinity, oraz z ulotek dostępnych w biurach Comcast. Także telewizja co chwilę emituje reklamy firm oferujących telewizję na Florydzie i kusi zniżkami i niskimi cenami za internet i telewizję.

Telewizja na Florydzie

Jakiego operatora wybrać na Florydzie

Z innych największych operatorów telewizji na Florydzie, należy wymienić AT and T, oraz Direct TV, który ostatnio reklamuje się, iż oferuje Wireless TV bez kabli i dekoderów w każdym pomieszczeniu, jeżeli np. korzystasz z kilku telewizorów w domu. Może to być ciekawa opcja.

Ale jeżeli Twoje wymagania, ograniczają się do internetu i telewizji cyfrowej, można wybrać podstawowy pakiet, który będzie Cię kosztował około 40 USD miesięcznie. Opcji tutaj jest mnóstwo i warto dokładnie je przestudiować na stronie internetowej Xfinity.

Często są promocje dla nowych klientów i można coś wybrać dla siebie nawet jeszcze taniej. 
Po upływie promocji, serwis internetu i telewizji podstawowego pakietu z Discovery, HBO i National Geografic, oraz Animal Planet, itp. będa Cię kosztowały około 80 USD miesięcznie. To cena jaką płacimy w tej chwili na Florydzie za nasze serwisy. Szybki internet, oraz pakiet średni Camcast.

Powtarzamy jeszcze raz, opcji i pakietów jest mnóstwo, także trzeba się dokładnie z nimi zaznajomić. Do tego Comcast oferuje dostęp do swoich serwisów w internecie, gdzie wszystkie swoje programy możesz oglądać na laptopie lub na I-padzie. Także jest doskonały dostęp do swojego konta, gdzie możesz opłacać rachunki i kontrolować stan swojego konta Comcast.

Programy telewizyjne USA

Z jakiego pakietu skorzystać

W podstawowym pakiecie telewizji cyfrowej znajdują się wszystkie podstawowe programy amerykańskiej telewizji w formacje HD albo ultra HD. Takie jak telewizja NBC, telewizja ABC, telewizja CBS, telewizja CNN i wiele innych. Programy informacyjne i programy rozrywkowe, oraz programy filmowe.

Trudno tutaj wymieniać wszystkie dostępne programy telewizyjne dostępne w poszczególnych pakietach, więc warto odwiedzić stronę internetową Comcast, gdzie znajdziesz wypis wszystkich dostępnych kanałów telewizyjnych w poszczególnych pakietach.

Taką telewizję można również zakontraktować (zamówić) przez internet, ale w takim wypadku trzeba czekać na przesyłkę pocztową z dekoderem, dlatego warto po raz pierwszy udać się do biura Comcast i osobiście odebrać dekoder i sprzęt do odbioru telewizji, oraz router internetowy. Zarówno dekoder jak i internet router otrzymasz bezpłatnie. Następnie należy przy pomocy telefonu aktywować swój pakiet.

W początkowym (startowym) pakiecie są dokładne instrukcje i numer infolinii, gdzie należy zadzwonić, aby uruchomić swój sprzęt i rozpocząć korzystanie z internetu, oraz telewizji cyfrowej na Florydzie w USA. Infolinia Comcast oraz serwisy Xfinity są dostępne w języku angielskim i hiszpańskim.

Prawie jak wszystkie serwisy na Florydzie. W tych dwóch językach się porozumiesz się na Florydzie prawie w każdej instytucji i urzędzie.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?