MAPA ALABAMY

Mapa Alabamy w USA. Gdzie na mapie Stanów Zjednoczonych leży stan Alabama. Ten stan to tzw. głębokie południe w USA. Alabama od południa, na mapie, oblewają wody Zatoki Meksykańskiej, od zachodu leży stan Missisipi, od północy znajduje się stan Tennessee, a od strony wschodniej – stan Georgia. Od południa na mapie Alabama ma także granicę z Florydą.

Mapę Alabamy można przeglądać w internecie w trybie mapy satelitarnej Alabamy, mapy geograficznej Alabamy oraz jako mapa drogowa stanu Alabama. Lepsza jest mapa Google Alabamy niż mapa Bing Alabamy – naszym zdaniem.
Bardzo przydatne „trackersom” w USA i podróżującym po południu Stanów. Mapę można także wykorzystać jako pomoc w dotarciu do Twojego hotelu w Alabamie lub w drodze na lotnisko w Alabamie. Zobacz także przewodnik po Alabamie

Gdzie leży Alabama w USA

Na mapie Alabamy zaznaczono największe miasta tego stanu: Mobile, Montgomery, Columbus, Birmingham, oraz miasta: Huntsville, Decatour, Florence, Tuscaloosa, oraz mniejsze miejscowości: Selma, Atmor, Auburn, Dothan, Anniston, oraz miasto Cullman. 
Także ważne obszary leśne w Alabamie to: Talladega National Forest, Bankhead National Forest, oraz Conecuh National Forest.

Na mapie Alabamy zaznaczono także autostrady stanowe i międzystanowe tej części USA, a największe z nich to drogi: autostrada nr.10, autostrada 65, oraz 20 i 85. Z mapy Alabamy można wyczytać ruch drogowy oraz wyliczyć odległości pomiędzy miastami Alabamy, oraz znaleźć ważne lotniska na mapie.

Mapa Alabamy

5/5
Mapa Alabamy
5/5

Compare listings

Porównać