MAPA STANU IOWA

Mapa Iowa w USA. Jak dojechać do Iowa i gdzie leży ten stan na mapie USA. Na mapie stanu Iowa w Stanach Zjednoczonych zaznaczono największe miasta tego stanu: Iowa City, Waterloo, Davenport, Des Moines, Sioux City, Mason City, Le Mars, Cedar Rapids, oraz Marshalltown. Na mapie Iowa widoczne są także mniejsze miejscowości tego stanu: Atlantic, Fort Dodge, Algona, Spirit Lake, Creston, Lamoni, Red Oak oraz Clarinda.

Na mapie Google Iowa, którą uważamy za lepszą mapę niż mapę Bing Iowa zaznaczono także rzeki, jeziora, akweny wodne, linie kolejowe, ważne atrakcje turystyczne, oraz autostrady i drogi biegnące przez stan Iowa. Pomoże to Wam w dotarciu na lotnisko do większych miast w Iowa lub znalezienie hotelu w stanie Iowa. Najważniejsze autostrady – highways – przechodzące przez stan Iowa to: interstate 30, oraz droga interstate 80 biegnąca z Chicago do Omaha w Nebrasce. Iowa składa się z 99 hrabstw.

Gdzie leży stan Iowa w USA

Stan Iowa od północy graniczy z Minnesotą, od północnego zachodu z Dakotą Południową, od zachodu z Nebraską, od południa z Missouri, a od południowego wschodu ze stanem Illinois, a od północnego wschodu z Wisconsin. Mapa Iowa może przydać się także osobom planującym wyjazd do USA bez GPS-u w samochodzie lub bez papierowej mapy stanu Iowa.

Mapa stanu Iowa

5/5

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Compare listings

Porównać