Tony Robbins mieszka na południowej Florydzie blisko nas

Tony Robbins

Sławny autor światowych bestsellerów mieszka bardzo blisko naszej lokalizacji na Florydzie.  Zaczytywałaś się książkami Tonny Robbinsa?
Znasz tego sławnego, amerykańskiego autora, mówcę motywacyjnego i prawdziwą ikonę i autora kilkunastu ultra bestsellerów? Stosujesz się do jego zasad w życiu codziennym? Zrobiły jego książki na Tobie wrażenie? Więc na pewno wiesz o kim piszemy.

Parę mil od nas

Tony Robbins mieszka na Florydzie. A dokładnie w miejscowości Manalapan, parę mil na północ od Boca Raton, gdzie znajduje się nasza siedziba.
Tony Robbins posiada kilka nieruchomości (właściwie to ultra luksusowe posiadłości położone w różnych częściach Stanów Zjednoczonych).
Jednak najwięcej czasu spędza w swoim domu na Florydzie w Manalapan. W tej ekskluzywnej lokalizacji posiadamy rownież oferty nieruchomości które możesz zobaczyć tutaj. Manalapan nieruchomości.

Tony Robbins
Tony Robbins książka

Robbins napisał serię motywujących książek – światowych bestsellerów, przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków, wśród których znalazły się takie bestsellery jak Obudź w sobie olbrzyma, czy Olbrzymie kroki.
Jego pierwszą książką była Unlimited power (Nieograniczona siła). To wspaniały mówca motywacyjny na którego seminaria w Stanach Zjednoczonych trzeba czekać latami i które kosztują kilka tysięcy dolarów.

Nowa książka Anthony Robbinsa

Nowa książka Robbinsa właśnie się ukazała i jest do kupienia na Amazonie. Zatytułowana jest  “LIFE FORCE”.
Nie wiemy czy już jest polska edycja dostępna w Empiku lub polskich księgarniach. Jeżeli macie polska kopię zostawcie proszę informacje w komentarzach na dole.

Nowa ksiązka Tony Robbins Life Force
Nowa ksiązka Tony Robbins Life Force foto

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?