MAPA STANU IDAHO

Mapa stanu Idaho w Stanach Zjednoczonych. Gdzie dokładnie leży ten północny stan USA. Idaho od północy graniczy z Kanadą na odległości kilkuset mil. Tu także można przekroczyć granicę USA Kanada, nawet bez mapy, choć można się zgubić w gęstym lesie. Widać to na mapie geograficznej Idaho.

Mapę można także analizować w trybie mapy drogowej i mapy satelitarnej Idaho. Mapa może być przydatna w podróży po USA i podróży po Kanadzie, a także podczas jazdy autostopem przez USA lub podczas podróży koleją po północnych Stanach Zjednoczonych i po Kanadzie. Zobacz także przewodnik po Idaho w USA.

Na mapie Idaho graniczy z kanadyjską Kolumbią Brytyjską.
Od zachodu Idaho graniczy z stanem Waszyngton i Oregon, od wschodu z Montaną, oraz Wyoming, a od południa z Utah i Nevada. Na mapie Idaho widać największe miasta tego stanu: Nampa, Idaho Falls, Twin Falls, Pocatello, Boise, oraz Coeur d’Alene. Na mapie widać także mniejsze miejscowości stanu Idaho: Grangeville, Stanley, Rexburg, Jerome, Burley, Weiser i miasto Cascade.

Przez stan Idaho na mapie przebiegają ważne autostrady międzystanowe tej części USA, co szczególnie kierowcy ciężarówek uznają za ważne: autostrada stanowa nr.84 i autostrada nr.15. Spora część stanu Idaho to obszar dziewiczej przyrody i terenów leśnych co z łatwością wyczytamy z mapy Idaho. 


Największe obszary zielone stanu Idaho to: Boise National Forest, Salmon Challis National Forest, Selway Bitterroot Wilderness, oraz Craters of the Moon National Preserve. Poniżej doskonała mapa Google stanu Idaho z zaznaczonymi miejscowościami, wioskami i najważniejszymi atrakcjami turystycznymi stanu Idaho w Stanach Zjednoczonych.

Mapa stanu Idaho

5/5

  1. Pomożemy Ci w "ewakuacji" Twojego kapitału z Polski i UE
  2. Zainwestuj w USA zanim wyprowadzą Polskę z UE
  3. Twoje pieniądze w obliczu wojny na Ukrainie
  4. Zacznij czerpać pasywne zyski w dolarach
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament na emeryturę
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA

Okazja tygodnia! 340.000 USD

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać