MAPA STANU INDIANA

Mapa Indiana w USA. Położenie stanu Indiana na mapie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Sprawdź największe autostrady, drogi i miasta w stanie Indiana. Także lokalizacje atrakcji turystycznych, parków narodowych i innych rzeczy które trzeba zobaczyć w stanie Indiana w USA. Mapa geograficzna i mapa satelitarna Indiana state w USA. Z mapy Indiana także wyczytasz miejsce urodzenia Michaela Jacksona, który urodził się w stanie Indiana w USA w mieście Gary.

Największe drogi na mapie Indiana dzielą się na tzw. interstate, czyli autostrady międzystanowe, oraz na drogi typu routes. Do największych interstate highways w Indiana zaliczamy autostradę nr. 65, 70 oraz 69 i autostradę 74. Największe miasta stanu Indiana widoczne na mapie Indiana to: Indianapolis, Gary w pobliżu Chicago, Lafayette, Kokomo, South Bend, Bloomington, Evansville, Columbus, Marion, Brazil, Terre Haute. Zobacz przewodnik po Indiana w USA.

Na mapie Indiany są także widoczne mniejsze miejscowości tego północnego stanu, oraz parki narodowe i lasy, jeziora, rzeki i linie kolejowe przechodzące przez stan Indiana: Cambridge City, Muncie, Michigan City, Elkhart, Fort Wayne, oraz miasta Topeca, Morocco i Lagansport. Widać także teren leśny o nazwie Hoosier National Forest.

Indiana graniczy ze stanami: Michigan od północy, Ohio od wschodu, Kentucky od południa, oraz z Illinois od zachodu. Na mapie Indiany są także hrabstwa tego stanu, jest ich aż 92. Mapa Google stanu Indiana dla nas wydaje się lepsza i wyraźniejsza niż mapa Bing stanu Indiana.

Mapa stanu Indiana

5/5

Compare listings

Porównać