MAPA STANU KOLORADO

Mapa stanu Colorado w USA. Gdzie leży stan Kolorado na mapie Stanów Zjednoczonych. Sprawdź drogi dojazdowe, autostrady i miasta Colorado na mapie. Sprawdź jak dojechać do największych atrakcji turystycznych i na stoki narciarskie w Kolorado. Największe atrakcje Kolorado na mapie Google. Kuriozalnie na mapie USA, stan Colorado ma kształt prawie idealnego kwadratu. Kolorado graniczy z Nebraską, Kansas, Oklahomą, Nowym Meksykiem, Utah i Wyoming. Zobacz także przewodnik po stanie Kolorado

Na mapie Kolorado w oczy rzuca się Denver, największe miasto Colorado, ale także inne miasta tego stanu: Aurora, Pueblo, Trinidad, sławny Boulder, Fort Collins, Grand Junction, oraz Colorado Springs. Także Aspen – popularny i sławny na cały świat kurort narciarski w USA. Wszystkie te lokalizacje widniają na mapie, którą łatwo można przeglądać w trybie mapy satelitarnej Colorado, mapy geograficznej i mapy drogowej Colorado, tak przydatnej w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Na mapie Colorado widoczne są także parki narodowe Colorado, najważniejsze atrakcje turystyczne tego stanu, oraz rzeki i autostrady w Colorado. Łatwo obliczyć odległości pomiędzy poszczególnymi miastami Colorado.

Na mapie łatwo znaleźć Rocky Mountain National Park, Arapaho National Forest, Rio Grande National Forest, Grand Mesa National Forest, oraz White River National Forest.Na mapie Colorado także znajdziesz lokalizacje w Denver: Pepsi Center, The Colorado Conventon Center, Coors Field, oraz ZOO w Denver.

Mapa stanu Kolorado

5/5

Compare listings

Porównać