Miami Beach

93 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości w Miami Beach

Miami mieszkania na sprzedaż w USA. Oferty sprzedaży nieruchomości z obszaru Miami Beach w Miami na Florydzie. Luksusowe apartamenty w najlepszych lokalizacjach z widokiem na ocean. Zobacz najlepsze oferty nieruchomości z Miami od biura nieruchomości Floryda.eu – inwestycje w zagraniczne nieruchomości.
Zastanawialiście się nad zmianą miejsca zamieszkania? Przeprowadzić się na północ Polski, nad morze, lub w piękne rejony górskie na południe? Zawsze mogą czekać na Was przepiękne krajobrazy Mazur czy Dolnego Śląska, nic tylko przeprowadzić się i korzystać z życia.
A co jeśli marzenia o przeprowadzce poszłyby trochę dalej? Około ośmiu i pół tysiąca kilometrów dalej, na wiecznie słoneczną Florydę w Stanach Zjednoczonych?

Najlepszy klimat w kontynentalnej części USA

Floryda spełnia wszelkie oczekiwania jeśli chodzi o pogodowe spełnianie marzeń? Przez okrągły rok panuje tutaj przyjemny klimat, latem temperatura powietrza wynosi średnio 30 stopni Celsjusza, zimą nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza. Jednym z dobrych miejsc do zakupu mieszkania lub apartamentu jest Miami Beach, w Polsce sławne głównie z serialu telewizyjnego z lat osiemdziesiątych i filmu pełnometrażowego z 2006 roku – “Miami Vice”.

Miasto Beach znajduje się w zespole miejskim Miami i położone jest na wyspie barierowej nad samym Oceanem Atlantyckim, którego centrum stanowi kompleks budynków w stylu Art Deco, a sama dzielnica tętni życiem dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jego plaże, jako jedne z nielicznych w Stanach Zjednoczonych dopuszczają opalanie się topless.
Historia Miami Beach sięga 1870 roku, kiedy to ojciec i syn, Henry i Charles Lum, kupili ziemie na wyspie w cenie, aż nie do uwierzenia dzisiaj, 25 centów za akr. Miami Beach stało się miastem w 1917 roku. Dziś jest postrzegane jako mekka luksusu i głównie dzięki „boomowi gospodarczemu” historyczna dzielnica w styli Art Deco została odrestaurowana i ponownie kusi swoim urokiem. Można tu spędzić miłe chwile przy South Beach Ocean Drive, Lincoln Road, gdzie zlokalizowane są liczne kawiarnie, restauracje, sklepy i fantastyczne kluby. Życie nocne jest tutaj fantastyczne.

Miami Beach jest “riwierą” Stanów Zjednoczonych, miejscem gdzie można spędzić urlop zarówno w pojedynkę, jak i z całą rodziną. A mieszkając tutaj, można poczuć się jak na wiecznych wakacjach. To właśnie tutaj domy kupiła większość gwiazd Hollywood. Luksusowe Miami Beach można nazwać wisienką na torcie światowego luksusu, gdzie gwiazdy i celebryci sportu, filmu, muzyki czy mody znalazły swoje miejsce.

Ten luksus dotychczas przyciągnął Lenny`ego Kravitza, Julio Iglesiasia, Ricky`ego Martina, Kanye West`a, Marię Sharapową czy Shaquille`a O`Neala. Nastomiast z najbardziej znanych w Polsce, Marcina Gortata, który co prawda już nie mieszka na Florydzie, ale kupił tutaj rezydencję z sześcioma sypialniami, sześcioma łazienkami i dużym basenem.

Domy, apartamenty i rezydencje w Miami Beach

Wiele nieruchomości do sprzedania w Miami Beach to domy, posiadłości, apartamenty i mieszkania, większość tak luksusowych jak samo miasto Miami Beach. Ich ceny to rozłożysty wachlarz od 200.000 tysięcy dolarów do nawet 45 milionów dolarów, co sprawia, że na zamieszkanie w Miami Beach może zdecydować się nie tylko milioner, trzeba jednak przyznać, że domy i apartamenty na Florydzie kupuje się głównie w celu inwestycji w nieruchomości zagraniczne.

Miami Beach
Miami Beach

Miami Beach uwiedzie Was swoim luksusem, tutaj nieruchomości kupuje się głównie ma samej wyspie barierowej, w centrum Miami Beach, jednak szczytem ekstrawagancji może okazać się mała wysepka u wybrzeży Miami Beach – Star Island, która jest bardzo popularna wśród celebrytów, a lokalne biura podróży poszerzyły swoją ofertę o rejsy wokół wyspy Star Island, szlakiem najbardziej znanych gwiazd. Sławne osobistości są niczym magnes dla osób kupujących mieszkania i apartamenty jako lokatę w swoją przyszłość, tak więc nikogo już nie dziwi, że obok znanych osobistości można znaleźć domy i apartamenty bardzo bogatych rosyjskich oligarchów lub azjatyckich biznesmenów. W Miami Beach mieszka także sporo Polaków, którzy posiadają tutaj swoje nieruchomości.

Jeśli chodzi o przekrój nieruchomości do kupienia, to kupicie tutaj domy wolnostojące, oraz apartamenty w domach wolnostojących, jak również w wielkich drapaczach chmur. Coraz rzadziej się to zdarza, ale niektóre nieruchomości zostały wybudowane dopiero co i są sprzedawane lub sprzedawane są nawet przed wybudowaniem i rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Najbardziej prestiżowa lokalizacja na inwestycję w dom za granicą

Miami Beach może poszczycić się doskonałą infrastrukturą i mimo, że kojarzy się z luksusowymi apartamentami i rezydencjami, znajdziecie tutaj też sklepy, urzędy i szkoły, począwszy od tej podstawowej, kończąc na szkołach średnich. W Miami Beach nie można narzekać też na ochronę zdrowia, ponieważ oprócz specjalistycznych klinik, tych najlepiej rozwiniętych, upiększających wygląd gwiazd Hollywood, są także zwykłe przychodnie i szpitale, jak przystało na duże miasto. W Miami Beach jest bardzo dobrze rozwinięty przemysł turystyczny, jeśli nie chcecie zwiedzać miasta jako turyści, tylko interesuje Was zamieszkanie tutaj, lub inwestycja w nieruchomości, może zainteresuje Was też inwestycja w biznes turystyczny? Może macie ochotę założyć przedsiębiorstwo, które będzie umilało czas turystom, założyć kawiarnię przy deptaku na plaży? Wystarczą odpowiednie fundusze i posiadanie koncesji wydawanej przez miasto.

Ceny nieruchomości w całych Stanach Zjednoczonych w ostatnich latach dość mocno wzrosły, a ich wybór jest bardzo duży. Amerykanie coraz mniej chętnie biorą kredyty na zakup mieszkania lub domu, więc te wystawione na rynek są kupowane przez Europejczyków, jako najlepsza lokata kapitału. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie to w większości rynek wtórny, rezydencje i wieżowce wybudowane w latach 1990 – 2000, ale znaleźć można również perełki, sprzedawane przez developerów w stanie surowym do wykończenia przez kupującego wedle jego upodobań.

Różnice w nazewnictwie amerykańskich nieruchomości

Szukając apartamentów do kupienia, używajmy nazwy „condo”, która pochodzi od „kondominium”, jest to amerykański odpowiednik apartamentu. Nazwa „apartament” może wprowadzać w błąd, gdyż oznacza mieszkanie, nieruchomość wynajmowaną, nie będąca własnością danej osoby. Z ciekawostek językowych należy przypomnieć, że „first floor” do parter, a nie pierwsze piętro, jakbyśmy powiedzieli w Polsce.

Bardzo ciekawymi ofertami są „condo” czyli apartamenty do kupienia, które mogą być zarówno powiewem mega luksusu w Waszym życiu, jak i najlepszą lokatą na przyszłość. Apartamenty na sprzedaż znajdziecie zarówno w zabudowaniach niższych nad marinami, a także w wieżowcach z widokiem na Ocean Atlantycki. Powierzchnie takich apartamentów na sprzedaż są istnie luksusowe i wynoszą około 200, 300 metrów kwadratowych, a te najbardziej luksusowe z kilkoma sypialniami i łazienkami mają nawet po 600 metrów kwadratowych.

Apartamenty na Miami Beach

Większość apartamentów kupowanych na rynku wtórnym jest umeblowana i nie trzeba chyba wspominać, że dość luksusowo? Apartamenty mają klimatyzację i mogą się też poszczycić wielkimi tarasami lub balkonami, bardzo często z widokiem na Ocean Atlantycki. Kupując taki apartament dostajemy też możliwość korzystania z siłowni, basenu, sali do fitnessu i oczywiście strzeżonego parkingu. Jeśli interesują Was mniejsze luksusy, na pewno znajdziecie coś dla siebie w niższym zabudowaniu w styli Art Deco, gdzie możecie kupić mniejsze apartamenty, może nie zawsze z basenem i siłownią, jednak nadal bardzo luksusowe.

Kupując apartament lub mieszkanie na Florydzie w Miami Beach możecie stać się sąsiadami jednej z bardziej znanych światowych gwiazd lub zainwestować w jedną z najbardziej opłacalnych lokat na przyszłość swoją i swoich dzieci, ponieważ nawet mimo spadku cen nieruchomości, są one jednymi z najbardziej pożądanych na całym świecie i na przestrzeni lat może okazać się, że zwrot z inwestycji będzie bardzo duży.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?