Wycieczki na Bahamy z Fort Lauderdale

Wycieczki na Bahamy

Wycieczki na Bahamy z Florydy. Jak to najlepiej zrobić? Istnieje wielu przewoźników, którzy oferują wycieczki wypływające bezpośrednio z Fort Lauderdale niedaleko Miami. Pośród nich znaleźć można takich, którzy podróżnym oferują naprawdę godne uwagi pakiety wycieczkowe. Jedną z tych firm turystycznych jest Celebrity Cruises.

Oferuje ona wycieczki do różnych miejsc na Bahama, między innymi na wyspę CocoCay, czy do Nassau. Przewoźnik oferuje rejsy trwające kilka dni. Można zakupić tu wycieczkę 3-dniową, w czasie której odwiedzamy wymienione wcześniej wyspy. Rejs należy do przyjemnych, podczas których dużo czasu spędza się na pokładzie, gdzie czeka na nas wiele form rozrywki i relaksu. A także okazja do zawarcia nowych, międzynarodowych znajomości. A może jest nawet szansa na romans na takim fantastycznym “cruzie”.

Powiązany temat: wycieczki na Florydę

Wycieczki na Bahamy
Nassau na Bahamas Hilton Resort

Ceny biletów na Bahamy

Ceny biletów uzależnione są od rodzaju kajuty/pokoju. W przypadku lokum pod pokładem, bez widoku na morze, ceny za jedną osobę rozpoczynają się od $149 za cały rejs. Można także zamówić opcję z widokiem na ocean, z tarasem oraz apartament dla nowożeńców o powierzchni 190m kwadratowych i z 35 metrowym tarasem za $549.


Rejs rozpoczyna się o godzinie 16:30 i drugiego dnia o 8:00 rano wita w porcie Nassau. Każdego dnia statek odpływa o godzinie 17:00. Następnym celem podróży jest wyspa CocoCay, by 4 dnia zawitać powrotem do Fort Lauderdale. Istnieje także możliwość wykupienia rejsu z pominięciem wyspy CocoCay – wtedy cały jeden dzień spędza się na falach oceanu.

Inne wycieczki na Bahamy

Inny przewoźnik o nazwie Princess Cruises ma nieco bogatszą ofertę. Pośród opcji, jakie oferuje, znajdziemy możliwość wyboru między 4 a 5 dniową wycieczką, bądź rejsem trwającym aż 9 nocy. Istnieje także możliwość wybrania się w dwutygodniowy rejs po wyspach Bahama.
 Ceny najtańszych, 4 dniowych wycieczek tą linią rozpoczynają się od $234 i obejmują podróż do jednej z najdalej na południe wysuniętych wysp – Grand Turk.

Rejsy na Bahamy

W drugim dniu wycieczki statek wita w porcie Princess Cays, po czym odbywa się rejs na Grand Turk. Kolejny dzień spędza się na morzu, by dopłynąć finalnie do portu w Fort Lauderdale.
Podobnie jak w przypadku poprzedniego przewoźnika cena za rejs waha się w zależności od rodzaju pokoju. Najdroższa opcja (apartament) kosztuje tutaj minimum $736.

Ceny za rejs 5 dniowy rozpoczynają się od $569 i w porównaniu do poprzedniego w pierwszym dniu witają one w porcie Nassau, zanim dopłyną do Princess Cays. Niektóre rejsy, zamiast dobijać do brzegu Nassau, obejmują dodatkowy dzień rejsu na pełnym morzu.

Powiązane tematy: największe atrakcje turystyczne Florydy

Wycieczka 9 dniowa

9 dniowa wycieczka to prawdziwa uczta dla tych, którzy uwielbiają rejsy w nieznane. Wycieczka, oprócz zwiedzania Bahamów oraz Grand Turk, obejmuje także wizytę na Kajmanach. Jej ceny rozpoczynają się od niemal tysiąca dolarów za pokój pod pokładem, do niemal $1800. Jeszcze ciekawszą, a jednocześnie najdroższą z opcji, jest 14 dniowa wycieczka, podczas której zwiedzić można Grand Turk, San Juan (Puerto Rico), Wyspy Dziewicze, Princess Cays, Jamajkę, Grand Cayman oraz Cozumel w Meksyku. Minimalna cena za kajutę bez widoku na morze to około 1700 dolarów.

Allure of the seas
Allure of the Seas

Gdyby zebrać wszystkie oferty przepraw morskich z Fort Lauderdale na Bahama, trudno byłoby zdecydować się, z której z nich skorzystać. Na szczęście w wielu miejscach w sieci znaleźć można porównywarki cen i serwisy zestawiające różne oferty. Najważniejsze, aby dostosować pakiet wycieczkowy do własnych wymagań i oczekiwań – wtedy wyprawę z pewnością będzie można zaliczyć do udanych.

Powiązane tematy: hotele na Florydzie

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?