Delray Beach

59 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Delray Beach

Apartamenty na Florydzie, domy, oraz wille na wakacje w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na kupno nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Na obszarze Delray Beach, znajdziesz świetne domy i wille na sprzedaż w naszej ofercie sprzedaży nieruchomości zagranicznych w Stanach Zjednoczonych.

Delray Beach to miasto w Palm Beach County (hrabstwo Palm Beach) na południowej Florydzie. Wedle amerykańskich statystyk Delray Beach liczy blisko 61.000 mieszkańców. Jest to jedno z największych miast na tym obszarze południowo wschodniej Florydy, tuż obok Boca Raton, które liczy blisko 90.000 mieszkańców. Delray Beach leży kilka kilometrów na północ od Boca Raton, a na południe leży miejscowość Boynton Beach, kolejna miejscowość dobra na zakup domu na Florydzie i inwestycji w nieruchomości za granicą.

Delray Beach leży w klimacie tropikalnym Florydy i charakteryzuje się bardzo wysoką wilgotnością powietrza, oraz wysokimi temperaturami przez cały rok. Do największych atrakcji turystycznych w mieście należy Downtown Delray Beach Arts Districts w którym znajdują się galerie, odbywają się wystawy sztuki i rzeźby i które należy do organizacji kulturalnej na Florydzie. Centrum istnieje ponad 25 lat i leży przy Atlantic Avenue. W mieście odbywa się także festiwal Art and Jazz Festival, oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych odbywających się przez cały rok.

Inwestowanie na Florydzie

W naszym przewodniku po nieruchomościach na Florydzie, znajdziesz aktualne informacje o cenach nieruchomości w Delray Beach na Florydzie, oraz aktualne oferty sprzedaży mieszkań, domów i apartamentów w Delray Beach. W naszej ofercie posiadamy apartamenty w Delray Beach, domy w Delray Beach, działki na sprzedaż pod budowę domu w Delray Beach na Florydzie, oraz oferty sprzedaży nieruchomości komercyjnych w tej części Florydy w Delray Beach. Jeżeli chcesz sprawdzić aktualne ceny nieruchomości na Florydzie, to wiadomo iż na stronie polskiej agencji nieruchomości zagranicznych Floryda.eu na Florydzie, zawsze znajdziesz aktualne oferty i aktualne ceny tych zagranicznych nieruchomości.

Sprawdź także oferty sprzedaży domów szeregowych, nieruchomości na tzw. Country Clubs i nieruchomości na osiedlach 55+ na tym obszarze Florydy. Także nieruchomości na polach golfowych w Delray Beach i Boca Raton.
W ofercie posiadamy tanie nieruchomości z przejęć bankowych w Delray Beach, oraz oferty short sale i oferty foreclosures w Delray Beach. Nieruchomości z licytacji bankowych na Florydzie. W ofercie biura Floryda.eu także pojawiają się oferty sprzedaży lokali komercyjnych, lokali handlowych, sklepów na sprzedaż i takich nieruchomości w Delray jak hotele, hostele i pensjonaty na sprzedaż w Delray Beach. Nieruchomości generujące stały dochód z inwestycji w Stanach Zjednoczonych. Zobacz oferty biznesów na Florydzie.

Nawet, jeżeli nie jesteś pasjonatem golfa, to warto sprawdzić ceny nieruchomości przy polach golfowych w Delray Beach i tego zakątka Florydy południowo wschodniej. Warto brać tego typu inwestycję pod uwagę, jako lokatę kapitału lub inwestycję w nieruchomości pod wynajem. Czasami w naszej ofercie także pojawiają się domy do remontu w Delray Beach. Okazja do zrobienia tzw. projektu i przebudowy tego typu nieruchomości w luksusową posiadłość lub rezydencję na Florydzie. 
Sprawdź także oferty nowych apartamentów w Delray Beach, oraz ofert od deweloperów w Delray Beach na Florydzie. Okazje do zakupu i inwestycji z tzw. “off plan”. Tego typu zakup również warto brać pod uwagę, jeżeli myślisz o inwestycjach w amerykańskie nieruchomości i zagraniczne rynki nieruchomości, poza Europą.

Delray Beach na zakup nieruchomości na Florydzie

Plaże w Delray Beach są długie na 3,2 km. Plaża jest dostępna z drogi Florida State Road A1A. Informacja dla zainteresowanych nurkowaniem w wodach Florydy. Tuż przy plaży w Delray Beach zatonął stuletni statek parowy, który teraz jest miejscem dla pasjonatów nurkowania.
W latach 2003 do 2008, Delray Beach doświadczyło ogromnego boomu budowlanego, nowe domy i osiedla powstawały jak grzyby po deszczu. Większość nowych domów powstała na południe i północ od Atlantic Avenue. Powstały także dwa nowe miejskie garaże, które mają za zadanie pomieścić ogromną ilość samochodów i stworzyć miejsca parkingowe.

Przez Delray Beach przechodzi Tri-Rail linia kolejowa. Dojedziesz tutaj wprost z lotniska w Miami. Największe atrakcje turystyczne w Delray Beach to: Morikami Muzeum i ogród japoński, American Orchid Society Visitor Center i ogród botaniczny, kolejny Roji-en Japoński Ogród, Cason Cottage, Old School Square, Centrum Artystyczne, the Artist Guild, Centrum Tenisowe w Delray Beach, Spady Muzeum, South Country Courthouse, oraz pobliskie bagna Wakodahatchee.

Delray Beach
Delray Beach – jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na posiadanie nieruchomości na Florydzie

Jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości w Delray Beach, to doskonałe miejsce na posiadanie domu w USA, ze względu na doskonałą plażę, oraz na wszystkie atrakcje kulturalne, które czekają na Ciebie po zakupie domu w Delray Beach. Jeżeli chodzi o służbę zdrowia, to do dyspozycji mieszkańców jest Delray Medical Center, zatrudniający blisko 1600 osób. Klimat w mieście to podobnie jak w innych miejscowościach tej części Florydy, tropik, wysoka wilgotność powietrza i słońce cały rok. Przejrzyj aktualne oferty Floryda.eu z Delray Beach na Florydzie. Domy, posiadłości, apartamenty i wille na sprzedaż. Zainwestuj w jedno z najlepszych miejsc na Florydzie, na posiadanie nieruchomości zagranicznej w Stanach Zjednoczonych.

Dobre miejsce na dom w Delray Beach

W Delray Beach na Florydzie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do luksusowego życia i mieszkania na Florydzie. Jest tu mnóstwo doskonałych restauracji, dobrych sklepów, supermarketów i miejsc gdzie można zjeść doskonałą kolację z przyjaciółmi. Nadmorskie knajpki i restauracje zapraszają przez cały rok, nie tylko na dobry posiłek z owoców morza, ale i także po wspaniałą atmosferę i wysokiej jakości styl życia południowej Florydy.

W Delray Beach funkcjonują dobre przychodnie zdrowia, są piękne pola golfowe, apteki, sklepy, banki i bankomaty z których można skorzystać, kiedy zabraknie dolarów na wycieczce na Florydzie. W Delray Beach znajdziesz także lokalne biura nieruchomości z którymi na codzień współpracuje nasza agencja nieruchomości zagranicznych i nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. W naszym biurze pośrednictwa w nieruchomościach zagranicznych, zawsze znajdziesz najlepsze inwestycje w nieruchomości na świecie.

Kupując dom w Delray Beach, dokonujesz zakupu także dobrej inwestycji w nieruchomości pod wynajem. Tutaj błyskawicznie zaczniesz czerpać dochody z wynajmu domu. Czy to na wynajem wakacyjny lub na wynajem długoterminowy. Obydwie opcje inwestycyjne z pewnością przyniosą dobre zyski i stały cash flow dla właściciela posesji.

Wynajem nieruchomości na Florydzie jest bardzo mocny i zapotrzebowanie na domy i apartamenty na wynajem na wakacje, czy wynajem na długi okres, o każdej porze roku, przyniesie zdecydowane rezultaty dla inwestora. Do tego warto skorzystać z amerykańskich portali internetowych, oferujących nieruchomości na wynajem na wakacje na Florydzie, albo nieruchomości na wynajem długoterminowy w Delray Beach. Jeżeli kupisz dom lub mieszkanie w Delray Beach i zdecydujesz się ją wynajmować z pewnością taka inwestycja przyniesie spodziewane rezultaty finansowe.

Miami jest bardzo blisko

Warto też pamiętać o dobrej lokalizacji Delray Beach i stosunkowo bliskiej odległości miasta od lotniska w Miami z którego są loty nie tylko do innych części USA, Kanady, ale i także różnych części Europy. Z lotniska w Miami najlepiej jest wypożyczyć samochód i dojechać do Delray Beach, oraz do swojego miejsca przeznaczenia. Czy to na wakacje na Florydzie, czy to do swojego własnego domu na południowo wschodniej Florydzie. Do dyspozycji podróżnych także pozostają inne lotniska na Florydzie. Najbliższe, to międzynarodowe lotnisko w Fort Lauderdale (międzynarodowe), oraz lotnisko w Boca Raton i lotnisko w West Palm Beach. Jeżeli nie jesteś kierowcą z lotniska w Miami dostaniesz się do Delray Beach taksówką, autobusem lub pociągiem podmiejskim Tri Rail. Najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu wzdłuż wschodniego wybrzeża Florydy. Transport publiczny funkcjonuje tutaj doskonale.

Floryda i Delray Beach to bardzo multikulturalne miejsce na Florydzie. Choć dominują biali, jako mieszkańcy Delray Beach i Boca Raton, jednak i tutaj spotyka się mnóstwo mniejszości etnicznych i ludzi z każdego zakątka globu, pracujących w USA. Mieszkają tutaj nie tylko Amerykanie z północy USA, ale także Kanadyjczycy, Meksykanie, Kubańczycy, Brazylijczycy i Kolumbijczycy. Nie brak także Rosjan, oraz przedstawicieli Polonii w USA, posiadającej nieruchomości na Florydzie. Sporo Amerykanów polskiego pochodzenia, oraz Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych, posiada swoje nieruchomości na Florydzie i cieszy się wspaniałym klimatem Florydy i korzysta z życia i pięknych plaż Florydy.

W naszej prezentacji nieruchomości z Florydy, znajdują się zdjęcia domów na Florydzie w Delray Beach, jest podany dokładny metraż każdej nieruchomości, są podane parametry danego mieszkania, oraz rok jego budowy. Jest dokładny opis każdej nieruchomości, wraz z metrażem, ilością sypialni, dostępem do basenu i atrakcji na osiedlu. Jest także podana informacja o odległości od plaży i odległości od najbliższych pól golfowych z danego apartamentu lub domu.

Nie tylko luksusowe amerykańskie nieruchomości

Delray Beach to pierwszej klasy resort turystyczny, ale także zróżnicowani, kreatywni i aktywni mieszkańcy, na wybrzeżu Oceanu  Atlantyckiego, którzy składają się na populację tego miasta w Palm Beach County. To malutkie miasteczko, ale ze stylem i klasą wielkiego miasta. Delray Beach leży pomiędzy Boca Raton, a West Palm Beach. Delray Beach leży w odległości 35-40 minut jazdy samochodem od lotniska w Palm Beach i Fort Lauderdale i tylko 1h jazdy samochodem od lotniska w Miami. W Delray Beach znajdziesz wszystko: kulturę, historię i sztukę.

Obszar downtown Delray Beach Atlantic Avenue, która biegnie od autostrady I-95 aż do oceanu. Jest to najdłuższa główna droga na Florydzie. Na tej alei znajduje się mnóstwo sklepów, butików i jest to miejsce spacerów, nie tylko w poszukiwaniu okazji do dobrych zakupów na Florydzie. To także doskonałe restauracje, sklepy, puby, bary, ale także nocna rozrywka. Tutaj warto wybrać się z przyjaciółmi na wspólną kolację czy wystawny obiad z owoców morza i nie tylko.

Co roku w tym miejscu odbywa się szereg lokalnych festiwali znanych na całej Florydzie. Odbywa się tutaj doroczny Garlic Festival, oraz festiwal Delray Affair. Także na święta Bożego Narodzenia, urząd miasta wystawia 100 stopową choinkę bożonarodzeniową. Atlantic Avenue jest także miejscem, gdzie aż sześć razy do roku odbywa się wystawa sztuki, pokazy kuchni międzynarodowych, gdzie można spróbować jedzenia z najprzeróżniejszych zakątków globu, jak również z lokalnych restauracji w Delray Beach. Także muzyka na żywo i przedstawienia uliczne.

Downtown Delray Beach to także eksplodująca scena artystyczna Florydy. Coś dla oczu i dla duszy. Ponad 20 galerii sztuki i publicznych miejsc prezentujących sztukę i lokalnych artystów. Nowe miejsca to Pineapple Grove Arts Districts i Gallery Walks przyciągają zwiedzających i lokalnych mieszkańców Delray Beach.

Wakacje w Delray Beach na Florydzie

Jeżeli nie mieszkasz w Delray, a masz zamiar odwiedzić to miasto na wakacjach na Florydzie, to Delray Beach oferuje mnóstwo miejsc noclegowych dla turysty i podróżnika. Od apartamentów przy plaży, po luksusowe hotele w Delray Beach. Wszystko utrzymane w stylu tropikalnej, południowej Florydy. Najlepszy hotel w okolicy Sunday House and Restaurant otwarty w 1902 roku, oferuje możliwość popływania w basenie w stylu meksykańskich cenotes. Warto pospacerować wśród tropikalnej roślinności tego wspaniałego hotelu. Kolejne dobre miejsce na nocleg w Delray Beach to 27 dostępnych pokoi w hotelu w stylu Key West – Crane’s Beach House. Jeżeli jesteś w odpowiednim nastroju, można zaplanować pobyt w Seagate Hotel and SPA. To też wyśmienite miejsce na nocleg w Delray Beach. Zobacz też hotele na Florydzie

Delray Beach ma nagradzaną wielokrotnie doskonałą, piaszczystą plażę, gdzie można praktykować sporty wodne przez cały rok. Delray Beach oferuje nie tylko plaże i słońce Florydy, ale także kulturę, historyczne miejsca do zwiedzania, muzea, wystawy sztuki, pola golfowe, korty tenisowe i inne unikalne atrakcje charakterystyczne, tylko dla tej części Florydy. W pobliżu znajdują się także olbrzymie centra handlowe, gdzie można wybrać się na przedświąteczne zakupy i kupić prawdziwe okazje w amerykańskich, niskich cenach i na przecenach. 20 minut jazdy samochodem, zabierze Cię do Everglades, dzikiej natury i typowej szaty roślinnej i dzikich zwierząt Florydy.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?