O NAS

Witamy w „polskim” biurze nieruchomości luksusowych na południowej Florydzie! Jesteśmy na Florydzie jako inwestorzy od roku 2011. Biuro nieruchomości za granicą na terenie USA zaprasza do kontaktu polskich inwestorów w nieruchomości i osoby zainteresowane dywersyfikacją swojego portfolia nieruchomości.

U nas znajdziesz aktualne inwestycje w Stanach Zjednoczonych na przepięknej Florydzie – domy, wille, apartamenty, domy szeregowe, obiekty komercyjne – sprzedaż, wynajem, oraz zarządzanie nieruchomościami na południowej Florydzie.

To my pomagamy Polakom inwestować i lokować środki za oceanem

Gdzie i jak inwestować w USA. Chciałbyś dobrze ulokować swoje oszczędności i kapitał za granicą? Doskonale trafiłeś! USA to najlepsze, najbezpieczniejsze i przynoszące najlepsze zwroty z inwestycji miejsce na świecie! Chyba już się zorientowałeś, skoro do nas trafiłeś …?

Zadzwoń
tel. 001 561 900 8050

U nas znajdziesz nie tylko precyzyjne informacje i porady jak inwestować w Stanach Zjednoczonych, ale także profesjonalne wsparcie na miejscu, na południowej Florydzie. Nasza agencja nieruchomości mieści się na południowej Florydzie w miejscowości Boca Raton (około 45km na północ od Miami). To najbardziej prestiżowe miejsce na Florydzie na posiadanie nieruchomości!

FLORYDA.EU agencja nieruchomości

Witamy na Florydzie i w Stanach Zjednoczonych. Z pomocą naszej agencji nieruchomości znajdziesz najlepsze inwestycje w nieruchomości na Florydzie, a także posiądziesz teoretyczną wiedzę o inwestowaniu w USA. Agencja nieruchomości zagranicznych Floryda.eu zaprasza do Stanów Zjednoczonych na wspaniałą Florydę i w okolice Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale i Palm Beach.

Obsługujemy polskich klientów

Sprzedajemy nieruchomości na Florydzie z uwzględnieniem szczególnych potrzeb polskich obywateli i polską mentalność co do inwestycji za granicą.
Od luksusowych rezydencji, apartamentów i domów na Florydzie, po tanie okazje z przejęć bankowych w USA i licytacji komorniczych na Florydzie, których w tej chwili niewiele jest, ze względu na hossę nieruchomościową w USA, oraz wysokie ceny nieruchomości na Florydzie.

 

Luksus, prestiż i dyskrecja! To nasze motto

 • Zaufało nam już kilkuset klientów na przestrzeni ostatnich lat!
 • Zacznij czerpać pasywne zyski w dolarach $$$ a nie w złotówkach!
 • Zdywersyfikuj swoje portfolio i swój portfel inwestycyjny!
 • Kup luksusowy dom przy oceanie lub apartament na polu golfowym
 • Bądź tam, gdzie mieszkają i żyją najbogatsi na świecie!

Zagraniczne inwestycje w nieruchomości idealne dla Ciebie. Praktyczny przewodnik i przegląd nieruchomości zagranicznych na Florydzie. Codziennie prezentujemy nowe oferty sprzedaży i wynajmu. Sprzedaż domów i mieszkań na Florydzie z naszym biurem nieruchomości. Sprawdź aktualne ceny nieruchomości na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do Stanów Zjednoczonych. Warto poczytać także praktyczny przewodnik po USA

Domy na Florydzie, apartamenty w Miami, domy w Miami i nieruchomości w USA na sprzedaż. Witamy serdecznie inwestorów na Florydzie w USA! Szukasz dobrych inwestycji kapitału za granicą? Teraz łatwiej kupisz wymarzony dom lub luksusowy apartament na Florydzie. Oferujemy serwis internetowy dokładnie prezentujący proces kupna nieruchomości na Florydzie w języku polskim. Sprzedajemy bez jakichkolwiek pośredników lub agentów nieruchomości w Polsce. Oferujemy serwis sprzedaży domów na Florydzie w języku polskim.

Polskie biuro nieruchomości na Florydzie

Piszemy "polskie", ponieważ większość naszego teamu pochodzi z Polski lub ma bardzo bliskie kontakty z naszą ojczyzną, a wszyscy mówimy po polsku.

Serdecznie zapraszamy do Stanów Zjednoczonych. Domy na Florydzie, apartamenty w Miami, domy w Miami i nieruchomości w USA na sprzedaż. Witamy serdecznie inwestorów na Florydzie w USA! Szukasz dobrych inwestycji kapitału za granicą? Teraz łatwiej kupisz wymarzony dom lub luksusowy apartament na Florydzie. Oferujemy serwis internetowy dokładnie prezentujący proces kupna nieruchomości na Florydzie w języku polskim, ale bez jakichkolwiek pośredników lub agentów nieruchomości w Polsce.

Powiązany temat: zobacz naszą stronę i aktualności z Florydzkiego rynku nieruchomości na Facebooku.

Luksusowe nieruchomości na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Tu sprawdzisz aktualne ceny mieszkań na Florydzie. Nasz team sprzedaży nieruchomości zagranicznych, serdecznie wita zainteresowanych zakupem domu lub apartamentu na Florydzie.

Agencja nieruchomości na Florydzie
Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Floryda.eu w Boca Raton

Codziennie nowe oferty sprzedaży

Oferujemy na Florydzie serwisy dla klientów z Polski, Europy, Polonii z Kanady i Polonii z USA. Znajdziesz u nas wiele fantastycznych i atrakcyjnych ofert nieruchomości na Florydzie. Domy, apartamenty na Florydzie, wille, rezydencje, luksusowe posiadłości  w najlepszych lokalizacjach na południowej Florydzie. Nieruchomości z banków i nieruchomości z licytacji komorniczych, oraz zadłużonych właścicieli.

Z myślą o poszerzającej się grupie polskich inwestorów w nieruchomości zagraniczne, oraz rodzin zainteresowanych kupnem nieruchomości w USA, stworzyliśmy nowy serwis internetowy nieruchomości na Florydzie. Z ogromną satysfakcją i z ogromną pewnością siebie, iż na kontynencie amerykańskim, będą korzystały z naszych profesjonalnych usług, rzesze klientów, inwestorów i rodzin z Polski, USA i Kanady. Osób szukających mieszkań, willi i domów w ciepłym klimacie przepięknej Florydy.

Nasz serwis internetowy koncentruje się na prezentacji luksusowych nieruchomości z obszaru południowej Florydy w takich lokalizacjach jak nieruchomości w Miami, South Beach Miami, North Beach Miami, Fort Lauderdale, obszar pięknego miasta – Boca Raton. Także oferty sprzedaży w Delray Beach, Pompano Beach, Boynton Beach i obszar po West Palm Beach w hrabstwie Palm Beach.
Tutaj przejdź do szukania nieruchomości

Przewodnik po inwestycjach w Stanach Zjednoczonych

Serwis prezentacji nieruchomości zagranicznych, pragniemy także zaoferować dla osób i rodzin, pragnących kupić dom w USA lub posiadłość w USA. Osiedlić się w ciepłym klimacie południowej Florydy i przepięknych plaż, tego fantastycznego regionu Stanów Zjednoczonych. A dla zainteresowanych inwestycjami w innych stanach USA polecamy przewodnik inwestycyjny po Stanach Zjednoczonych. Znajdziesz tutaj oferty od różnych agencji nieruchomości i oferty short sale i oferty foreclosure na Florydzie.

Aktualne oferty w Twoim budżecie i o Twoich wymaganiach. Inwestuj w nieruchomości zagraniczne i domy na Florydzie razem z naszą agencją. Zobacz także informacje jak przebiega zakup nieruchomości na Florydzie

W serwisie Floryda.eu znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości na Florydzie. Nie tylko luksusowe nieruchomości na Florydzie, ale  najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości w USA. Wykorzystaj hossę na amerykańskim rynku nieruchomości. Sprawdź ceny nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i nieruchomości z przejęć bankowych w USA i na Florydzie. Na stronie oferty nowych domów i apartamentów od deweloperów. Mieszkania, oraz luksusowe wille na wybrzeżach Florydy. Działki i nieruchomości za granicą z rynku pierwotnego i wtórnego na Florydzie.

Witamy na Florydzie

Przyjedź do nas na Florydę na oglądanie nieruchomości z naszymi lokalnymi agentami sprzedaży. Domy i wille na Florydzie, czekają na nowych właścicieli. Okazje do dobrej inwestycji zdarzają się każdego dnia.

Co oferujemy w Floryda.eu? Jak sprzedajemy nieruchomości na Florydzie? Dlaczego się wyróżniamy na rynku?

Serdecznie witamy naszych  klientów, oraz wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości na Florydzie, oraz dobrymi inwestycjami pieniędzy za granicą. Polskie biuro nieruchomości na Florydzie i agencja pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na Florydzie. Witamy w biurze nieruchomości Floryda.eu

W Stanach Zjednoczonych, biuro nieruchomości Floryda.eu, da Tobie najwyższy poziom usług, oraz pełną satysfakcję, po dokonaniu zakupu domu lub mieszkania. Inwestorzy w nieruchomości zagraniczne i osoby zainteresowane zakupem nieruchomości zagranicznych z pewnością docenią nasze usługi ze szczególnym ukierunkowaniem na polskiego klienta i inwestora na amerykańskim rynku domów i mieszkań na sprzedaż.

Otwarcie profesjonalnego biura nieruchomości na Florydzie, to ogromne personalne wyzwanie dla, ale jednocześnie progres i rozwój zawodowy nas samych i naszych serwisów, które oferujemy naszym klientom. Regulacje prawne, dotyczące sprzedaży nieruchomości w USA, licencje, pozwolenie na otwarcie agencji nieruchomości na terenie Florydy, w końcu kompetentni pracownicy i licencjonowani agenci nieruchomości, to prawdziwe wyzwanie dla otwarcia biura nieruchomości na terenie USA, na Florydzie. Potrzebny był czas, cierpliwość, wysiłek i koszty, aby tego dokonać.

Ale jesteśmy pewni, iż znajdą nas i dotrą do nas, nasi szanowni klienci z Polski, Europy, Kanady, Stanów Zjednoczonych aby kupić swoje wymarzone mieszkanie, dom lub wille w błogim klimacie Florydy. Południowa Floryda i okolice, gdzie znajduje się nasze biuro nieruchomości tj. w Boca Raton, 55km na północ od Miami, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na Florydzie.
Czytaj także informacje o kosztach zakupu, podatkach i kosztach utrzymania nieruchomości na Florydzie

Willa Floryda na sprzedaz

Tutaj rozpoczynamy nowy etap rozwoju naszej agencji nieruchomości zagranicznych.  Przygotowaliśmy dla Was, świetne oferty sprzedaży luksusowych nieruchomości na Florydzie. Koncentrujemy się głównie na luksusowych i ultra-luksusowych nieruchomościach, dla wyrobionego klienta, oraz dla inwestora w nieruchomości zagraniczne. Ale witamy również nowicjuszy, którzy zaczynają dopiero grać w „property game” i rozpoczynają przygodę z inwestowaniem w nieruchomości za granicą.

Przejrzyj nasze oferty. Nie wszystkie jesteśmy w stanie, na bieżąco umieszczać na naszej stronie internetowej. W naszym portfolio nieruchomości na sprzedaż, znajduje się kilka tysięcy ofert domów i willi na sprzedaż z Florydy.
Więc jeżeli nie znajdziesz konkretnej oferty na naszej stronie, zadzwoń, napisz do nas lub po prostu przyjedź do biura. Przygotujemy dla Ciebie konkretne oferty, odpowiadające Twoim kryteriom, wymaganiom i marzeniom.
Zanim zainwestujesz przeczytaj przewodnik po Florydzie, dlaczego warto tu być i inwestować.

Sugerujemy przyjazd na miejsce na Florydę. Najbliższe lotniska w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale. Pokażemy konkretne oferty, przeprowadzimy Twoją transakcję zakupu nieruchomości od początku do końca. W końcu polecimy firmę, zajmującą się wynajmem nieruchomości na Florydzie, jeżeli zamierzasz wynajmować swoją nieruchomość na wynajem wakacyjny lub na wynajem długoterminowy.
Floryda.eu wita na Florydzie. Zapraszamy do Nowego Świata.

Gdzie działamy i gdzie sprzedajemy nieruchomości na Florydzie?

Działania naszej agencji nieruchomości sprowadzają się do sprzedaży domów i mieszkań na Florydzie, na obszarze South East Florida. Głównie nieruchomości z obszaru Miami, Fort Lauderdale, Boca Raton, Pompano Beach, Delray Beach, Boynton Beach po West Palm Beach. Działamy głównie w trzech hrabstwach South East Florida, tj. Miami-Dade, Broward, oraz Palm Beach. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nieruchomości w innej części Florydy, jesteśmy w stanie również pomóc w przeprowadzeniu takiej transakcji i wyszukać odpowiedniej oferty z innej części Florydy.

Indywidualne i przyjazne podejście do klienta

Koncentrujemy się na kliencie i inwestorze z Polski, Europy i polskiej Polonii w USA i Kanadzie, poszukującej domu na Florydzie lub apartamentu na Florydzie. Zarówno nieruchomości na inwestycję, jak i domu na emeryturę. Głównym celem naszej agencji nieruchomości, jest przyjazne i bardzo indywidualne podejście do naszego klienta, szukającego swojego wymarzonego domu na Florydzie. Czy to jako inwestycji swojego kapitału, lokowania oszczędności, domu na wakacje na Florydzie, luksusowego apartamentu na spędzenie, długo wyczekiwanej emerytury, czy kupna nieruchomości na Florydzie „pod wynajem”. 

Takie było założenie od początku powstania firmy Floryda.eu
Doskonale rozumiemy Państwa obawy, wątpliwości, oraz potrzeby, związane z takim zakupem domu lub mieszkania w innym kraju, za oceanem, tak „daleko od domu”. Ameryka rządzi się swoimi prawami, wygląda zupełnie inaczej niż Europa. To nie kraj dla słabeuszy.

Czasami trzeba zdać się na bardziej doświadczonych w branży. Służąc doświadczeniem naszych agentów nieruchomości, chcielibyśmy przeprowadzić Państwa, przez cały proces zakupu nieruchomości na Florydzie, bez stresu i aby była to ogromna przyjemność i radość z zakupu domu na Florydzie.

Kompleksowa obsługa podczas zakupu nieruchomości na Florydzie

W Floryda.eu dla naszego klienta, oferujemy całkowitą obsługę, oraz pomoc w procesie sprzedaży i po zakupie nieruchomości. Od momentu wyszukania właściwej nieruchomości na Florydzie, poprzez przeprowadzenie całego procesu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości na Florydzie. W dalszej kolejności, wizyty u notariusza, tłumaczenia i kompletowania dokumentów, niezbędnych do sfinalizowania kupna, dalej, zdobycia kredytu hipotecznego w banku amerykańskim. Aż po serwis, po zakupie mieszkania, willi lub apartamentu na Florydzie, tzw. „after sale service„, czyli zajęcie się Twoją zakupioną nieruchomością w zakresie wynajmu i opieki po sprzedaży.

Floryda dom przy kanale w ofercie

Wynajem domów i apartamentów na Florydzie

Północno-amerykański rynek wynajmu apartamentów i domów, należy ciągle do „najsilniejszych” na świecie. W okolicach Miami (Florida South East), aż po West Palm Beach, jest ogromne zapotrzebowanie na „long term rentals” (długoterminowy wynajem nieruchomości). Jednakże w przypadku niektórych osiedli, są restrykcje narzucane przez HOA, związane z wynajmem długoterminowym. Zdarza się, iż przez np. pierwsze 2 lub 3 lata, od zakupu nieruchomości, nie można wynajmować danej nieruchomości, lub może być dostępny, tylko wynajem krótkoterminowy lub wynajem na wakacje na Florydzie.

Amerykanie i Kanadyjczycy, uwielbiają wyjeżdżać „na zimę” na Florydę. Czasami zostają tutaj na kilka miesięcy i dłużej. W tym wypadku, można wynająć nieruchomość na krótki okres, tzw. „short let” i w ten sposób zarabiać na nieruchomości z wynajmu. Ponownie, bardzo dobrym pomysłem na generowanie pasywnego przychodu z zakupionej nieruchomości na Florydzie, może stać się wynajem zakupionej przez nas nieruchomości. Wynajem nieruchomości na Florydzie, wiąże się czasami z restrykcjami i obostrzeniami w zależności od danego osiedla lub urbanizacji, na której położona jest nieruchomość, którą planujesz kupić.

Warto nas wtedy zapytać o takie obostrzenia w zakresie wynajmu na Florydzie. Podczas oglądania nieruchomości, poinformujemy Cię dokładnie o zasadach na jakich może być wynajmowane dane mieszkanie lub apartament, oraz o stanowych podatkach, jakie są związane z wynajmem nieruchomości w USA i na Florydzie.

Na ile tygodni muszę wynająć swoją posiadłość, aby pokryć koszty utrzymania zakupionej nieruchomości na Florydzie? Nie ma niestety, na to jednoznacznej odpowiedzi. Zależy to przede wszystkim od lokalizacji nieruchomości, standardu posesji, willi lub apartamentu, rodzaju umeblowania, bliskości do plaży, szkół, sklepów, centr handlowych etc. Nieruchomości w dobrych lokalizacjach na Florydzie, blisko plaży, atrakcji turystycznych i w „dobrych lokalizacjach” łatwiej się wynajmują i z racji rzeczy, istnieje w nich większy potencjał z wynajmu. Odnośnie restrykcji, związanych z wynajmem domów i mieszkań na Florydzie, podczas oglądania nieruchomości, przed zakupem, poinformujemy Cię dokładnie, jak wygląda sprawa wynajmu nieruchomości, na danym kompleksie lub osiedlu.

Więcej o naszym biurze nieruchomości

Nasze fizyczne biuro znajduje się w miejscowości Boca Raton, około 55km od Miami. To jedna z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na Florydzie, leżących na północ od Miami. Tutaj koncentruje się sprzedaż nieruchomości Floryda.eu Posiadamy ogromną ilość ofert sprzedaży luksusowych nieruchomości w pułapie cenowym od 200.000$ do 200.000.000$.

Zapraszamy na Florydę. Rok 2022 i 2023 to już czasy „po pandemii” na amerykańskim rynku nieruchomości. Rynek tanich nieruchomości już się skończył. To tworzy dla inwestora dobry klimat do zakupu nieruchomości na Florydzie, oraz do dobrej inwestycji w USA. Rynek, pełen jest fantastycznych okazji do inwestycji w amerykańskie nieruchomości. Warto wykorzystać niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych w USA, dość niski kurs dolara w stosunku do złotówki i kupić swoją wymarzona willę w najlepszym klimacie na świecie. Zobacz więcej w informatorze

Agencja nieruchomości Floryda.eu w mediach

Nasze biuro nieruchomości zagranicznych, prowadzi bardzo intensywne kampanie reklamowe w mediach i środkach masowego przekazu w kraju i za granicą. Nacisk kładliśmy na nieruchomości zagraniczne w Stanach Zjednoczonych z racji lokalizacji naszego biura na Florydzie. Głównym środkiem przekazu i dotarcia do klienta, zainteresowanego nieruchomościami zagranicznymi pozostaje internet. Agencję nieruchomości zagranicznych Floryda.eu, znajdziesz w czołówce wyszukiwarek internetowych.

To część naszej bardzo ciężkiej pracy i kosztów, jakie włożyliśmy aby zaistnieć na stałe w branży nieruchomości zagranicznych. Otwarcie biura nieruchomości na Florydzie, to kolejne wyzwanie dla założycieli Floryda.eu Intensywnie pracujemy nad regularnym poszerzaniem naszej oferty domów i willi na Florydzie, staramy się o najlepszy serwis dla naszych klientów.

Z naszym nowym „produktem”, tj. nieruchomości w USA, pragniemy dotrzeć do naszego klienta, zainteresowanego inwestycjami w nieruchomości w USA i nieruchomości na Florydzie. Poszukującego luksusowego domu lub  luksusowego apartamentu z widokiem na ocean w tej fantastycznej lokalizacji, jaką jest Floryda. Dobra oferta i atrakcyjna cena, to jest to, co interesuje naszego potencjalnego klienta.

W parze z tym, idzie wysokiej jakości serwis internetowy z zawsze aktualnymi ofertami sprzedaży nieruchomości na Florydzie, oraz najwyższej jakości obsługa klienta na miejscu w USA. Nasi kompetentni i profesjonalni agenci nieruchomości zawsze sprostają oczekiwaniom naszych klientów. A najlepiej napisz lub zadzwoń i umów się z nami na spotkanie.

Agencja nieruchomości FLORYDA.EU

Inwestuj z biurem nieruchomości Floryda.eu

Warto inwestować w nieruchomości za granicą na Florydzie właśnie teraz, kiedy ceny zagranicznych nieruchomości w USA pną się do góry jak szalone. U nas zawsze znajdziesz nie tylko fachową poradę dotyczącą zagranicznej inwestycji, ale także przyjazną pomoc w nagłych wypadkach.

Doradzimy gdzie najlepiej zainwestować, aby Twoja inwestycja przyniosła profit w przyszłości, czy to ze sprzedaży domu lub apartamentu, lub z wynajmu takiej zagranicznej nieruchomości. Pracujemy nad budowaniem naszej marki, poszerzaniem naszych serwisów, oraz nad najwyższym standardem naszych usług dla klienta.

Staramy się bardzo, zaoferować „coś” trochę innego i lepszego. A przede wszystkim, pragniemy aby nasz klient był zadowolony ze swojej inwestycji na Florydzie. W sprawach inwestycji na Florydzie, doradzimy Tobie, jak sobie samemu. Zapraszamy.

Usługi dla naszych klientów

Dla kupujących, dla sprzedających. Title and Escrow, kredyty hipoteczne, ubezpieczenia nieruchomości. Pomoc w przeprowadzce na Florydę. Wsparcie w procesie relokacji na Florydę. Wynajmy nieruchomości. Opieka nad nieruchomościami.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?