Studio

15 Nieruchomości
Sortuj według:

Studia na Florydzie

Nieruchomości typu studio, czyli kawalerki w naszej ofercie nieruchomości z Miami, Fort Lauderdale i Boca Raton. To najmniejsza i najtańsza forma nieruchomości chyba na całym świecie, nie tylko na amerykańskim rynku nieruchomości. Jak wygląda takie studio np. w Miami?
Zwykle jest to przestrzeń mieszkalna bez sypialni – to najważniejszy element nieruchomości. Studio posiada oczywiście pełną łazienkę. Czasami jest pełna wanna. Studia na Florydzie posiadają rownież balkony lub niewielkie tarasy. Studia zwykle znajdują się w dużych blokach mieszkalnych – apartamentowcach. Czasami jest recepcja na dole, często są to luksusowe apartamentowce z basenami, siłowniami, sauną i centrum odnowy biologicznej.

W UsA studia nie są tak popularną formą własności nieruchomości jak w Europie, gdzie ludzie przyzwyczajeni są do małych mieszkań i ciasnych klitek. W Stanach Zjednoczonych i na Florydzie, studia głównie znajdziesz w dużych miastach Florydy i przede wszystkim jako nieruchomości inwestycyjne w apartamentowcach z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy, czasami długoterminowy. W naszej ofercie posiadamy studia w Miami pod wynajem AIRBNB, oraz pod Booking.com.

Ograniczony budżet na inwestycję

Jeżeli myślisz o najtańszej formie inwestycji na Florydzie w nieruchomość pod wynajem i masz ograniczony budżet na inwestycję w taką zagraniczną nieruchomość to opcja zakupu studia w USA jest dla Ciebie. Przejrzyj ceny kawalerek na Florydzie, zobacz jak one wyglądają i jakie są koszty utrzymania kawalerki na Florydzie. I sam zdecyduj czy to jest inwestycja dla Ciebie która przyniesie Ci korzyści finansowe i wysoki zwrot z inwestycji w postaci dochodu z wynajmu zagranicznej nieruchomości.
W naszej ofercie sprzedaży, znajdziesz kawalerki, głównie w dużych miastach Florydy czyli w Miami, Fort Lauderdale. W mniejszych miejscowościach południowo wschodniej Florydy, takich kawalerek jest stosunkowo mniej na rynku.

Compare listings

Porównać