MAPA PENSYLWANII

Mapa Pensylwanii w USA. Sprawdź gdzie leży Pensylwania w Stanach Zjednoczonych na mapie, oraz drogi krajowe, autostrady i linie kolejowe w Pensylwanii na mapie. Prezentujemy mapę Google Pensylwanii, która według nas jest lepszą mapą Pensylwanii niż mapa Bing. Mapę można przeglądać w trybie mapy satelitarnej Pensylwanii.


Miasta na mapie Pensylwanii

Na mapie zaznaczono największe miasta i ośrodki przemysłowe Pensylwanii. Ważne miejsca które trzeba zwiedzić, zobaczyć i poznać podczas pobytu w Pensylwanii.
Najważniejsze miasta tego stanu na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych Ameryki to: Pittsburg, Filadelfia w której toczyła się akcja filmu Rocky (ile to było już części Rockiego?) z Sylwestrem Stallone w roli głównej.

Na mapie stanu Pensylwania widoczne są także inne miasta, drogi, jeziora, rzeki i dopływy tego stanu. A także parki narodowe i atrakcje turystyczne Pensylwanii: miasta Lancaster, York, Harrisburg, Hershey, Scranton, Allentown, miasto Erie na północy.

A także miasta Altoona, New Castle, Reading, Williamsport, Warren, Bradford, Grove City, oraz Clarion. Na mapie Pensylwanii także znajdziemy autostrady stanowe: 80, autostradę 81 i autostradę 79. Na mapie poniżej znajdziesz także lotniska w Pensylwanii, hotele i restauracje w poszczególnych miastach Pensylwanii.

Dość łatwo z mapy wyliczyć odległości pomiędzy miastami w USA, np odległość z Filadelfii do Nowego Jorku lub z Pittsburga do Chicago. Na mapie także znajdują się ważne parki narodowe Pensylwanii: Allegheny National Forest, Sproul State Forest, Tioga State Forest, oraz Susquehannock State Forest.

Mapa stanu Pensylwania

5/5
Mapa Pensylwanii
5/5

  1. Pomożemy Ci w "ewakuacji" Twojego kapitału z Polski i UE
  2. Zainwestuj w USA zanim wyprowadzą Polskę z UE
  3. Twoje pieniądze w obliczu wojny na Ukrainie
  4. Zacznij czerpać pasywne zyski w dolarach
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament na emeryturę
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA

Okazja tygodnia! 340.000 USD

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać