Działka budowlana

36 Nieruchomości
Sortuj według:

Działka budowlana na sprzedaż na Florydzie w USA

Oferta sprzedaży działek budowlanych za granicą, na terenie Florydy w USA. Ziemia na sprzedaż w USA. Oferty najlepszych terenów pod zabudowę lub budowę wymarzonego domu lub willi na Florydzie. Definicja działki budowlanej: to teren zwykle nowo wytyczony lub powstały po wyburzeniu budynków mieszkalnych lub o innym charakterze budowlanym.

Teren taki jest zwykle przeznaczony pod budowę różnego rodzaju budynków, takich jak: bloków mieszkalnych, domów handlowych, supermarketów, domów jednorodzinnych i innych nieruchomości na Florydzie. Działkę budowlaną nabywa w zależności od przeznaczenia działki: deweloper (konstruktor), osoba fizyczna, prywatna, firma prywatna, gmina lub miasto. Zwykle nabywa kompleks działek pod zabudowę wielorodzinną lub jednorodzinną.

Działki na Florydzie
USA nieruchomości – działki na Florydzie na sprzedaż

Oferty sprzedaży ziemi na Florydzie

Tutaj znajdziesz aktualne ogłoszenia sprzedaży ziemi w USA. Działki i ziemia pod budowę nieruchomości w USA. Na terenie USA i Florydy, obowiązują bardzo ścisłe regulacje odnośnie zabudowy i możliwości budowania, szczególnie na wschodnich i zachodnich wybrzeżach Florydy blisko plaż Florydy.

W przypadku działek, zawsze warto sprawdzić czy można na niej budować i w jakim procencie część działki może być zabudowana. Sprawdź aktualne ceny ziemi w USA na Florydzie i przejrzyj nasze ogłoszenia nieruchomości związane ze sprzedażą działek i ziemi w Stanach Zjednoczonych. Szukasz konkretnej lokalizacji? Chciałbyś wybudować dom na południowej Florydzie? Nie wiesz jak i od czego zacząć? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości. Poprowadzimy Twoją transakcję zakupu ziemi na Florydzie w każdym hrabstwie stanu.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?