Apartament

890 Nieruchomości
Sortuj według:

Apartamenty na Florydzie

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie na sprzedaż i do inwestycji. Przeglądaj nasze oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie. Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą (i w kraju również) o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W naszej, rodzimej nomenklaturze często używamy słowa – mieszkanie zamiast apartament.

Floryda apartamenty

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to “zwykłe” mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty Floryda.eu nieruchomości zagraniczne.

Luksusowe apartamenty zagraniczne
Apartamenty luksusowe na Florydzie to nasza specjalność

Nasze międzynarodowe biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepsze doradztwo, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. W tym miasto Miami.

Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na południowej Florydzie.

Dobre inwestycje na Florydzie z polskim biurem sprzedaży

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych na innych stronach internetowych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie Floryda.eu, polskiego biura nieruchomości zagranicznych w Stanach Zjednoczonych.

Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym międzynarodowym biurze nieruchomości zagranicznych spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na południowej Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?