INFORMATOR

Jak kupić nieruchomość na Florydzie. Praktyczny informator od nas – dla Was, czyli jak zabrać się do zakupu i inwestycji w nieruchomości za oceanem.  Zakup nieruchomości na Florydzie w Stanach Zjednoczonych – kompendium naszej wiedzy, doświadczenia i praktycznych informacji, które należy poznać zanim zdecydujesz się na zakup domu lub mieszkania w USA.

Praktyczne informacje jak kupić nieruchomość na Florydzie. Poniżej, znajdziesz wyczerpujące informacje o całym procesie zakupu nieruchomości na Florydzie w USA. Po jego przeczytaniu będziesz wiedział już bardzo dużo na temat procesu zakupu nieruchomości na Florydzie przez obcokrajowca.

Co musisz wiedzieć przed zakupem

Są to niezbędne informacje i wiedza, jaką powinieneś posiąść, przed procesem zakupu nieruchomości na Florydzie. Kompendium naszej wiedzy, oraz lat doświadczeń, którą dzielimy się z Państwem, o zakupie domu lub apartamentu na terenie USA w stanie Floryda.

Znajdziesz tu informacje o podatkach od nieruchomości w USA, poznasz całkowite koszty związane z zakupem nieruchomości na Florydzie, opłaty notarialne, oraz aspekty prawne związane z przekazaniem własności nieruchomości. Informacje o restrykcjach dotyczących wynajmu nieruchomości na Florydzie, związanych z zakupywaną nieruchomością. Także sprawy emigracyjne, dotyczące polskiego obywatela, noszącego się z zamiarem zakupu nieruchomości na terenie USA.

Zadzwoń
tel. 001 561 900 8050

Jeszcze więcej informacji na temat nabywania nieruchomości na Florydzie, znajdziesz w zakładce zakup nieruchomości na Florydzie. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń na numer powyżej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach “urzędowania”.
Możesz także do nas napisać lub wysłać prosty formularz z zakładki Kontakt.

Sprzedaż domów na Florydzie

Wszystkie informacje na temat zakupu nieruchomości w USA jasno podzieliliśmy na kilkanaście rozdziałów, aby łatwiej było się poruszać po interesujących Was etapach nabywania nieruchomości na Florydzie. Więc zapraszam do lektury i zdobycia teoretycznej wiedzy na temat nabywania nieruchomości na Florydzie.

Zakup nieruchomości na Florydzie - krok po kroku

 • Obywatel Polski, a zakup nieruchomości na Florydzie i w USA
 • Dlaczego inwestować na Florydzie?
 • Koszty zakupu nieruchomości na Florydzie
 • Koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie
 • Sprawy emigracyjne, a zakup nieruchomości w USA
 • Co znaczą nieruchomości 55+
 • Nieruchomości na polach golfowych
 • Wynajem nieruchomości na Florydzie
 • Nieruchomości w regionie Florida South East (Miami, Fort Lauderdale, Boca Raton) naszą specjalnością
 • Jak wygląda życie na Florydzie
 • Najczęściej zadawane pytania przez Polaków związane z zakupem domu lub mieszkania w USA

Obywatel Polski a zakup nieruchomości na Florydzie w USA

Pierwszą niewielką dziś niedogodnością z jaką musi poradzić sobie obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, jest uzyskanie wizy do USA. Każda osoba, zamierzająca odwiedzić USA, we własnym zakresie, organizuje sobie wizę do USA. Wizy do USA zostały zniesione w 2019 roku. Tutaj dowiesz się wszystkiego o systemie bezwizowym ESTA do USA.

Zakup nieruchomości na terenie USA, w tym wypadku na Florydzie, nie uprawnia nas do pozostania dłużej niż przewiduje wiza amerykańska. W przypadku wizy turystycznej B-1, jest to okres do 6 miesięcy pobytu na terenie USA. ESTA – pobyt do 3 miesięcy.

Zobacz w przewodniku po Florydzie, rozdział polskie konsulaty i ambasady w USA. Praktyczne informacje o polskich placówkach dyplomatycznych na terenie Stanów Zjednoczonych.
Zwykle w przypadku wizy turystycznej, jest to okres do 6 miesięcy, kiedy legalnie możemy przebywać na terenie Stanów Zjednoczonych.
Zobacz także nasz praktyczny przewodnik po USA

Wyjątkami są obywatele pochodzenia polskiego, którzy posiadają obywatelstwo amerykańskie, jak również posiadacze “zielonej karty”.
Obywatele innych krajów Unii Europejskiej, nie potrzebują wizy do USA i są objęci programem tzw. Visa Waiver Program, w skrócie (VWP). W sumie program obejmuje 39 krajów na świecie (w tym Polska) i obywatele tychże krajów, nie potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. W chwili obecnej ze wszystkich krajów Unii Europejskiej, tylko Rumunia i Bułgaria, potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych.
W listopadzie 2023 zniesiono także wizy do USA dla obywateli Izraela.

Dlaczego inwestować na Florydzie

O sile i ważności amerykańskiej gospodarki, nie trzeba nikogo przekonywać. Zarówno profesjonalnych inwestorów w nieruchomości, jak i laików, nie obeznanych w temacie inwestowania w zagraniczne nieruchomości. Południowe obszary Stanów Zjednoczonych w tym wspaniała Floryda, to najatrakcyjniejsze tereny do zamieszkania, wypoczynku i inwestycji, na świecie.
Zobacz także informacje nasze usługi dla inwestujących na Florydzie

Floryda to jedno z najpiękniejszych miejsc w USA. Stabilna i najmocniejsza gospodarka na świecie, od lat przyciąga inwestorów. Paradoksalnie, a może właśnie dlatego, w roku 2019, USA, było destynacją numerem jeden, dla zagranicznych inwestorów w nieruchomości. W okresie przed pandemią Covid 19 w amerykańskie nieruchomości, najwięcej inwestowali Anglicy, Skandynawowie, Niemcy, Szwajcarzy, Norwegowie, Francuzi, Holendrzy, bogaci Brazylijczycy, bogaci Rosjanie … i bogaci Polacy.

Powiązany temat: Sławni i bogaci mieszkańcy Miami

Ostanie lata wzrostu ekonomicznego i brak kryzysu na amerykańskim rynku nieruchomości, spowodowało drastyczny wzrost cen amerykańskich nieruchomości, szczególnie na Florydzie. A jeszcze bardziej na południowo wschodniej Florydzie (lokalizacje takie jak Miami, Fort Lauderdale, Boca Raton, Palm Beach).
Mimo dość wysokiego kursu dolara w stosunku do naszej waluty, w dalszym ciągu faworyzuje ten rynek nieruchomości, jako najlepsza destynacja dla inwestycji w nieruchomości zagraniczne.
Wiele osób, zdało sobie sprawę, iż za cenę przeciętnego mieszkania w jakieś “mieścinie” w Polsce, w tej chwili, jest szansa zakupu mieszkania lub apartamentu na słonecznej Florydzie.
A zwroty z wynajmu takiej inwestycji są nieporównywalne.

Luksusowy jacht na tle nieruchomości

Stan Floryda to jeden z najbogatszych i najbardziej rozwiniętych stanów w całym USA. Niezwykle kosmopolityczny, bardzo nowoczesny, z fantastyczną infrastrukturą, wysokiej jakości serwisami i usługami, oraz doskonale rozwiniętą komunikacją.

Warto pamiętać. To jest “zawsze Ameryka”, Nowy Świat i najbogatszy kraj na świecie, mimo kryzysu jaki dotknął USA w latach 2008-2009. Byliśmy tu w czasie wielkiego kryzysu 2008-2009. Proszę nam wierzyć, tego “kryzysu” nie było widać nigdzie …. a okazji na rynku nieruchomości było co nie miara.

Luksus, prestiż i dyskrecja … z naszym biurem

Do tego, dochodzi, naszym zdaniem, bardzo ważny, aspekt emocjonalny, towarzyszący nam, podczas zakupu i późniejszego posiadania, nieruchomości na Florydzie. O tym często zapominają biznesmeni i inwestorzy, koncentrujący się tylko na zyskach z inwestycji.

Dom na Florydzie w Miami, w Boca Raton, w Delray Beach, w West Palm Beach lub Fort Louderdale, to prestiż, duma z własnego sukcesu i wyższy standard społeczny. Twardzi inwestorzy często o tym zapominają, czasami nie chodzi tylko o inwestycję i zarabianie pieniędzy. Ale dodatkowy “cash flow” z inwestycji w Ameryce na pewno się przyda. A część naszych inwestorów z Europy, żyje na bardzo wysokiej stopie z wynajmowanych nieruchomości na Florydzie.

Pomyślmy… jak przyjemnie będzie wyjechać z Polski, pod koniec listopada, wygrzać się na plaży w Miami, pomieszkać na Florydzie i wrócić do Polski z początkiem kwietnia, z piękną opalenizną, kiedy szarugi i mrozy mamy już za sobą. Dowiedz się więcej z rozdziału mieszkać na Florydzie z naszego przewodnika po Florydzie.

Miami nieruchomości

Floryda fakty

 • Floryda to czwarty, najbardziej zaludniony stan w USA, zaraz po Kalifornii, Nowym Jorku i Teksasie.
 • Nickname Florydy to “Sunshine State
 • Stolica Florydy: Tallahassee
 • Największe miasta Florydy: Jacksonville 736.000 mieszkańców, Miami 365.000 mieszkańców, miasto Tampa 305.000 mieszkańców, St. Petersburg 250.000 mieszkańców, Hialeah 225.000 mieszkańców, Orlando 170.000 mieszkańców, Ft. Lauderdale 155.000 mieszkańców, Tallahassee 152.000 mieszkańców, Hollywood 140.000 mieszkańców i Pembroke Pines 138.000 mieszkańców
 • Ilość mieszkańców na Florydzie: około 22.00.000 (oficjalnie)
 • Turystyka na Florydzie: w roku 2019 (przed pandemią Coronavirusa) odwiedziło Florydę 82 mln turystów. Floryda to numer jeden destynacja turystyczna na świecie.
  Przemysł turystyczny na Florydzie ma ogromny impakt na ekonomię tego stanu i generuje 59 miliardów dolarów rocznie. Zobacz największe atrakcje turystyczne Florydy
 • Handel międzynarodowy: 40% amerykańskiego eksportu do krajów Ameryki Łacińskiej przechodzi przez Florydę
 • Przemysł związany z podbojem kosmosu: reprezentuje 4,5 miliarda dolarów w kasie stanowej Florydy
 • Floryda produkuje 75% amerykańskich pomarańczy i 40% produkcji światowej tego owocu
 • Plaże na Florydzie: 1.200 mil, przepięknych, piaszczystych plaż nad Oceanem Atlantyckim, oraz Zatoką Meksykańską
 • Średnia roczna temperatura na Florydzie
  Lato:   26.9 C (północna Floryda)
              28.2 C (południowa Floryda)
  Zima: 11.7 C (północna Floryda)
              20.3 C (południowa Floryda)

Koszty zakupu nieruchomości na Florydzie

Generalnie i najprościej rzecz ujmując, koszty zakupu nieruchomości w USA na Florydzie to około 2%, od całkowitej wartości nieruchomości, którą zamierzamy zakupić w przypadku zakupu za gotówkę.
Jeżeli potrzebujemy zaciągnąć kredyt hipoteczny w banku amerykańskim, trzeba liczyć około 5% dodatkowych kosztów, całkowitej wartości nieruchomości.

Na Florydzie nie istnieje podatek od zakupu nieruchomości, jak np. w niektórych krajach europejskich, jednakże musimy się liczyć z podatkami rocznymi za utrzymanie nieruchomości w granicach 2% wartości nieruchomości (w tym HOA i Real Estate Tax). Zobacz rozdziały poniżej. Koszty notarialne: notariusz, wpisy do ksiąg wieczystych, od 300$ do 3.000$ w zależności od ceny kupowanej nieruchomości, stanu prawnej nieruchomości, hipoteki, itp.
Dokładną sumę kosztów notarialnych, można tylko podać na przykładzie konkretnej nieruchomości, którą zamierzamy kupić. Zobacz także rozdział proces zakupu nieruchomości na Florydzie

Boca Raton Nieruchomosci Floryda

Koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie

Posiadanie nieruchomości na Florydzie, wiąże się również ze stałymi kosztami, jakie ponosi właściciel domu lub mieszkania. Podczas oglądania nieruchomości poinformujemy Cię dokładnie, jakie są koszty utrzymania danej nieruchomości, na danym osiedlu lub urbanizacji. Po zakupie nieruchomości, tego typu opłaty, najlepiej jest regulować ustanawiając w banku tzw. “direct debit“, gdzie opłata pobierana jest automatycznie przez daną instytucję w tym wypadku (HOA) z naszego konta bankowego.

HOA

Kupując apartament lub mieszkanie na Florydzie, spotkasz się z terminem (HOA) czyli “Home Owners Association“. To, najprościej ujmując “czynsz”, jaki jesteśmy zobowiązani płacić po zakupie nieruchomości na danej urbanizacji lub osiedlu mieszkaniowym. Ta instytucja istnieje w każdym z miast na Florydzie. Zwykle jest to opłata pobierana miesięcznie lub kwartalnie. W zależności od standardu, położenia i lokalizacji nieruchomości, jest to kwota od 400$ do 1.500$ miesięcznie. Na bardzo luksusowych osiedlach te kwoty są odpowiednio wyższe.

Na luksusowych osiedlach Florydy i ultra luksusowych urbanizacjach, koszt ten, jest odpowiednio wyższy.
W koszt opłat (HOA) wchodzi utrzymanie basenów, pielęgnacja trawników na terenie osiedla, koszty utrzymania concierge lub strażników, czasami siłowni, fitness klubu na terenie osiedla, ubezpieczenie osiedla, utrzymanie terenów zielonych, wind, przycinanie roślinności, itp.

Pamiętaj też, iż kupując nieruchomość pod wynajem, Twój lokator będzie Ci płacił wysoki czynsz z którego będziesz opłacał swoje HOA.

Wyjątkiem, są domy indywidualne i wille (nie wszystkie), gdzie nie ma opłat (HOA). Aczkolwiek na Florydzie są również osiedla domów jednorodzinnych z opłatami HOA.

Real Estate Tax

Roczna opłata za posiadanie nieruchomości w USA, czyli odpowiednik naszego podatku od nieruchomości. Ten podatek jest płatny raz do roku. Podczas przeglądania naszych nieruchomości, będziesz miał wgląd do informacji, o wysokości rocznego podatku od każdej, konkretnej nieruchomości na Florydzie z naszej oferty.
Precyzyjne informacje o podatku od nieruchomości, można z łatwością sprawdzić w internecie wpisując w wyszukiwarkę internetową adres danej nieruchomości, którą zamierzamy kupić. Trzeba poszukać ‘Tax record” z danego hrabstwa Florydy.

Sprawy emigracyjne, a zakup nieruchomości w USA

Jak wspomnieliśmy powyżej w naszym informatorze o zakupie nieruchomości w USA. Zakup jakiejkolwiek nieruchomości w USA nie ma nic wspólnego z pobytem, wizą i pobytem na terenie Stanów Zjednoczonych. Kupując dom wakacyjny na Florydzie lub nieruchomość komercyjną na terenie USA, ciągle jesteśmy zobowiązani do posiadania ważnej wizy do USA.

Powiązany temat: emigracja do USA

Legalnie obywatel polski może przebywać do 6 lub 3 miesięcy na terenie USA. Jeżeli jesteś obywatelem i posiadasz paszport z innego kraju Unii Europejskiej, objętych programem Visa Waiver Program, możesz legalnie przebywać w USA  tylko do 90 dni. Większość polskich obywateli, przyjeżdża na Florydę z wizą turystyczną B-1 lub B-2, która upoważnia nas do legalnego pobytu w USA do 6 miesięcy.

Co oznaczają nieruchomości 55+

Podczas przeglądania nieruchomości na Florydzie, wcześniej lub później, natkniesz się na termin “55+”. Co to oznacza?
Są to osiedla mieszkaniowe (condominium, w skrócie zwane condo), gdzie kupić nieruchomość, oraz zamieszkać, mogą osoby, tylko po 55 roku życia. Jeżeli jest małżeństwo lub para, jedno z dwojga osób musi mieć ukończony 55 rok życia, aby nabyć tego typu nieruchomość.

Z reguły są to o wiele tańsze nieruchomości, jednakże szczególne zasady, podczas nabywanie tego typu nieruchomości obowiązują. Czasami obowiązkowe jest wykupienia członkostwa w country club lub członkostwa w klubie golfowym. Każde osiedle posiada swoje odrębne zasady.

Zamieszkanie i zakup tego typu nieruchomości na Florydzie jest regulowany prawem, o nazwie The Housing for Older Person Act, w skrócie (HOPA).

Domy Floryda

Nieruchomości na polach golfowych

W przypadku zakupu nieruchomości położonych na polach golfowych Florydy, często wymagana jest wpłata tzw. Membership Fee, czyli wykupienie członkostwa na polu golfowym. Niejednokrotnie tego typu opłata wynosi od 50.000$ do 90.000$. Czasami o wiele więcej na bardzo ekskluzywnych osiedlach. Często jest to o wiele więcej w zależności od prestiżu pola golfowego. Zobacz pola golfowe na Florydzie

Nie na wszystkich osiedlach jest wymagana tego typu opłata, od osoby zamierzającej kupić dom na osiedlu z polem golfowym.
Zwykle jest to jednorazowa opłata, której musi dokonać przyszły właściciel domu lub apartamentu, jeżeli chce zamieszkać na tego typu osiedlu. Zdarza się, iż sama nieruchomość jest bardzo atrakcyjna cenowo, a Membership Fee, jest niezwykle wysokie.

Nie wszystkie agencje nieruchomości podają do wiadomości klienta, tego typu informację, przed oglądaniem konkretnej nieruchomości. Często możliwe jest późniejsze “odsprzedanie” Membership podczas sprzedaży nieruchomości.

Wynajem nieruchomości na Florydzie

Bardzo dobrym pomysłem na generowanie pasywnego przychodu, może stać się wynajem zakupionej przez nas nieruchomości na Florydzie. Zarówno wynajem wakacyjny na Florydzie, jak również wynajem długoterminowy jest dostępny – ale nie zawsze. Zobacz kompendium wiedzy o wynajmie nieruchomości na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Wynajem nieruchomości na Florydzie, wiąże się w niektórych wypadkach z restrykcjami i obostrzeniami w zależności od danego osiedla lub urbanizacji, na której położona jest nieruchomość, którą zamierzasz kupić. Podczas oglądania nieruchomości, poinformujemy Cię dokładnie o zasadach na jakich może być wynajmowane dane mieszkanie lub dom, oraz o podatkach, jakie są związane z wynajmem nieruchomości w USA.

W USA zarobisz najwięcej na wynajmie

Amerykański rynek wynajmu nieruchomości, należy do “najmocniejszych” na świecie. Generalnie w okolicach Miami, aż po West Palm Beach, jest ogromne zapotrzebowanie na “long term rentals“. W przypadku niektórych osiedli, są restrykcje związane z wynajmem długoterminowym. Zdarza się, iż przez np. pierwsze 2 lata, od zakupu nieruchomości, nie można wynajmować danej nieruchomości, lub może być dostępny, tylko wynajem krótkoterminowy i wynajem wakacyjny. Amerykanie i Kanadyjczycy, uwielbiają wyjeżdżać “na zimę” na Florydę.

Czasami zostają tutaj na kilka miesięcy. W tym wypadku, można wynająć nieruchomość na krótki okres, tzw. “short let“.
Na ile tygodni muszę wynająć moją nieruchomość, aby pokryć koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie? Nie ma niestety, na to jednoznacznej odpowiedzi. Zależy to przede wszystkim od lokalizacji nieruchomości, standardu domu, willi lub apartamentu, umeblowania, bliskości do plaży, etc.
Zobacz oferty wynajmu nieruchomości na Florydzie z naszego portfolia.

Jednakże, nieruchomości w dobrych lokalizacjach, blisko plaży, atrakcji turystycznych i w “dobrych lokalizacjach” łatwiej się wynajmują i z racji rzeczy, istnieje w nich większy potencjał. Odnośnie restrykcji, związanych z wynajmem na Florydzie, podczas oglądania nieruchomości, przed zakupem, poinformujemy Cię dokładnie, jak wygląda sprawa wynajmu nieruchomości, na danym kompleksie lub osiedlu.

Nieruchomości w regionie Florida South East naszą specjalnością

Biuro agencji nieruchomości Floryda.eu mieści się w miejscowości Boca Raton. Patrz Kontakt. To najbardziej prestiżowa lokalizacja na Florydzie. Floryda to bardzo duży stan. Działania naszej agencji nieruchomości ograniczamy do regionu zwanego Florida South East w skład którego wchodzą hrabstwa: Martin, Palm Beach, Broward, Miami Dade, oraz Monroe. 

Zdecydowana większość nieruchomości na sprzedaż w naszej ofercie, ogranicza się do Palm Beach, Broward i Miami Dade.
A koncentrujemy się na Boca Raton i okolicach. Chcielibyśmy podkreślić, iż są to jedne z najatrakcyjniejszych regionów na całej Florydzie do inwestycji w nieruchomości. Najcieplejszy klimat na całej Florydzie, bliskość wspaniałej kosmopolitycznej aglomeracji Miami. Everglades i Key West. Najlepiej rozwinięta gospodarka Florydy i prestiżowe lokalizacje jak Boca Raton,

Miami i Fort Lauderdale. To tutaj osiedlają się i posiadają swoje rezydencje najbogatsi, światowi celebryci i gwiazdy światowego filmu i muzyki. To wspaniałe miejsce na posiadanie  nieruchomości w USA.

Dom luks floryda

Życie na Florydzie

Jak wygląda życie na Florydzie? Ten południowy stan USA,  to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na świecie do życia, mieszkania i zakupu nieruchomości. Wspaniała kultura tego kraju i nowoczesna infrastruktura. USA to potęga gospodarcza, stabilna gospodarka. Fantastyczny styl życia, multi-kulturalne społeczeństwo, porządek, dobrobyt i dostatek.

Ameryka to miejsce w którym każdy dobrze się czuje, szczególnie obcokrajowiec. Światowej klasy centra handlowe, dla miłośników zakupów, to raj na ziemi. Tutaj znajdują się największe “shopping malls” na świecie. Fantastyczny klimat Florydy cały rok. Słońce i plaża. Najlepsze plaże w USA, ponad 1.200 mil piaszczystych plaż i wybrzeża Oceanu Atlantyckiego i Zatoki Meksykańskiej.

Do plaż w Miami lub West Palm Beach nie trzeba nikogo przekonywać. To najpiękniejsze plaże na Florydzie.
Nie zapominajmy, nawet Kalifornia, na Zachodnim Wybrzeżu USA, nie posiada takiego klimatu jak Floryda. Z Miami (lepiej z Ft. Lauderdale) można zrobić sobie wycieczkę na Bahamy, to tylko kilkadziesiąt kilometrów z portu w Miami. Polecamy fantastyczny Atlantis Hotel w Nassau, gdzie znajduje się świetne kasyno i podwodne groty. Floryda, to miejsce, gdzie ludzie dbają o siebie i swoje ciało.

Nadmorskie promenady są wypełnione biegającymi ludźmi, siłownie i fitness center, znajdziesz na każdym kroku. Tu po prostu chce się żyć i być…. Więcej informacji w naszym przewodniku po Florydzie, gdzie znajdziesz kompendium wiedzy o Florydzie i największych atrakcjach turystycznych tego stanu.

Największe atrakcje turystyczne na Florydzie

Atrakcje na wybrzeżach Florydy

 • Bush Gardens Tampa
 • Daytona 500 Experience
 • Kennedy Space Center
 • St. Petersburg Beach
 • Daytona Beach
 • Coco Beach
 • Boca Raton Beach
 • Fort Myers i Naples
 • Fort Lauderdale
 • The Everglades park
 • Key West
 • Miami South Beach

Atrakcje Florydy w głębi lądu

 • Walt Disney Theme parks, oraz Magic Kingdom
 • Sea World Orlando
 • Universal Studios
 • Wet and Wild Orlando
 • Typhoon Lagoon
 • Cyprus Gardens Adventure Park
 • Gatorland
 • miasto St. Augustine
 • EPCOT Center Florida
 • Disney-MGM Studios oraz Animal Kingdom
 • Space Port USA, Kennedy Space Center
 • Everglades National Park Florida
 • Ringling Museum of Art in Sarasota
 • Cypress Gardens Winter Heaven
 • Bush Gardens Tampa
Universal Studios Orlando Florida

Najczęściej zadawane pytania związane z zakupem domu na Florydzie

Z Europy najlepiej wyszukać połączenie lotnicze do Miami (najwięcej lotów, najniższe ceny biletów lotniczych). Ewentualnie lotniska w Fort Lauderdale lub West Palm Beach. Z północy USA, z Canady jest dużo tanich lotów do Fort Lauderdale.

Absolutnie tak. Jeżeli pragną Państwo na własną rękę poznać okolice w której zamierzają zakupić nieruchomość, własny samochód będzie nieodzowny. Dobrze jest poznać okolicę w której w przyszłości zamierzamy spędzać sporo czasu na Florydzie. Jak się Państwo przekonają życie na Florydzie i w USA bez samochodu jest bardzo utrudnione.


W zupełności wystarczy 7 dni pobytu, abyśmy pokazali Państwu nieruchomości, którymi wstępnie jesteście zainteresowani. Oczywiście, jeżeli zamierzacie poznać lepiej Florydę, warto przedłużyć taki pobyt. Dla dysponujących większą ilością wolnego czasu, warto dobrze poznać okolicę i przy okazji coś zwiedzić, oraz poleżeć na plaży.

W tym rozdziale naszych informacji o procesie zakupu nieruchomości na Florydzie, staraliśmy się umieścić jak największą ilość konkretnych informacji, przydatnych w procesie kupna nieruchomości w USA, dla naszego klienta. Odwiedź również zakładkę proces zakupu nieruchomości na Florydzie na naszej stronie, aby uzyskać więcej informacji o procesie i kolejnych krokach, zakupu domu lub apartamentu na Florydzie.

Nasza agencja, będzie towarzyszyła Państwu, od przyjazdu na lotnisko w Miami, aż po moment podpisania aktu własności nieruchomości w USA. Czasami proces zakupu, od momentu zarezerwowania nieruchomości, aż do momentu podpisania aktu własności może potrwać do kilku miesięcy. Ekipa agencji nieruchomości zagranicznych Floryda.eu będzie z Wami od początku do końca.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?