Siłownia

982 Nieruchomości
Sortuj według:

Siłownia w nieruchomości na Florydzie

Siłownia na Florydzie w USA. Na bardzo wielu osiedlach i urbanizacjach mieszkalnych Florydy znajdują się siłownie i fitness kluby. Często są to przepiękne i świetnie wyposażone obiekty, jakich nie powstydziłoby się najlepsze centrum sportowe lub profesjonalny klub fitness w Stanach Zjednoczonych. Będziecie zaskoczeni jak wyposażone są niektóre siłownie na osiedlach na Florydzie!

Więc po zakupie nieruchomości i przeprowadzce do niej, nie będziesz musiał wykupywać członkostwa w lokalnym klubie fitness lub zapisywać się na  siłownię na Florydzie. Niektóre siłownie na dobrych osiedlach w Miami, Fort Lauderdale, Palm Beach, West Palm Beach, Lake Worth, Hollywood albo w Boca Raton są lepiej wyposażone niż okoliczne siłownie.

Przed kupnem nieruchomości na Florydzie

Warto zajrzeć na siłownię podczas oglądania nieruchomości i decydowania się na zakup określonego mieszkania lub apartamentu i sprawdzić jak ona jest wyposażona. Niektóre siłownie posiadają przebieralnie, szafki na ubrania (lockers), łazienki, prysznice, a niektóre posiadają nawet saunę mokrą i suchą. A przy basenach znajduje się jacuzzi. Zobacz nieruchomości z basenami w naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA. I to wszystko jest w cenie opłat HOA, czyli miesięcznego czynszu który płaci się na Florydzie kiedy jesteś właścicielem nieruchomości. Zobacz także informacje co jest wliczone w opłaty HOA na Florydzie.

Siłownia USA
Siłownia w USA na Florydzie

Godziny otwarcia siłowni

Jeżeli na Twoim osiedlu na Florydzie znajduje się siłownia, zwykle przy wejściu do niej jest wywieszona informacja o godzinach jej otwarcia i godzinach zamknięcia. Więc jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, musisz zastosować się do tych zasad, ustanawianych przez Board and Association. Nie możesz korzystać z siłowni na osiedlu po godzinach jej otwarcia i np. ćwiczyć sobie w nocy lub wczesnym rankiem kiedy wszyscy śpią. To samo tyczy się basenów na osiedlach Florydy

Podobnie sprawa ma się z basenami na danym osiedlu, oraz z kortami tenisowymi należącymi do danego osiedla. Zwykle są wyraźnie podane do wiadomości zasady użytkowania udogodnień na osiedlu i godzin ich otwarcia dla mieszkańców lub gości. Nie stosowanie się do zasad HOA, może skutkować karą grzywny lub wszczęciem postępowania sądowego przez Association w stosunku do właściciela nieruchomości. Ale to oczywiście są ekstremalne przypadki, ale się zdarzają.

Instruktor na siłowni

Czasami widzi się na siłowniach na osiedlach, na Florydzie, tablicę ogłoszeń na której reklamują się lokalni instruktorzy fitness i trenerzy na siłowni. Jeżeli szukasz takich informacji to na pewno tam je znajdziesz. W przypadku domów jednorodzinnych i willi na Florydzie należących do osiedla także posiadają one wspaniale wyposażone siłownie i fitness kluby. Na niektórych z nich są oferowane klasy dla mieszkańców w postaci spinningu, czy yogi, pilates i innych zajęć aktywności fizycznej. To nie tylko okazja do utrzymania swojej sprawności fizycznej, ale także okazja do zawarcia nowych znajomości na Florydzie, poznania nowych ludzi, a może zawarcia nowej przyjaźni po drugiej stronie oceanu.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?