Wi-Fi

1750 Nieruchomości
Sortuj według:

Internet Wi-Fi na Florydzie

Dziś szybkie połączenie internetowe i szybki internet to standard, nie tylko na Florydzie i we florydzkich nieruchomościach, ale praktycznie w całym stanie. Zdecydowana większość nieruchomości, nawet domy w odległych lokalizacjach centralnej Florydy, posiadają dostęp do internetu i szybkiego Wi-Fi.

Nikt nie wyobraża sobie życia na Florydzie bez dostępu do internetu. A jeżeli zdarzy Ci się znaleźć w miejscu bez dostępu do internetu możesz użyć swojej komórki i smartphona do połączenia się z szybkim internetem na Florydzie.

5G na Florydzie

W większości miast na Florydzie połączenie 5G to już standard w USA. Jeszcze przed pandemią koronawirusa na Florydzie, rozpoczęto nadawanie sygnału w standardzie 5G. Teraz w Miami, Fort Lauderdale w Boca Raton bez trudności, błyskawicznie połączysz się z internetem z każdego miejsca na ulicy lub na drodze stanowej i wykonasz świetnej jakości połączenie video przez telefon, używając face time lub przez What’s Up.

Bardzo wygodne, szczególnie jeżeli rozmawiamy z naszymi klientami z Polski i Europy zainteresowanymi zakupem nieruchomości na Florydzie. Często robimy pokazy „live” nieruchomości, która jest zainteresowany nasz klient z Polski lub z innej lokalizacji na świecie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?