Zwroty z wynajmu na Florydzie są najwyższe

FOR RENT USA

Na wynajmach na Florydzie zarabia się najwięcej. Niech nie przerażają Cię wysokie koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie, bo są one wysokie. Ale wynajmy są także niezwykle wysokie i po zakupie, natychmiast wynajmiesz (za naszym pośrednictwem) swoją inwestycję i zaczniesz generować stałe przychody z inwestycji. Z pewnością przeglądając oferty na stronie patrzysz na koszty HOA (czynsz miesięczny) lub TAX (roczny podatek od nieruchomości).

Amerykańska rzeczywistość jest lepsza

Jeżeli nie jesteś przyzwyczajony do „amerykańskiej rzeczywistości” i cen na południowej Florydzie z pewnością wydadzą Ci się one absurdalnie wysokie. Ale wierz nam, wszystkie te koszty uważaj jako koszty inwestycji. Wynajmy nieruchomości są proporcjonalnie wysokie. I przy wysokiej cenie dolara, nawet w tej chwili zarobisz dużo na takiej inwestycji. Warto o tym pomysleć i wziąć pod uwagę zakup nieruchomości na Florydzie. Najlepiej luksusowej nieruchomości, bo w takich się specjalizujemy.

Pisaliśmy wielokrotnie o kosztach utrzymania nieruchomości w USA. Jak kształtują się te ceny i ile można wygenerować z wynajmu mieszkania lub domu na Florydzie w USA. Jesteśmy w USA od wielu lat, ale także mamy duże doświadczenie w inwestowaniu w najprzeróżniejszych krajach świata i najbardziej popularne kraje do inwestycji w zagraniczne nieruchomości są nam doskonale znane. Nieruchomości w Bułgarii, nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości w Polsce, lub nieruchomości w Chorwacji. A także nieruchomości w Brazylii, na Kostaryce i nieruchomości w Meksyku.

Nawet nie śmiem porównywać

Inwestycja w nieruchomości w Miami, Fort Lauderdale czy w Boca Raton – nawet nie śmiem porównywać do innych krajów i innych nieruchomości za granicą. Jeżeli inwestujesz lub inwestowałeś w nieruchomości pod wynajem w Polsce, w Bułgarii, w Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech albo w Turcji.
To w USA jest zupełnie inny świat.

Zarabianie na wynajmie nieruchomości za granicą

Bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy

Do tego dochodzi aspekt – nazywamy to – BEZPIECZNA PRZYSTAŃ.
Twoje pieniądze bezpiecznie „zaparkujesz” w USA w nieruchomościach i zaczniesz generować pasywny dochód. Twoje pieniądze bedą w najbezpieczniejszym i najbogatszym kraju świata. Uchronisz się przed inflacją zjadającą nasze oszczędności w tak gwałtowny w tej chwili sposób.
Powiedzenie CASH IS TRASH teraz doskonale się sprawdza.

W USA Ty jako „landlord” jesteś chroniony

W USA właściciel nieruchomości jest chroniony doskonale przez prawo, nie ma takiej możliwości że jakiś lokator nie zapłaci Tobie czynszu czy wyprowadzi się przed czasem. To tutaj się nie zdarza. Taki lokator gdy nie zapłaci na czas czynszu, natychmiast zostanie zgłoszony do specjalnej bazy informacyjnej i nikt w przyszłości mu nie wynajmie mieszkania na Florydzie. Taki „delikwent” wpędziłby się w ogromne kłopoty.

Selekcja

Tak samo jest podczas selekcji potencjalnego lokatora na nasze mieszkanie. Taki lokator lub rodzina, która stara się wynająć nasze mieszkanie jest dokładnie sprawdzany. Jest sprawdzany „criminal record”, „credit score”, miejsce zatrudnienia, dochody i poprzednie miejsca pracy. Będziesz miał Ty, jako właściciel, wgląd do tych informacji, włącznie ze zdjęciem i prawem jazdy takiego potencjalnego najemcy. Ty decydujesz kogo chcesz na Twoje mieszkanie.
Tutaj w USA nikt nie „robi w balona” właściciela nieruchomości, jak to bywa w innych, biednych krajach jak. np. w Hiszpanii lub w Polsce, gdzie nieruchomości na wynajem to jest po prostu „śmiech na sali”.
Kupują u nas klienci po „doświadczeniach” w tych krajach …

Zakup nieruchomości w USA

Dlatego warto tu zainwestować, nawet mając świadomość iż ceny nieruchomości w USA są teraz wysokie. Ale nawet jeżeli ceny nieruchomości spadną w USA, to i tak będziesz generował dochód z wynajmu, a ten przysłowiowy już CASH FLOW, będzie co miesiąc wpływał na Twoje amerykańskie konto bankowe. A Twoje pieniądze bedą bezpiecznie ulokowane za oceanem.

Jeszce się nie przekonałeś do BEZPIECZNEJ PRZYSTANI Twoich pieniędzy w USA? Zadzwoń lub napisz do nas.

Przejdź do: oferty sprzedaży | oferty wynajmu | jaki jest zwrot z inwestycji w USA |

Compare listings

Porównać
Szukaj
Inne elementy
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?