Umów się zanim przyjedziesz do naszego biura

Boca Raton USA nieruchomości

Prosimy o wcześniejsze umawiania spotkań. Dziś apel do Was – Naszych Klientów! Bardzo prosimy o wcześniejsze umawianie spotkania z nami, a nie przyjeżdżanie bezpośrednio do biura. Pracujemy często w terenie! Często jesteśmy z klientami w terenie. Może się zdarzyć że po prostu nikogo nie będzie w biurze i sekretarka na recepcji w budynku, odprawi Cię z kwitkiem.

Zadzwoń do nas i umów się na konkretny dzień i godzinę

Także ponawiamy apel. Zadzwoń i umów się na konkretny dzień i na konkretną godzinę. Napisz do nas także maila z jak największą ilością informacji jakiej nieruchomości poszukujesz. A jeżeli sam jeszcze nie wiesz czego poszukujesz, bo nie znasz florydzkiego rynku nieruchomości to zadzwoń do nas na pierwszą rozmowę/konsultację.
Nakierujemy Cię na odpowiednią inwestycję dla Ciebie na Florydzie. Ale musimy znać choć kilka informacji od Ciebie.
I przede wszystkim zostaw swój numer telefonu. To najłatwiejsza i najszybsza forma kontaktu. Zwykle używamy What’s Up. Możesz do nas wtedy dzwonić za darmo w Polski czy z innego miejsca na ziemi.

telefon do biura: +1 (561) 900 8050

Zainteresuje cię także: przewodnik inwestora na Florydzie | informator dla kupujących na Florydzie | o nas | nowe oferty nieruchomości

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?