WYCIECZKI NA FLORYDĘ

Wycieczki na Florydę. Jak wykupić wycieczkę na Florydę z Polski, z Niemiec albo z innych krajów w Europie Zachodniej. Informacje o wycieczkach na Florydę i wczasach na Florydzie. Jak solidnie zorganizować taki wyjazd do USA? Jakie część Florydy odwiedzić podczas wycieczki na Florydę? Choć odległość od Polski i Europy jest dość znaczna, dla wielu osób wycieczka na Florydę, ciągle pozostaje u góry listy, krajów i regionów turystycznych świata, które trzeba odwiedzić podczas wakacji lub na zorganizowanych wczasach z biura podróży na teren Stanów Zjednoczonych.

Z biurem podróży na Florydę

Tego typu wycieczka na Florydę może być sprzedawana przez biura podróży w formie wczasów rodzinnych, jak również  w formie indywidualnej wycieczki po Florydzie, połączonej z wypożyczeniem samochodu na Florydzie i indywidualną rezerwacją hoteli na Florydzie lub moteli na Florydzie.

Wycieczki na Florydę

Wycieczki na Florydę

Także trzecia opcja, wykupienia wycieczki samolotowej z Polski na Florydę wchodzi w grę. Wycieczki na Florydę i wycieczki do Stanów Zjednoczonych, nigdy nie należały do najtańszych miejsc do wypoczynku dla polskich obywateli. Głównie z dwóch zasadniczych powodów:
powód numer 1: odległości z Polski do USA, co wiąże się z dużym kosztem i czasem przelotu do Stanów Zjednoczonych.
Powód numer 2: obowiązkiem wizowym do USA dla polskich obywateli.

Powiązany temat: rejsy po Morzu Karaibskim z Florydy

AKTUALIZACJA:
Od 2019 zniesiono obowiązek wizowy dla polskich obywateli przyjeżdżających do USA w celach turystycznych lub biznesowych.

Polska jest jednym z nielicznych krajów ze struktur Unii Europejskich, których obywatele muszą się starać o turystyczną wizę do Stanów Zjednoczonych. Długoletnie nadużywanie i łamanie zasad amerykańskiego systemu emigracyjnego przez Polaków i pozostawanie nielegalnie polskich obywateli w USA do dziś ma swoje negatywne reperkusje.
Do dziś, wysoką cenę za to płacą zwykli i uczciwi turyści, którzy tylko chcieliby pojechać na wycieczkę na Florydę z pierwszego, lepszego biura podróży w Polsce.

Lub po prostu kupić taką wycieczkę na Florydę przez internet i bez stresu i przygód pojechać sobie na wypoczynek w hotelu na Florydzie, Miami lub Orlando. Mnóstwo ludzi z Polski pojechałoby na zakupy w USA, ale obowiązek stania w kolejce po wizę do USA, skutecznie ich przed tym hamuje. Cierpi na tym również turystyka. Polska to 40 mln potencjalnych klientów, którzy rezerwowaliby wycieczki na Florydę, wczasy na Florydzie i wakacje na Florydzie.

Floryda Miami wakacje
Floryda Miami wakacje

Floryda najlepsza na wycieczkę do USA

Floryda ma mnóstwo do zaoferowania dla turysty i nie jest to kraj hamburgerów i baseballa, jak niejednokrotnie dyskryminują Amerykę, polskie media lub programy publicystyczne, nadawane w kraju. To wielki i piękny kraj, a Floryda szczególnie należy do takich miejsc w USA, który należy koniecznie odwiedzić, aby choć mieć względne pojęcie o otaczającym nas świecie i mieć skalę porównawczą i trzeźwe, oraz rozsądne spojrzenie na świat i otaczającą nas teraźniejszość geopolityczną.

Oprócz słońca i plaż, Floryda ma tysiące atrakcji dla turystów i dla wypoczywających na Florydzie. Blisko 20 mln mieszkańców i wspaniałe miejsca Florydy nie tylko na wakacje lub wczasy na plaży, ale także na czynny wypoczynek w Sunshine State.
Floryda leży pomiędzy oceanem Atlantyckim a Zatoką Meksykańską. Posiada ponad 1200 mil wybrzeża oraz piaszczystych plaż. Są dostępne dla wypoczywających i osób zakochanych w tropikalnych plażach, najróżniejszego rodzaju plaże na Florydzie. Nie ważne gdzie jesteś na Florydzie. W przeciągu zaledwie paru godzin jazdy samochodem, znajdziesz się na jakieś florydzkiej plaży. Czy to na plaży od strony Zatoki Meksykańskiej, czy też na plaży na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, czyli wschodniego wybrzeża Florydy.

Gdzie na wakacje na Florydę

To jest bardzo dobre pytanie. W zasadzie najważniejsze pytanie jakie należy sobie zadać przed wykupieniem wycieczki lub wakacji na Florydzie.
Jakie części Florydy odwiedzić na wycieczce? Centralna Floryda oferuje mnóstwo atrakcji także dla dzieci i tak naprawdę dla dorosłych również, ponieważ wszystkie parki rozrywki w okolicach Orlando to wspaniałe miejsca na wycieczkę i spędzenia urlopu z całą rodziną. Na taką wycieczkę można się wybrać praktycznie o każdej porze roku. Do dyspozycji wczasowiczów jest Disney World, SeaWorld, oraz Universal Studios.

A także parki wodne, doskonałe restauracje, pola golfowe Florydy i mnóstwo okazji na dobre zakupy na Florydzie. Olbrzymie shopping malls kuszą niesamowitymi przecenami, szczególnie przed Bożym Narodzeniem (Christmas sales). Ograniczać nas tylko może limitowany ciężar bagażu, jaki możemy zabrać do samolotu powracającego z  Florydy do Polski.

Floryda wycieczki wakacje

Także południowa Floryda i jej doskonałe plaże, pozostają w kręgu miejsc, które warto wybrać na wycieczkę na Florydę. Miami, oraz The Keys, jak mawiają Amerykanie. Z Key West na czele – to także doskonałe miejsce na wycieczkę lub rezerwacji hotelu na podróż poślubną na Florydzie. Key West to niezwykle romantyczne miejsce, szczególnie po zmroku, kiedy restauracje wypełniają się gośćmi i turystami z najprzeróżniejszych miejsc Stanów Zjednoczonych i świata.

Nie tylko Polacy z Polski lub Europy, odwiedzają Florydę na wycieczkach. Także Polacy i rodziny polskiego pochodzenia, mieszkający na północy Stanów Zjednoczonych, oraz w Kanadzie, docierają na wypoczynek na Florydę. Często polskie rodziny w USA organizują długie wycieczki samochodowe przez całe Stany Zjednoczone czy też przez Kanadę i docierają na Florydę na upragnione wakacje. Nie wszyscy wykupują wycieczki z przelotem samolotem na Florydę, część osób dojeżdża samochodem na Florydę. Zobacz rozdział naszego przewodnika podróżowanie samochodem po USA.

Nie tylko Miami lub Tampa

Często traktowanym „po macoszemu” regionem na Florydzie, jest północno-wschodnia Floryda z historycznymi miastami tego regionu, na czele z miastem St. Augustine. Dla miłośników podróży kosmicznych, jest przylądek Canaveral, wraz z Kennedy Space Center na Florydzie i wycieczki do NASA center. Koniecznie także zaplanuj wycieczkę do Panhandle i wspaniałych przeźroczystych wód tego miejsca i doskonałych plaż tego zakątka Florydy.

Najważniejsze jest zaplanowanie czasu wycieczki na Florydę. Ważne jest, o jakiej porze roku zamierzasz odwiedzić Florydę. To w głównej mierze będzie decydowało o Twoich wakacjach i sposobie wypoczywania na Florydzie. Jeżeli podróżujesz na wycieczkę z polskiego biura podróży w kraju, to prawdopodobnie tego typu wycieczka, a raczej wczasy na Florydzie, będą się sprowadzały do wypoczywania w hotelu przy plaży i wyjazdów na wycieczki fakultatywne organizowane przez hotel w którym mamy zarezerwowane wczasy na Florydzie.

Panhandle na Florydzie
Panhandle na Florydzie

Przed rezerwacją tego typu wycieczki na Florydę z biura podróży, warto sprawdzić hotel i opinie o hotelu w którym masz zamiar zarezerwować wycieczkę lub wczasy rodzinne na Florydzie. Warto także dokładnie sprawdzić jakiego rodzaju wycieczki po Florydzie, oferuje dany hotel w którym mamy zamiar spędzić nasze wakacje na Florydzie.

A może zapragniesz wynająć apartament na Florydzie i zostać tutaj na dłużej. Może planujesz przeprowadzkę na Florydę z Chicago lub Nowego Jorku. Zobacz informacje o wynajmowaniu nieruchomości na Florydzie i nasze usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości na Florydzie.

Dobre hotele na Florydzie

Poniżej prezentujemy kilka sugestii dobrych hoteli na Florydzie. Jeżeli planujesz wycieczkę na Florydę, nie oszczędzaj na hotelach! W Ameryce aby spać w „porządnym” miejscu trzeba zapłacić! Jeżeli zarezerwujesz tani hotel nie spodziewaj się luksusów i dobrego towarzystwa. Twój pobyt i wycieczka na Florydę może zostać przez to zruinowana!

The Ritz-Carlton, Key Biscayne, Miami 

Ten luksusowy hotel znajduje się na wyspie Key Biscayne, tuż przy plaży. Oferuje wysoką jakość usług, baseny, spa, restauracje i dostęp do różnorodnych atrakcji.

The Breakers, Palm Beach

Ten historyczny hotel w Palm Beach to ikona luksusu. Znajduje się przy prywatnej plaży i oferuje bogate udogodnienia, takie jak pola golfowe, spa, piękne baseny i wykwintną kuchnię.

Fontainebleau Miami Beach 

Ten elegancki hotel w Miami Beach słynie ze swojej ikonicznej architektury i luksusowego wystroju. Oferuje prywatną plażę, imponujące baseny, spa, klub nocny i restauracje o renomie.

The Don CeSar, St. Pete Beach 

Ten piękny hotel w St. Pete Beach to prawdziwy zabytek. Znany jako „Różowy Pałac”, oferuje widok na Zatokę Meksykańską, spa, baseny, plażę i wysokiej jakości usługi.

The Vinoy Renaissance St. Petersburg

Resort & Golf Club – Ten historyczny hotel w St. Petersburgu to prawdziwy klejnot. Znajduje się nad brzegiem zatoki Tampa Bay i oferuje luksusowe pokoje, pole golfowe, spa, baseny i doskonałą kuchnię.

The Breakers, Fort Lauderdale

Ten elegancki hotel w Fort Lauderdale jest popularny wśród gości poszukujących luksusowych udogodnień. Oferuje prywatną plażę, baseny, spa, restauracje i piękne widoki na Ocean Atlantycki.

The Delano, Miami Beach 

Ten stylowy hotel w Miami Beach wyróżnia się swoim minimalistycznym designem i wyjątkową atmosferą. Oferuje luksusowe pokoje, baseny, spa, restauracje i dostęp do klubów na plaży.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?