USŁUGI

Sprzedaż nieruchomości na Florydzie

Dom luksusowy z basenem

Tutaj informacje o usługach jakie oferuje nasza agencja nieruchomości na Florydzie. Kupno i sprzedaż domów, mieszkań, działek, lokali komercyjnych, oraz biznesów na Florydzie w USA. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż nieruchomości na Florydzie. Nieruchomości pod inwestycje do generowania pasywnego przychodu, jak i domów i apartamentów wakacyjnych na Florydzie, oraz domów na “emeryturę” na Florydzie. Zwykle myślimy tutaj o “wczesnej emeryturze”. 

Nasze usługi na Florydzie

Wraz z inwestycją w nieruchomości zagraniczne, wiąże się kilka niezwykle ważnych aspektów i czynności w których również pomagamy naszym klientom – Polakom i nie tylko. Szukasz solidnej obsługi? Znajdziesz ją u nas. Zobacz poniżej jakie usługi oferuje biuro nieruchomości Floryda.eu dla polskich klientów inwestujących w nieruchomości na Florydzie w USA.

Powiązany temat: zgłoś do sprzedaży swoją nieruchomość na Florydzie

Oferujemy swoje zaangażowanie, długoletnią wiedzę i umiejętności negocjacyjne w zakresie inwestycji w nieruchomości na Florydzie. Pragnęlibyśmy abyście Państwo byli zadowoleni i usatysfakcjonowani pracą z nami i kontaktem z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Pomożemy Wam na każdym etapie zakupu lub sprzedaży nieruchomości na Florydzie. Od znalezienia wymarzonego domu lub mieszkania na Florydzie, po sprzedaż posesji lub zamiany na nowy dom w innej lokalizacji. Obsługujemy każdy rodzaj transakcji nieruchomości na Florydzie.

Powiązany temat: proces zakupu nieruchomości na Florydzie

Kredyty hipoteczne

Potrzebujesz kredytu hipotecznego na Florydzie? Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jeszcze z którego z amerykańskich banków skorzystać? Oferujemy doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytowania hipotecznego na miejscu w banku amerykańskim. Współpracujemy z kilkoma dobrymi brokaremi od kredytów hipotecznych. Masz “szczególną” sytuację i potrzebujesz kredytu? Załatwimy i to.

Sprawdź: kredyty hipoteczne dla obcokrajowców w USA z uproszczoną procedurą

Nasze biuro współpracuje z wiodącymi specjalistami od pożyczek hipotecznych w Stanach Zjednoczonych i na Florydzie. W USA jest mnóstwo opcji zaciągnięcia kredytu na dom lub mieszkanie na Florydzie. Nie zawsze jest to łatwe dla obcokrajowca stawiającego pierwsze kroki na rynku nieruchomości w USA. Pomożemy i fachowo doradzimy jaki kredyt hipoteczny wybrać i jaka opcja finansowania nieruchomości będzie dla Was najkorzystniejsza w chwili obecnej. Porównamy wspólnie oferty różnych instytucji finansowych oferujących pożyczki na dom na Florydzie i wybierzemy najkorzystniejszą opcję pożyczkową dla Ciebie.

Powiązane tematy: największe banki w USA

Czasami proces zaciągania kredytu na mieszkanie lub dom na Florydzie bywa skomplikowany i długotrwały. To też zależy od Twojej obecnej sytuacji finansowej i możliwości spłaty pożyczki (credit score i inne czynniki). Inna sytuacja będzie dla kupującego nieruchomość na Florydzie z Europy lub z Polski, a inna dla osoby mieszkającej na stałe w USA i uzyskującej dochody w Stanach Zjednoczonych. Inną sytuację mają emeryci szukający pożyczki hipotecznej, a inną osoby ciągle aktywne zawodowo.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, odpowiemy na Wasze pytania i wspólnie pomożemy Wam przejść przez proces zaciągania kredytu hipotecznego na nieruchomość na Florydzie.

Kredyt hipoteczny Floryda USA

Ubezpieczenia nieruchomości

Doradzimy jakie ubezpieczenie wybrać na dom lub mieszkanie na Florydzie. Wiecie doskonale że w Stanach Zjednoczonych jest “bez liku” firm, instytucji, organizacji i firm oferujących wszelkiego rodzaju ubezpieczenia. W tym ubezpieczenia na nieruchomości. Często trudno jest się zdecydować i zorientować jaka opcja ubezpieczeniowa jest dla nas najkorzystniejsza w danym momencie. Szczególnie po zakupie nieruchomości.

Zaoferujemy Wam profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie ubezpieczenia nieruchomości. Współpracujemy z najlepszymi w branży ubezpieczania nieruchomości i poradzimy jakie ubezpieczenie wybrać na dom lub mieszkanie.
Wszystko w języku polskim na miejscu, na Florydzie. Dowiedz się o ubezpieczeniach nieruchomości na Florydzie.

Ubezpieczenia USA nieruchomości Floryda

Title Services

Nasze biuro nieruchomości oferuje serwisy w zakresie Title Services. Współpracujemy z doświadczoną i będącą bardzo długo na rynku Title Company, która obsługuje sprzedających nieruchomości, kupujących nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami, agentów nieruchomości, mortgage brokerów i deweloperów na Florydzie.
W regionach (hrabstwach Florydy) – Palm Beach, Broward, oraz Miami Dade na Florydzie.

Wsparcie w procesie przeprowadzki na Florydę

Oferujemy indywidualne i spersonalizowane serwisy w zakresie przeprowadzki na Florydę i osiedlenia się na Florydzie południowo wschodniej.
Usługi relokacji dla osób, rodzin, oraz korporacji chcących przenieść się na Florydę. Nie ważne czy korporacja/firma przenosi tylko jednego pracownika czy całą ekipę.

Zamierzasz przeprowadzić się na Florydę? Nie wiesz od czego zacząć swój proces relokacji na Florydę. Zadzwoń lub napisz i zapytaj nas. 

Zdajemy sobie doskonale sprawę że czasami niezwykle ważne decyzje trzeba podejmować w odpowiednim czasie. Nasz zespół do spraw przeprowadzek i relokacji na Florydę zapewni Wam szczegółowe i istotne informacje dotyczące zamieszkania na Florydzie, całego procesu przeprowadzki i przeniesienia się tutaj. Czy to z innej części Stanów Zjednoczonych, Kanady, Europy lub z Polski. Zobacz także informacje – przyjazd do Stanów Zjednoczonych

Dostaniesz wszelkie informacje aby podjąć właściwą decyzję jak i kiedy przenieść się na Florydę.
Zadzwoń lub napisz do nas aby otrzymać takie ważne informacje jak:

 • jakie szkoły na Florydzie wybrać dla dzieci
 • jakie podatki obowiązują na Florydzie
 • gdzie najlepiej kupić nieruchomość na Florydzie
 • która dzielnica jest lepsza, a która gorsza
 • Które wybrzeże Florydy wybrać na zakup nieruchomości w USA
 • transport na Florydzie
 • rekreacja na Florydzie, styl życia w tym południowym stanie
 • dane demograficzne – gdzie zamierzasz kupić nieruchomość na Florydzie
Południowa Floryda

Nieruchomości komercyjne na Florydzie

Nasze biuro nieruchomości ma dostęp do szerokiej gamy nieruchomości komercyjnych na Florydzie i nieruchomości inwestycyjnych na całej Florydzie. Niektóre oferty inwestycyjne nie są publicznie dostępne.

Szukasz dobrej inwestycji w lokal komercyjny, biuro, lokal handlowy, magazyn, halę produkcyjną czy już działający biznes? Mamy oferty spełniające Twoje oczekiwania. Napisz lub zadzwoń do nas i przedstaw swoje oczekiwania co do tego rodzaju inwestycji. Poczytaj więcej o nas na stronie.
Chciałbyś otworzyć biznes na Florydzie? Masz pomysł na doskonały interes? Szukasz lokalu czy posiadasz już działającą firmę i chcesz otworzyć branżę lub oddział na Florydzie? Skontaktuj się z nami.

Remonty domów i mieszkań na Florydzie

Dla osób kupujących nieruchomości na Florydzie także oferujemy serwisy w zakresie remontów domów i mieszkań na Florydzie. Wszystko w języku polskim. Zobacz szczegóły oferty i czego podejmą się nasi fachowcy na Florydzie. Chcesz wyremontować dom lub apartament na Florydzie? Szukasz polskich fachowców budowlanych? Przejdź do: Remonty domów i mieszkań na Florydzie

Otwarcie konta bankowego w USA

Dla naszych klientów kupujących nieruchomość za naszym pośrednictwem, oferujemy pomoc w otwarciu konta w banku w USA na Florydzie. 
Wbrew pozorom, otwarcie konta w baku w Stanach Zjednoczonych nie jest prostym zadaniem do wykonania. Szczególnie jeżeli jesteś “nowy” w USA lub przyjeżdżasz tutaj jako turysta. Mało komu udaje się otworzyć konto w banku w USA bez stałego adresu zamieszkania, bez przedstawienia odpowiednich dokumentów, bez rekomendacji czy bez rachunku za energię elektryczną czy bez innego dokumentu potwierdzającego nasz adres na terenie USA. Poznaj praktyczne informacje jak otworzyć konto w banku w USA. Jaki bank wybrać w Stanach dla siebie.

Doradztwo inwestycyjne

Oferujemy profesjonale usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego na Florydzie. Myślisz o inwestycji w USA? Dopiero odkryłeś, iż inwestycje w Stanach Zjednoczonych są najlepsze? Albo iż taka inwestycja jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie w chwili obecnej i na tym etapie Twojego “życia finansowego? 
Nie ma cienia wątpliwości. Inwestycje i “zaparkowanie” Twoich pieniędzy w USA, to była i jest najlepsza opcja dla każdego świadomego człowieka stąpającego po ziemi.
Nie każdy tylko ma odwagę i możliwości aby zainwestować w USA.

Ale my jesteśmy po ta aby Ci pomóc w tej “podróży” i wskazać Ci odpowiednią drogę. Którą sami przeszliśmy, na bazie własnych doświadczeń. I nie tylko w zakresie kupna nieruchomości w USA na Florydzie. Dowiedz się więcej o naszej usłudze doradztwa inwestycyjnego w USA.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?