MAPA STANU ARIZONA

Mapa Arizony w USA. Gdzie leży Arizona? Jak dojechać do Arizony? Drogi i autostrady. Mapa Arizony online.  Największe miasta stanu Arizona widoczne na mapie tego stanu to: Phoenix, Tuckson, Sierra Vista, Yuma, Marana, Flagstaff, Holbrook, oraz miasto Camp Verde.

Arizona graniczy na mapie ze stanami: meksykańskim stanem Sonora i przejściem granicznym USA Mexico w Nogales. Graniczy także ze stanem Dolna Kalifornia w Meksyku i Kalifornią w USA, stanem Nevada, Utah, oraz Nowym Meksykiem.

Na mapie Arizony widoczne są także najważniejsze arterie komunikacyjne stanu Arizona, autostrada nr. 10, autostrada nr. 40 i autostrada nr. 8, którą dojedziemy do Tijuana w Meksyku. W Arizonie znajduje się także chyba największa atrakcja zachodniego USA – Gran Canyon, łatwy dojazd korzystając z mapy Google lub GPS w samochodzie. A jeżeli lądujesz na lotnisku w Tuckson lub w Phoenix, także mapa Arizony może się przydać w drodze do zarezerwowanego hotelu lub apartamentu. Mapa stanu Arizona.

Na mapie Arizony także widnieją inne miejsca warte odwiedzenia podczas podróży samochodem po tej części Stanów Zjednoczonych: Gran Canyon National Park, Kaibib National Forest, Prescott National Forest, Cabeza Prieta National Wildlife Refugee, oraz bardziej na północ stanu Gran Canyon Parashant National Monument.
 Mapę Arizony można przeglądać w trybie mapy satelitarnej Arizony, mapy drogowej Arizony, oraz mapy geograficznej Arizony. Mapa Google Arizony wydaje się być lepszą mapą od mapy Bing Arizony w internecie.

Mapa stanu Arizona

5/5
Mapa Arizony
5/5

Compare listings

Porównać