Wypożyczalnie łodzi w Miami

Impreza na jachcie w Miami charter

Jak i gdzie wypożyczyć łódź w Miami. Jak wynająć łódkę i zarezerwować pobyt na łodzi w Miami. Sprawdź informacje o czarterach łodzi w Miami na Florydzie. Ceny za czartery i wynajmy, oraz rodzaje statków. Informacje dla osób zainteresowanych wynajmem luksusowych (i mniej luksusowych) łodzi w Miami. Luksusowe jednostki pływające na wynajem na imprezy, całonocne party i inne uroczystości, oraz celebracje okolicznościowe. Planujesz przyjazd do Miami? Szukasz łodzi na wynajem dla siebie i znajomych, a może dla rodziny. Może będziesz obchodził 47 urodziny i szukasz super imprezy w Miami? Poniżej aktualna lista najlepszych łodzi na wynajem z portu w Miami na Florydzie.

Wynajem łodzi na godzinę, na dzień lub na weekend

Wynajmij łódź w Miami na kilka godzin, na kilka dni lub na kilka tygodni. Sprawdź rodzaje rejsów które Cię interesują. Miami to centrum światowe sportów wodnych, miejsce gdzie rozpoczynają się najlepsze rejsy po Karaibach i innych częściach świata. Miami to miejsce gdzie cumują najbardziej luksusowe wycieczkowce na świecie. Także najbardziej luksusowe jachty na świecie. Zobacz także rozdział mariny i jachty w Miami. Ale tutaj poznasz opcje wypożyczenia łodzi w Miami dla kilku lub kilkunastu osób.

Chociaż w samym Miami jest mnóstwo rzeczy do robienia, nie ma nic lepszego niż wypad na spokojne wody Oceanu Atlantyckiego oblewającego Miami, zwłaszcza gdy planujesz nadchodzące wakacje na Florydzie. W Miami dostępnych jest bardzo wiele opcji wynajmu łodzi. W tym są dostępne wycieczki na ćwierć lub pół dnia, wynajem na cały dzień i są także dostępne prywatne czartery jachtów i łodzi. Koszty każdego rejsu są bardzo różne, ale jedno jest pewne. Spędzisz wspaniały dzień na pokładzie dowolnej łodzi w światowej stolicy żeglarstwa. Popijaj szampana i wygrzewaj się w słońcu południowej Florydy w naszych najlepszych ofertach najlepszych wypożyczalni i czarterów łodzi w Miami. Zaczynamy!

Co warto wiedzieć przez zarezerwowaniem łodzi w Miami

Jeśli chodzi o wybór rodzaju łodzi do wynajęcia lub czarteru w Miami, jest kilka rzeczy, które musisz najpierw wiedzieć. Jakie są koszty wynajmu łodzi, czy potrzebujesz w pełni wyposażonej załogi i czy możesz po prostu pływać bez załogi (czytaj: bez kapitana)? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytanie związane z czarterowaniem lub wynajmem łodzi w Miami.

Dziś skupimy się tylko na ofertach wynajmu łodzi w Miami, pomijając okolice, jak np. Fort Lauderdale, które to miasto, też jest świetnym miejscem na wynajem łodzi na Florydzie lub zarezerwowanie czarteru i wypłynięcie na ocean lub na zwiedzanie fantastycznych kanałow żeglugowych z których słynny jest Fort Lauderdale na Florydzie. Tu także możesz kupić dom nad kanałem lub luksusową willę bo tym zajmuje się nasza agencja nieruchomości na Florydzie

Ile kosztuje wynajem łodzi w Miami

Wszystko zależy od Twojego budżetu na rejs łodzią wypożyczoną z Miami, od ilości osób, które chcesz ze sobą zabrać i przede wszystkim, jakiej łodzi szukasz na wynajem. Wynajęcie łodzi w Miami może być zaskakująco tanią opcją (mimo ostatnich podwyżek cen w 2022r) jeśli wybierzesz wynajem pontonu, którym sam będziesz sterować lub szukasz wynajmu luksusowej łodzi z kapitanem i załogą.

Czartery jachtów w Miami
Czartery jachtów w Miami

Wynajem na dwie godziny lub na pół dnia – 4 godziny, może kosztować zaledwie 30 USD za godzinę. Podczas gdy całodniowe (ośmiogodzinne) wycieczki z kapitanem mogą znacznie przekroczyć 1.000 USD. Przede wszystkim opracuj swój budżet i zrób listę gości przed sfinalizowaniem rezerwacji łodzi, której będziesz potrzebować.

Ile kosztuje czarter prywatnego jachtu w Miami

Teraz wkraczamy w zupełnie inny świat. Czarter prywatnego jachtu w Miami to zupełnie inna “para kaloszy”. Chociaż kapitan i załoga są zazwyczaj uwzględnieni w kosztach wynajmu, podstawowa stawka prywatnych czarterów w Miami zwykle zaczyna się od 3.000 USD i może wynosić do 100.000 USD + …. dziennie.

Tak, dobrze przeczytałeś! 100 tys. USD za czarter jachtu w Miami to nie jest “big deal”. Pamiętaj w jakim miejscu jesteś! Tutaj cumują jachty i łodzie których wartość szacuje się na setki milionów dolarów. Samo cumowanie takiej jednostki pływającej może kosztować 20 tysięcy USD dziennie.
Trudno będzie znaleźć prywatny czarter, który umożliwi wycieczki na pół dnia – chyba że zapłacisz za to extra. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić np. dzień ślubu na jachcie, czy chcesz przez tydzień żeglować po wybrzeżu, są to główne czynniki, które musisz wziąć pod uwagę przed wyczarterowaniem jachtu w Miami.

Jakie dokumenty potrzeba do wynajęcia łodzi w Miami

Przede wszystkim musisz mieć ukończone 18 lat. Musisz mieć ważne prawo jazdy (może być prawo jazdy z innego kraju, nie musi być amerykańskie prawo jazdy) i musisz posiadać kartę kredytową pod ręką (może być karta debetowa). Ponadto zaleca się ukończenie kursu bezpieczeństwa dla żeglarzy (lub podobnego), ponieważ niektóre firmy wynajmujące łodzie nie pozwalają na wypożyczenie swoich łodzi bez takiego kursu. Z drugiej strony, nie będziesz potrzebować żadnego doświadczenia żeglarskiego, jeśli wyczarterujesz prywatny jacht, ponieważ kapitan będzie kontrolował cały statek. Wtedy też możesz pójść na całość i imprezować ile się da do białego rana na łodzi. Będziesz mógł spożywać alkohol do woli, oraz skorzystać z innych używek.

Czy załoga jest w cenie wynajmu łodzi?

Nie, prywatna załoga nie jest automatycznie wynajmowana z łodzią w Miami. W większości przypadków będziesz mieć tylko kapitana i załogę, jeśli wyczarterujesz prywatny jacht. Niektóre wypożyczalnie bez załogi mają opcję kapitana, ale zwykle nie mają dodatkowych członków załogi w cenie takiego wynajmu jednostki pływającej. Najlepiej porozmawiać bezpośrednio z wypożyczalnią łodzi i dowiedzieć się, co mogą, a czego nie mogą ci zaoferować przed wpłaceniem kaucji za wynajem lub czarter. To ważne aby znać jasne zasady przez wpłaceniem depozytu.

Jaka jest różnica pomiędzy wynajmem a czarterem łodzi?

Wypożyczalnie łodzi w Miami to tańsze wypożyczalnie, które zwykle nie wymagają kapitana w różnych opcjach. Jest klasyczna 6-osobowa 16-stopowa łódź motorowa, która idealnie nadaje się na dwugodzinne wycieczki rodzinne, lub są dostępne 40-stopowe łodzie imprezowe, wyposażone do maksimum w |imprezowe elementy” jak boomboxy i kule dyskotekowe. Niektóre wypożyczalnie łodzi bez załogi mają opcję kapitana (dodatkowo płatną), jeśli potrzebujesz kogoś kto doprowadzi jednostkę pływającą do portu macierzystego jeżeli wypijesz o jedną pina coladę za dużo ….

Podstawowa różnica między wynajmem łodzi a prywatnym czarterem jachtu w Miami polega na tym, że ten ostatni obejmuje kapitana i załogę, a także w pełni wyposażone prywatne kabiny, paliwo oraz catering, chociaż może się to różnić w zależności od jachtu. Czarter jachtu w Miami może obejmować zarówno jednodniowe czartery imprezy, takie jak wesela i przyjęcia urodzinowe, jak i pełny czarter, który może trwać do tygodnia na krystalicznie czystych wodach Florydy. Wybór będzie należał do Ciebie.

Lazzara 116” Flybridge

Ten 116 stopowy mega jacht emanuje niesamowitym bogactwem i wyrafinowanym luksusem. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować wyjątkową kolację, czy romantyczną randkę we dwoje, ten jacht ma to wszystko o czym można zamarzyć. Pomyśl o kilku tarasach słonecznych w marynistycznym stylu i pluszowych meblach w pięciu kabinach, które ma do zaoferowania tej jacht nawet 12 gościom. Catering jest dostępny na życzenie.

Ceny od 17.500 USD za dzień wynajmu

Sea Ray Sundancer

Warto zapłacić za ten 38 stopowy Sundancer w Miami chociaż za pół dnia spędzonym w czystym luksusie. Wraz z paliwem i kapitanem, ta łódź może pomieścić sześcioro gości. Sea Ray Sundancer posiada kabiny prysznicowe na wypadek gdybyś potrzebowała szybkiego odświeżenia na imprezie. Wynajem na pół dnia obejmuje również zabawne pływaki i podwodne oświetlenie, które zapewnią niezapomniany wieczór na wodzie.

Ceny od 475 USD za 2h wynajmu

EVA, Mangusta Open

Kolejna fantastyczna jednostka pływająca na wynajem w Miami. Podczas gdy pozostałe prywatne czartery jachtów oferują stawkę dzienną, ten wspaniały 92 stopowy jacht Mangusta Open jest dostępny do wynajęcia na cały tydzień. EVA może pomieścić do dziewięciu gości na noc (12 gości na jednodniowe wycieczki) w czterech kabinach i ma oddzielne kwatery dla załogi. Wybierz się na wycieczkę po tętniącym życiem wybrzeżu Miami i zrelaksuj się w luksusie podczas tych jedynych w swoim rodzaju wakacji.

Ceny od 72.800 USD za tydzień wynajmu

Bayliner Element

Tańsza opcja wynajmów w Miami. Wypożyczalnia tej łodzi w Miami obejmuje system dźwiękowy Bluetooth, poduszkę dziobową, drabinkę do pływania i w pełni wyposażony sprzęt bezpieczeństwa. Wszystko, co musisz zrobić, to ukończyć internetowy kurs wynajmu łodzi, zatwierdzony przez stan Floryda dla tej niesamowitej motorówki i możesz zaczynać swój rejs po zatoce Biscayne Bay.

Ceny od 199 USD za 2h wynajmu

Schaefer 303

Schaefer 303 to w pełni wyposażony statek  który posiada dobrze wyposażony kokpit i kabinę na szybką zmianę lub drzemkę po popijaniu piwa Żywca (albo Corona) w pełnym słońcu. Ten model pochodzący z 2019 może powalić swoim pięknem. Łódź może pomieścić do 10 osób i jest także dostępny kapitan, jeśli wolisz relaksować się w dobrym stylu bez konieczności wstrzymywania się od spożywania alkoholu lub używek podczas rejsu.

Ceny od 400 USD za 2h wynajmu

Custom party boat

Zacznij imprezę w Miami z grubej rury!! To jest megajacht na Twoje następną imprezę. Obsługująca 140 gości i ponad 130 stóp czystego luksusu, ta niestandardowa łódź imprezowa jest idealnym miejscem na wodzie na każdą specjalną okazję. Tylko musisz mieć budżet na taką imprezę.
Dołącz do imprezowiczów na górnym pokładzie, aby podziwiać najlepsze widoki na panoramę Miami, popijając szampana oferowanego przez światowej klasy załogę i hostessy. Od cateringu po stylizowany wystrój, zespół służy pomocą na każdym etapie. Hostessy są opcjonalne i nie są wliczone w cenie wynajmu.

Ceny od 10.000 USD za 4h wynajmu

Wynajem jachtów w Miami
Wynajem jachtów w Miami

Bestway Hydro Force

Tym razem tania opcja wynajmu pontonu (łodzi pontonowej) w Miami. Przepłyń się tanio i radośnie po zatoce Miami w tym uroczym, małym pontonie, który można wypożyczyć na pół dnia. Bestway Hydro Force to niezawodna łódka, która pomieści czterech gości – w tym wykwalifikowanego kapitana, który przejmie opiekę nad resztą towarzystwa. Jedna z najtańszych opcji wynajmu łodzi w Miami.

Ceny od 80 USD za 4h wynajmu

Vice Boat Avalon

Mówią, że na tej łodzi imprezuje się jak pirat na tej wyjątkowej imprezowej łodzi w Miami. Wyposażona jest w oświetlenie LED, sofy, stołki i supermocny boombox, Vice Boat 2 jest odpowiedzią na wszystkie twoje imprezy w Miami. Najlepsza część tego wynajmu? Doładuj dodatkową godzinę za 100 USD, jeśli impreza jest zbyt dobra, by ją za wcześnie kończyć.

Ceny od 599 USD za 2h wynajmu

The Avanti Hatteras

Avanti, który może pomieścić do 12 gości w sześciu kabinach, to 100. stopowy mega jacht z dwoma dużymi pokładami wewnętrznymi i tarasem zewnętrznym, na którym można rozkoszować się wspaniałym słońcem Miami. Grilluj na górnym pokładzie, podczas gdy reszta towarzystwa z Polski relaksuje się w wannie z hydromasażem. Albo jeszcze lepiej zdecyduj się na catering na pokładzie za dodatkową opłatą z szerokim wyborem wyśmienitych potraw z dobrej restauracji w Miami.

Ceny od 6.500 USD za 8h wynajmu

Delta Marine Usher

Ten prywatny jacht w Miami ma pięć kabin (trzy “kings”, dwie kabiny “queens” i jedna kabina typu “twins”), które mogą pomieścić do 12 gości na noc. Na zewnątrz znajduje się jacuzzi z hydromasażem i panoramiczne widoki na trzy pokłady. Chcesz opublikować i zaszpanować na Insta z imprezy w Miami?
Najlepiej wynajmij tę łódź! Na całym jachcie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, a szef kuchni Le Cordon Blue jest dostępny na kuszące posiłki podczas całego czarteru! Smacznego. Do zobaczenia na imprezie w Miami!

Ceny od 36.600 za 8h wynajmu

Delta marine Usher. Wypożyczalnie łodzi w Miami
Delta Marine Usher Wypożyczalnie łodzi w Miami

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?