USA PRAKTYCZNY PRZEWODNIK

USA praktyczny przewodnik. Stany Zjednoczone Ameryki, kraj wspaniały, wielki i niezwykły, chcąc tego czy nie, należy zmierzyć się z faktami i danymi statystycznymi tego ogromnego kraju i mocarstwa światowego. USA to jeden z największych, najsilniejszych i najbogatszych krajów świata. Kraj, który ustawia pionki i figury na szachownicy świata i kraj z którym każde mocarstwo na świecie musi się liczyć, chcąc tego lub nie… Kraj ogromny, niezwykły i zróżnicowany pod każdym możliwym względem.

USA praktyczny przewodnik

Sprawdź wszystkie stany w USA. Zjawiając się po raz pierwszy z wizytą do USA, czy to na wakacje, czy na pobyt biznesowy lub przyjeżdżając tutaj do pracy, legalnej lub nielegalnej, z pewnością doświadczysz jak ogromy i inny od wszystkich to kraj na świecie. Stany Zjednoczone to trochę inny świat.Inny od Europy, inny od Polski, Azji, Afryki i Azji …

Stany Zjednoczone Ameryki foto

Jeżeli byłeś w innych krajach, zaraz dostrzeżesz jak bardzo Stany Zjednoczone są inne od Europy, europejskich zwyczajów i kultury. Jak inne są Stany Zjednoczone od krajów azjatyckich, południowoamerykańskich, nie wspominając o krajach afrykańskich. Poznaj różnice w naszym przewodniku po Stanach Zjednoczonych Ameryki i dowiedz się więcej o USA. Zobacz także zakupy w USA – praktyczne aspekty shoppingu w USA.

USA Airports. USA to świat sam w sobie, trochę podobnie, jak o wiele mniejsza, ale za to gęsto zaludniona i także rozwinięta gospodarczo – Japonia. Warto porównać te dwa kraje, choć wydają się tak różne kulturowo.

Kontrola emigracyjna na lotnisku w USA nam nie straszna

Pierwsze Twoje zetknięcie ze Stanami Zjednoczonymi będzie prawdopodobnie na jednym z lotnisk na wschodnim wybrzeżu USA, jeżeli podróżujesz z Polski. Lub z Unii Europejskiej. Może na lotnisku w Nowym Jorku, a może w Chicago, gdzie do dziś mieszka największa polska Polonia na świecie. No chyba iż przekraczasz granicę Stanów Zjednoczonych z Meksykiem, Kanadą lub jesteś na wakacjach na rejsie po Karaibach i lądujesz w porcie w Miami. Zobacz także międzynarodowe lotnisko w Miami jak się poruszać.

W zasadzie na każdym międzynarodowym lotnisku w USA, mniejszym czy większym, zawsze panuje ogromny tłok, doświadczysz tam po raz pierwszy jak multikulturalny i bogaty to kraj w ludzi, rasy i religie. Masz wrażenie jak gdyby wszyscy tu chcieli być i tu przyjechać. Legenda Ameryki ciągle żyje… USA to kraj legenda, kraj marzenie dla wielu, ziemia obiecana dla emigrantów od stuleci i kraj nieosiągalnych marzeń aby się tutaj dostać, dla drugich. Miejsce niezwykłe i fascynujące zarazem.

Przylot na l,otnisko do USA
Pierwsza kontrola na lotnisku w Stanach Zjednoczonych

Także kraj, można śmiało powiedzieć, ogromne „więzienie” dla wielu nielegalnych emigrantów przebywających w USA od wielu lat nielegalnie. Także nielegalnych Polaków, przebywających od lat w USA i nadużywających amerykańskiego systemu i drżących przed deportacją do kraju. Wystarczy poczytać fora internetowe o życiu w USA, pracy w USA czy nielegalnym pobycie na terenie Stanów Zjednoczonych.
Są też grupy na Facebooku poświęcone temu ważkiemu tematowi. Zobacz też temat lotniska na Florydzie.

Nie zostań kolejnym nielegalnym w USA

To ogromny „ból głowy” dla Amerykanów, problem z którym nie potrafiły sobie poradzić kolejne administracje, począwszy od Reagana, Busha, na Clintonie, Obamie i Bidenie kończąc. 
Nie wszyscy pamiętają niesamowitą historię Polaka deportowanego ze Stanów Zjednoczonych do Polski w lipcu 2013 roku, kiedy chory Polak, po wylewie w szpitalu w New Jersey, bez jego wiedzy (Polak leżał nieprzytomny) został przywieziony wyczarterowanym samolotem do szpitala w Bolesławcu, koło Wrocławia.

Po 30 latach nielegalnego pobytu w USA ! Woow! co za historia! Nawet amerykański New York Daily się o tym rozpisywał na początku lipca.
 Niesamowita, smutna i okrutna historia, warta oddzielnego artykułu w naszym przewodniku po Stanach Zjednoczonych. Nielegalna emigracja i przedłużanie pobytu to ogromny problem dla Ameryki, ale o tym później w naszym artykule o Stanach Zjednoczonych.

Problem jak problem – ale może ten system po prostu misi taki być i tak funkcjonować, aby to wszystko trzymało się kupy. Przecież te same schematy powtarzają się w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii czy Kanadzie. Także w Europie Zachodniej.

Kontrola paszportowa na lotnisku w Stanach Zjednoczonych
Kontrola na lotnisku w USA

Po co jechać do Stanów

Jeżeli masz zamiar dyskutować o świecie, o aktualnej sytuacji geopolitycznej na świecie i co dzieje się aktualnie na świecie, koniecznie powinieneś odwiedzić Stany Zjednoczone. I choć to ogromny kraj, będziesz miał względne pojęcie co to za potęga i jak bardzo ważny to kraj na mapie politycznej i gospodarczej świata.


Aby wygłaszać jakiekolwiek opinie o Ameryce i o świecie, najpierw należy odwiedzić i choć trochę poznać ten kraj. Moim prywatnym zdaniem, nie można obiektywnie wyrażać się o świecie i porównywać do siebie innych krajów bez wizyty w USA. Jak bogaty to kraj, nie tylko materialnie, ale i kulturalnie, tego doświadczysz podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych. Warto poznać kto układa pionki i figury na szachownicy świata…. Warto porównać “jak maluczkie” i nieznaczące są niektóre kraje i miejsca w świecie …
Przy okazji zobacz strefy czasowe w Stanach Zjednoczonych

I choć po dziś dzień wygląda na to iż Amerykanie dość niechętnie witają Polaków w Stanach, choć jak doskonale wiecie, dziś już nie obowiązuje obowiązek wizowy dla Polaków przyjeżdżających do USA. Zawdzięczać to możemy ekipie rządzącej w naszym kraju, której udało się “ubicie deala” z Trumpem w odpowiednim, czasie. Dziś najprawdopodobniej by się to nie stało.  Polska to teraz dobrobyt, oraz kraj mlekiem i miodem płynący…

Znieśli wizy do USA w 2019 ale ...

To były wspaniałe wieści że znieśli wizy do Stanów Zjednoczonych. Trzeba przyznać naszym politykom w tamtym czasie iż bardzo zręcznie ugryźli ten temat i “załatwili” to zniesienie wiz amerykańskich dla polskich obywateli do USA.

Zniesionie wiz do USA dla Polaków

Niestety, w dalszym ciągu, ale w coraz mniejszym stopniu, Polska nie kojarzy się dobrze przeciętnemu Amerykaninowi (hej! ale pojawia esi też pytanie kto tak naprawdę jest tym “prawdziwym Amerykaninem”). Kraj „gdzieś tam koło Rosji” z podobnym językiem i z ludźmi trochę podobnymi do siebie z wielkimi głowami.

Powiązany temat USA praktyczny przewodnik: ambasady i konsulaty amerykańskie w Polsce

Kazachstan czy Polska, to niewielka dla nich w sumie różnica… przykre ale prawdziwe. Choć tak wielu Polaków osiągnęło bardzo wiele w USA. Jednak niestety, Polska ciągle kojarzona jest z biedą, emigracją za chlebem, taniochą i alkoholem. Polska kojarzy się z II wojną światową, nienawiścią do Żydów, obozami koncentracyjnymi i agresją do obcokrajowców.

Drodzy nasi klienci i czytelnicy naszej strony internetowej poświęconej nieruchomościom w USA: Czas aby to zmienić i pokazać światu i Amerykanom iż nowe pokolenie Polaków inne jest zupełnie, nowoczesne, otwarte, tolerancyjne, rozmawiające w obcych językach i kochające/lubiące Izrael. Tak,  bo to jest bardzo ważne w Stanach Zjednoczonych. Polacy muszą nauczyć się szanować naród Żydowski, kraj Izrael i tę bogatą i zarazem wspaniałą kulturę narodu żydowskiego.
 Taki jest teraz ten świat. W Stanach Zjednoczonych naród Żydowski to prawdziwa potęga i siła. Trzeba to zaakceptować.

Nauczyć się

Stany Zjednoczone to kraj ukochany przez wielu, znienawidzony przez wielu, cel ataków terrorystycznych i kraj który stał się ojczyzną dla wielu zbłąkanych i poszukujących swojego miejsca w życiu. Kraj wielki, silny i kontrowersyjny w wielu kwestiach jak np. prawo do noszenia broni.

Kraj wolności i kraj kontrastów społeczno kulturowych. Kraj bogaczy, milionerów i kraj biedaków i bezdomnych. To jest Ameryka, którą należy szanować, poznać i dopiero wygłaszać o niej opinie…. czego wielu powinno się w końcu nauczyć. Lubisz historię? Poznaj historię Stanów Zjednoczonych. I jeden ważny wątek historyczny USA, czyli amerykańska wojna secesyjna.

USA największa potęga gospodarcza świata

Nie dryfując dalej na meandry polityczne i filozoficzne Polsko Amerykańskie, poznajmy fakty o USA. W języku angielskim Stany Zjednoczone to United States of America, często używany jest skrót U.S. lub po prostu States (Stany). Powierzchnia Stanów Zjednoczonych to blisko 9 mln 974 tys. km2. To czwarte, największe Państwo na świecie pod względem powierzchni. Wyprzedzają Stany Zjednoczone tylko Chiny, Kanada i Rosja.
 Zobacz najważniejsze banki w USA na naszej stron ie w przewodniku.

Nowy Jork Stany Zjednoczone
Nowy Jork panorama

Natomiast liczba ludności Stanów Zjednoczonych to ponad 329 mln ludności, choć prawdopodobnie jest około 20 mln ludzi więcej w Stanach. Chodzi o „niepoliczonych” emigrantów nie tylko z Meksyku ale i innych krajów na świecie. Te osoby nie figurują w żadnych oficjalnych statystykach w USA, więc nie są wliczane do żadnych oficjalnych źródeł rządowych USA podawanych dla wiadomości publicznej.

Powiązany temat: prawo do noszenia broni palnej w USA

Stany Zjednoczone leżą na kontynencie Ameryki Północnej, od południa graniczą z Meksykiem, granica lądowa USA z Meksykiem o długości ponad 3 tys kilometrów przysparza im od lat ogromnego „bólu głowy”. Od północy USA graniczy z Kanadą, oraz z Rosją od strony Alaski na północy kontynentu amerykańskiego. Od zachodu USA oblewa Ocean Spokojny, natomiast od wschodu Ocean Atlantycki, a od południa wody ciepłej Zatoki Meksykańskiej. Na północy oblewa Amerykę zimny Ocean Arktyczny.

Stany Zjednoczone są krajem numer 3 pod względem ludności na świecie, tylko Chiny i Indie mają więcej ludności od Stanów Zjednoczonych Ameryki. 
Pod względem powierzchni Stany Zjednoczone są większe o dwa i pół raza od całej Europy Kontynentalnej i prawie 32 razy większe od powierzchni Polski. Więc naprawdę jest co zwiedzać w Stanach Zjednoczonych. Najdłuższa jest granica z Kanadą, wynosząca ponad 8.800 km. Natomiast linia brzegowa Stanów Zjednoczonych ma blisko 20.000 km.

Wycieczka z Polski do Stanów nie wystarczy

Aby choć pobieżnie zwiedzić Stany Zjednoczone potrzebne jest kilkanaście miesięcy, nie da się tego kraju zobaczyć podczas wycieczki do USA na dwutygodniowym turnusie lub na zorganizowanych wczasach z biura podróży. Wycieczka do USA z Polski to też nie opcja na zwiedzenia kraju, a jedynie na zobaczenie poszczególnego regionu lub jednego, większego miasta Stanów Zjednoczonych. Zobacz jak zwiedzić Stany w 2 tygodnie i jaki budżet na to przygotować. Odwiedź rozdział zwiedzanie USA na stronie.

Wycieczki do USA

Po prostu nie da się tego zrobić w kilka tygodni ze względu na ogrom tego kraju. Nawet wybrzeża wschodnie i zachodnie USA różnią się tak diametralnie od siebie, iż poznać choć wybrzeża USA, to już jest coś, nie wspominając o centrum kraju i kontynentu, którego stany rolnicze i przepiękne stany jak np. stan Arizona czy monumentalny i dumny Teksas, to jak gdyby oddzielne kraje, same w sobie.

Tylko stan Kalifornia posiada ponad 38 mln mieszkańców (tych policzonych!) i jest większy pod względem ilości ludności od Polski.
Aby zwiedzić Stany Zjednoczone najlepiej zaplanować taką wyprawę z dużym wyprzedzeniem i dobrze się do tego przygotować, aby nie tracić czasu i nie spędzać godzin i godzin w samochodzie. Taką trasę warto z rozmysłem naszkicować sobie na mapie i sukcesywnie realizować poszczególne etapy podróży.

A podróżowanie jakąś zorganizowaną wycieczką z Polski (polskie firmy”wyprawowe”), organizujące tzw. “crossing USA” jest kompletnie bez sensu. Spędzicie większość podróży wciśnięci w siedzenie w wypożyczonym vanie, godzinami siedząc w aucie i gaworząc z towarzyszami “wyprawy” gdzie oni to już byli. Unikać jak ognia tego typu podróży! Chyba że jesteś polskim sadomasochistą. Pssst …

Powiązany temat: formularz wizowy DS-160 do USA

Wypożycz samochód i "hit the road"

Najlepiej jest wypożyczyć samochód w Stanach Zjednoczonych, zaraz po wylądowaniu – na lotnisku. To według mnie, najwygodniejsza forma transportu w USA. Trudno tu żyć i pracować bez samochodu, nie wspominając o zwiedzaniu USA. Najlepszą opcją będzie wynajem auta, zaraz po przyjeździe do USA, najlepiej zrobić to na lotnisku lub przy Twoim hotelu, gdzie masz zamiar zatrzymać się w pierwszych dniach po przylocie do Stanów Zjednoczonych.

Powiązany temat: tankowanie paliwa na stacjach benzynowych w USA

W Stanach Zjednoczonych jest mnóstwo wypożyczalni aut. W internecie znajdziesz mnóstwo wypożyczalni samochodów w USA, także możesz zarezerwować auto przez naszą stronę internetową gdzie mamy najtańsze oferty wynajmu auta w USA. Zarezerwuj samochód na wynajem w USA. Porównaj ceny we wszystkich wypożyczalniach i zarezerwuj auto w USA on-line.

Wypozyczalnia aut USA

Kiedy wsiądziesz już do swojego nowo wypożyczonego auta w Stanach, szybko przekonasz się jak doskonałe drogi i autostrady są w Stanach Zjednoczonych. Jak doskonale są oznaczone wszystkie autostrady, odległości i jak wygląda komunikacja drogowa na terenie Stanów Zjednoczonych.

Powiązany temat: przepisy drogowe w USA – podstawy

Poruszanie się autem po USA to prawdziwa przyjemność, tylko musisz uzbroić się w cierpliwość, gdyż odległości są tutaj ogromne, a odległości na mapach i znakach drogowych podawane są oczywiście w milach. Ale szybko się do tego przyzwyczaisz i na pewno z werwą ruszysz w dalszą drogę i odkrywanie Stanów Zjednoczonych.

Hotele i restauracje przy highwayach w USA

W pobliżu każdej autostrady w Stanach Zjednoczonych jest doskonale rozbudowana infrastruktura hotelowa, jest mnóstwo restauracji, barów szybkiej obsługi, mnóstwo fast-foodów i praktycznie co parę mil jest miejsce na odpoczynek lub nocleg przy drodze. Hotele i baza noclegowa jest na każdą kieszeń. Są droższe i tańsze hotele.

Tego można pozazdrościć Amerykanom. Jest to fantastycznie rozwiązane.
 Miejsca parkingowe w USA są duże i szerokie, na wielkie samochody i limuzyny, doskonale oznaczone, mało jest dróg jednokierunkowych, a parkowanie auta odbywa się bez stresu i nawet niedoświadczony kierowca sobie doskonale poradzi. Docenisz to i poznasz, kiedy zaczniesz podróżować po USA samochodem.

Hotele w USA przy autostradach

Oprócz samochodu po Stanach można wygodnie poruszać się autobusem lub pociągiem. Legendarne już linie autobusowe Grayhound, znane z wielu filmów amerykańskich, mają połączenia autobusowe, praktycznie wszędzie w USA.

Pociągami AMTRAK również dojedziesz do wszystkich największych miast w Stanach Zjednoczonych, od Meksyku po Kanadę. Choć podróż pociągiem wydaje się droższą opcją dla podróżnika z Europy. Rezerwacja miejsca w pociągu w Stanach na dłuższych trasach, wygląda jak rezerwacja samolotu.

Tym bliżej terminu wyjazdu pociągu, tym bilet kolejowy jest droższy. Warto o tym pamiętać przed rezerwacją biletów kolejowych w USA. Najlepiej sprawdzić ceny biletów na stronach kolejowych AMTRAK.

Więc na co czekasz, idź szybko po amerykańską wizę (Hej! Już jej nie potrzebujemy), pakuj walizki i zaplanuj swoją życiową wyprawę po Stanach Zjednoczonych. Na pewno nie pożałujesz takiej decyzji, a doświadczysz tyle nowego i tyle naładowanego, dobrą, pozytywną energią, jaka krąży po USA. Takie jest przynajmniej moje zdanie, po wielu podróżach odbytych po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

Największe miasta Stanów Zjednoczonych czekają

Największe miasta USA, to na wschodnim wybrzeżu miasto Nowy Jork, legenda i miasto uwieczniane na tylu filmach telewizyjnych i kinowych i z wydaje Ci się iż je znasz. To miasto, to moim zdaniem, stolica zachodniego świata, a może całego świata …. Koniecznie musisz zatrzymać się w Nowym Jorku i zwiedzić to magiczne miasto. Energia Wielkiego Jabłka wchłonie Cię bez reszty. Zobacz także stan Nowy Jork w USA.

Chicago miasto USA
Piękne Chicago

Inne największe metropolie w USA to Los Angeles, położone na zachodnim wybrzeżu USA, dalej na liście znajduje się Chicago pełne Polaków, bogate Dallas na południu, piękne i nowoczesne Houston w Teksasie, Philladelphia na wschodnim wybrzeżu, Washington D.C stolica Stanów Zjednoczonych i w końcu zaczarowane Miami, znajdujące się na ósmym miejscu pod względem ilości ludności w USA. To też wspaniałe, amerykańskie miasto i być może odwiedzisz je jako pierwsze, jeżeli zdecydujesz się odwiedzić biuro nieruchomości Floryda.eu na Florydzie, do czego gorąco Was zachęcamy.

Na południu kraju leży miasto Miami na Florydzie, które bywa nazywane w niektórych przewodnikach turystycznych stolicą obydwu Ameryk, Południowej i Północnej.
 Trochę mniejszymi miastami jest Boston na wschodnim wybrzeżu, Atlanta w Georgii i San Francisco w Kalifornii. Dalej na liście największych miast w Stanach Zjednoczonych plasuje się nowoczesny Phoenix w Arizonie.

Dalej jest miasto Detroit, o którym ostatnio tak wiele w mediach i miasto Seattle na zachodnim wybrzeżu, niedaleko granicy z Kanadą. Pozostałe kilkumilionowe miasta w USA, również bardzo ważne pod względem ekonomicznym i turystycznym to Baltimore, San Luis, Tampa na Florydzie, San Diego w Kalifornii i Minneapolis.

Nie tylko język angielski przyda się w podróży po Stanach

Językiem urzędowym w USA jest język angielski, jednakże zaraz po przyjeździe do Stanów zorientujesz się iloma językami się tutaj ludzie porozumiewają. Nie tylko w Miami czy Los Angeles porozumiesz się z łatwością po hiszpańsku, ale także w Nowym Jorku i Chicago znajdziesz mnóstwo ludzi i miejsc gdzie napisy są w dwóch językach: angielskim i w języku hiszpańskim. Więc uczcie się języków, nie tylko angielskiego.

Trzecim, najbardziej rozpowszechnionym językiem na terenie Stanów Zjednoczonych to język chiński, a właściwie kantoński i mandaryński, którymi to porozumiesz się przede wszystkim w Hong Kongu. Ale zachodnie wybrzeża USA to ogromna populacja Azjatów i tutaj, jeżeli znasz kantoński lub mandaryński, będzie Ci na pewno łatwiej, pod warunkiem iż angielski nie jest Twoim ulubionym językiem.

Najbardziej rozpowszechnione języki w Stanach Zjednoczonych Ameryki
Języki w Stanach Zjednoczonych

Na pewno zdziwisz się, ale największą mniejszością etniczną w Stanach Zjednoczonych to Niemcy!  Oooo tak! Język niemiecki to także dziewiąty w kolejności najbardziej rozpowszechniony język obcy w USA. Inne popularne i często używane języki w Stanach Zjednoczonych, to język francuski, język wietnamski, tagalog, język koreański, arabski, włoski, rosyjski, portugalski i wreszcie język Polski.

USA praktyczny przewodnik. Ponad 600 tysięcy ludzi w USA deklaruje znajomość języka polskiego, według oficjalnych statystyk jakie udostępnia Wikipedia w sieci. Więc to też coś znaczy jak ważna i znacząca w USA powinna być polska Polonia w Stanach Zjednoczonych. Czy tak jest? To już Waszej opinii pozostawiam…. O tym mogą coś powiedzieć Polacy mieszkający i pracujący w USA od lat….

Kanada i Meksyk to także Ameryka ....

Ameryka to moloch, ogromny i różnorodny kraj, którego nie sposób opisać w jednym rozdziale przewodnika po Stanach Zjednoczonych. Wypadałoby napisać książkę o właściwie książki, przewodniki po poszczególnych stanach, bo tutaj każdy stan to właściwie jest jak inny kraj. 


Podczas podróży po USA, podczas przekraczania poszczególnych granic stanowych, są dla turystów tuż przy autostradach, tzw. Welcome Center, to informacje turystyczne z doskonale przeszkolonym personelem.

Który da Ci nie tylko informacje o atrakcjach w danym stanie, ale także darmowe mapy stanowe, mapki z naniesionymi atrakcjami turystycznymi i mnóstwo ulotek i folderów, co warto zobaczyć w danym stanie, gdzie przenocować i gdzie zjeść.Warto zatrzymać się tam na kawę i skorzystać z takiego Welcome Center i zwiedzić największe atrakcje turystyczne danego stanu. To pod warunkiem iż dysponujesz czasem i ochotą do zwiedzania.

Meksyk Kanada USA

Kanada na północy jest to „spokojniejszy” kraj, powiedziałbym iż bardziej „angielski”. USA jest bardziej „dzikie” i bardziej szalone. Kanada jest cichsza i spokojniejsza, to pierwsze co uderza po przekroczeniu granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Nieprzypadkowo głową Kanady jest Królowa Angielska, to taka mała dygresja, która ma za zadanie pokazać Wam, jak USA różni się od swoich sąsiadów.
Poczytaj informacje o wszystkich stanach w USA

Meksyk, natomiast na południu, to tak piękny i bogaty w kulturę kraj, ale ciągła nielegalna emigracja z Meksyku do USA, przekraczanie granicy i kartele narkotykowe dominują informacje w mediach i psują relacje pomiędzy dwoma krajami. Ale to już historia na oddzielny, długi i wyczerpujący artykuł o Meksyku na kontynencie Amerykańskim. Bo to także Ameryka, nie zapominajmy o tym…

Symbole Ameryki

Ameryka na przestrzeni stuleci stworzyła marki, symbole i stereotypy znane na całym świecie. Amerykańska pop kultura jest wszędzie tego nie da się ukryć. Któż nie zna fantastycznej, gazowanej Coca Coli, Pepsi, Fanty, restauracji Mc Donald’s czy amerykańskiej  koszykówki NBA, albo ligi hokejowej NHL. Nie wspominając o amerykańskim baseballu czy liniach autokarowych Greyhound i kolejach Amtrak w USA. W tym rozdziale znajdziesz największe marki  i symbole Ameryki. Albo prawo do posiadania broni palnej w USA. Niezwykle ciekawa lektura. Poczytaj aby wiedzieć więcej o Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?