Dom

658 Nieruchomości
Sortuj według:

Domy na Florydzie

Oferty domów i willi na sprzedaż na Florydzie z rynku pierwotnego i wtórnego rynku nieruchomości w USA. Oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych, typu wille i domy w Stanach Zjednoczonych, położonych na wspaniałej i zawsze skąpanej w słońcu – Florydzie. To najlepsze miejsce do inwestycji w nieruchomości na świecie!
Jak brzmi książkowa definicja willi? W zdecydowanej większości, są to budynki mieszkalne z własną działką w języku angielskim zwaną plot lub lot (amerykański angielski). Wille i domy w USA, to budynki niezależne, nie posiadające kontaktu z innymi nieruchomościami, często posiadają prywatny basen, czasami się zdarza, iż jest to basen wspólny, na danym kompleksie mieszkaniowym (z którego korzystać mogą inni właściciele nieruchomości na terenie danego osiedla mieszkaniowego lub kompleksu mieszkaniowego).

Willą nazywa się większy, jednorodzinny budynek z ogrodem lub ogródkiem. Słowo willa jest niezwykle stare i pochodzi z czasów panowania rzymskiego na terenie Europy Zachodniej. W okresie starożytnego Rzymu na terenie Europy, willa był to dom bogatych właścicieli ziemskich. Tego typu dom mieszkalny, miał zwykle kształt prostokąta. Inne pomieszczenia mieszkalne w willi, takie jak sypialnie, izby dla służących i niewolników, otaczały perystyl i atrium. W normalnych warunkach, dookoła willi, znajdował się ozdobny ogród o charakterze wypoczynkowym z licznymi altankami, dookoła nieruchomości. Wille rzymskie budowano nie tylko w miastach, ale także na wsiach, jak również w pasie nadmorskim i na plażach, głównie Morza Śródziemnego. Zobacz także informacje o domach w USA i inwestycjach w Stanach Zjednoczonych z nasza agencją nieruchomości.

Wille na Florydzie

Willa miejska, czyli villa urbana, charakteryzowała się tego rodzaju konstrukcją, iż w centralnym jej miejscu, zamiast atrium , znajdowała się eksedra, wokół której, rozbudowano pozostałe pomieszczenia dla mieszkańców, otoczone portykami. Wille wiejskie, czyli villa rustica, swoją budową architektoniczną, najbardziej przypominały domy rzymskie z okresów wcześniejszych.

Domy i wille na Florydzie. Nieruchomości USA
Domy i wille na Florydzie. Nieruchomości USA

Tutaj znajdziesz selekcję nieruchomości zagranicznych typu domy na Florydzie. Willa w USA, a szczególnie na Florydzie, to bardzo popularna i często spotykana forma własności nieruchomości w USA, szczególnie na terenach południowej Florydy w okolicach Miami, oraz Key West. Także nieruchomości położone dalej na północ w okolicach West Palm Beach. W naszej prezentacji nieruchomości z USA, dom, oraz willę, umieściliśmy w jednej sekcji, aby ułatwić wyszukiwanie nieruchomości naszym klientom, marzącym o zakupie domu lub luksusowej willi na południu USA.

Nasze biuro znajduje się 45km od Miami

Jesteśmy na miejscu, na Florydzie w USA. Tutaj obsługujemy naszych klientów z Europy, z Polski i każdego zakątka świata. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją. Jeżeli poszukujesz nieruchomości na Florydzie, o najwyższym standardzie, wybierz w wyszukiwarce nieruchomości, rozdział “nieruchomości luksusowe”. Tam znajdziesz, najbardziej prestiżowe lokalizacje nieruchomości w USA i nieruchomości na Florydzie, oraz tylko nieruchomości klasy premium w których specjalizuje się nasze biuro nieruchomości zlokalizowane na południowej Florydzie. Jesteśmy w jednej z najlepszych lokalizacji na Florydzie do zakupu nieruchomości w hrabstwie Palm Beach w miejscowości Boca Raton. Zapraszamy!

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?