Dom bliźniaczy

36 Nieruchomości
Sortuj według:

Domy bliźniacze na Florydzie. Typ nieruchomości: Bliźniaki na sprzedaż na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Grupa nieruchomości zagranicznych w USA typu bliźniak. Definicja podręcznikowa domu typu bliźniak brzmi dość ciekawie: Jedna ze ścian bocznych budynku musi przylegać do drugiego mieszkania, natomiast pozostałe trzy elewacje budynku, muszą być usytuowane swobodnie. Tak napisane jest o domach bliźniakach w podręcznikach.

Domy bliźniacze na Florydzie

Dwie połowy budynku, wbrew nazewnictwu, nie muszą być koniecznie lustrzanym (bliźniaczym) odbiciem nieruchomości. W naszej ofercie sprzedaży domów na Florydzie w USA, mamy wiele nieruchomości i bliźniaków, głównie z obszaru Florydy południowo wschodniej. Sprawdź aktualne oferty sprzedaży nieruchomości typu bliźniak na Florydzie w Miami, hrabstwie Miami Dade, hrabstwie Broward, oraz hrabstwie Palm Beach. To trzy obszary na których działamy i sprzedajemy nieruchomości w USA.

Dom Bliźniaczy Anglia
Dom bliźniaczy w Wielkiej Brytanii jako przykład

Dom bliźniaczy jest to określenie nieruchomości powstałej przez zwarcie (połączenie architektoniczne) dwu domów jednorodzinnych na wspólnej granicy ich parceli (działek). Połączenie to może polegać na wybudowaniu przez budowniczych jednej wspólnej ściany, przez środek której przebiega granica pomiędzy sąsiadami, jak również domy mają inną wspólną część budynku, usytuowaną na granicy tejże nieruchomości.

Dobre inwestycje na Florydzie z polskim biurem sprzedaży

Dwa budynki mogą być połączone stałym elementem tego budynku, np. garaż, wiata, taras, itp. Określenie dom bliźniaczy odnosi się zwykle do jednego mieszkania, stanowiącego połowę budynku bliźniaczego. Używa też się często określenia segment bliźniaczy.

Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej.

Bliźniak może być także jedno lub dwujajowy, co oznacza połowy bliźniaka mogą być identyczne, w lustrzanym odbiciu, albo różne, dobudowane indywidualnie. Każda, odrębna część bliźniaka stoi na własnej działce. Na terenie Florydy jest to bardzo popularna forma własności nieruchomości. Sprawdź aktualne oferty z biura nieruchomości zagranicznych Floryda.eu na Florydzie. W amerykańskiej/angielskiej terminologii używa się określenia: property semi detached lub semidetach property.

W praktyce, na rynku florydzkich nieruchomości, niezmiernie rzadko używa się powyższej terminologii. W “listingach” i ofertach nieruchomości z Florydy, praktycznie nie znajdziesz tego typu ofert na sprzedaż ani na wynajem. Zwykle tego typu nieruchomość jest zaliczana do “townhouse”.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?