Zaplanuj oglądanie nieruchomości z nami na lipiec i sierpień 2022

Oglądanie nieruchomości z agentką

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości i umawianie oglądania ofert z naszym biurem. Lipiec i sierpień to najgorętsze miesiące (pod względem temperatury i wilgotności powietrza także) w roku na Florydzie. Rynek nieruchomości w Miami i okolicach też ciągle “bardzo gorący”, dlatego zachęcamy do wcześniejszego umawiania spotkań z nami i planowania przyjazdu na Florydę przynajmniej na kilka tygodni wcześniej.

Co się najlepiej sprzedaje w tej chwili na Florydzie?

Praktycznie wszystko. Od luksusowych apartamentów w najlepszych lokalizacjach w Miami po mniejsze i skromniejsze mieszkania, które nasi klienci z Polski kupują w celach inwestycyjnych pod wynajem. Wynajem na Florydzie jest i był zawsze bardzo mocny i przynosił najlepsze zwroty. A przede wszystkim stabilne stałe zwroty. Rynek wynajmu w USA i na Florydzie jest bardzo ściśle regulowany.

Kupując i wynajmując tutaj masz pewność że otrzymasz swój RENT na czas i bez opóźnień. Florydzkie prawo stoi po stronie WŁAŚCICIELA nieruchomości a nie lokatora, jak to bywa w niektórych krajach europejskich. np. Hiszpania, Polska, Bułgaria, Dominikana, Chorwacja.
Gdzie ciężko jest “wypędzić z nieruchomości” problematycznego lokatora. Na Florydzie działa to inaczej.

Pisaliśmy wielokrotnie o tym w naszych artykułach na stronie i w newsletterach do Was. Kupując tutaj i wynajmując, zaczniesz naprawdę zarabiać i generować dochody z nieruchomości które “poczujesz” w Twoim portfelu. Po więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu z nami i bezpośredniej rozmowy telefonicznej. A przede wszystkim, zapraszamy na miejsce do Miami, Fort Lauderdale i Boca Raton – na obszary naszej działalności w zakresie sprzedaży nieruchomości na Florydzie.

Miami panorama miasta
Miami panorama miasta

Także zaplanuj swój przyjazd od nas i zaczynamy !! WELCOME TO MIAMI !!

Zainteresuje Cię także: jak szukać luksusowych nieruchomości na świecie | jaki jest zwrot z wynajmów na Florydzie | pokaż ile masz nieruchomości a powiem Ci kim jesteś |

 

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?